Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

3 minutes ago, stefan81888 said:

Meni je bez veze, 82 meča je malo da se odredi ko će u PO pa će da ga reše u par mečeva na kraju. 

 

Sta znam, svidja mi se to sto fino zabiberi. Daje vise timova sansu da se nadaju, i smanjuje broj tankera.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Onaj skills challenge je bas cringe. Inovativnije igre smo imali mi kao klinci nego ovo sto su oni smislili. Mogli su umesto onih rekvizita da probacuju pas kroz traktorsku gumu, a za kraj da ubacuju carapu u kantu. Bar bi imalo neki smek.

Inace poslednja ''igra'' u tom skills challengeu je bilo sutiranje iz raznih pozicija i Banchero, Jabari Smith i i Ivey su za ceo minut ubacili jedan sut. Bas je neprijatno bilo. Najgore od svega sto ni ostali nisu bili puno bolji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

Odlično je kucao ovaj G batica. Za klasu iznad konkurencije.

 

Al' svaki put kad vidim da neko glavom dođe do obruča nije mi dobro. Kako, bre? :Hail:

 

Meni se najviše dopala zakucavanja Trey Murphy-ija, umetnički dojam, težina zakucavanja sve 10 🙂

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Horium said:

 

Sta znam, svidja mi se to sto fino zabiberi. Daje vise timova sansu da se nadaju, i smanjuje broj tankera.

Verovatno postoje i bolji načini da se spreči masovno tankovanje. 

 

Ja sam uvek najviše voleo NBA sistem jer tu vrlo često najbolja ili jedna od najboljih ekipa pobedi - jedino povrede mogu da značajno promene PO run neke ekipe, ovako u 4 meča ne može da se desi da lošija ekipa pobedi bolju jer to mora da uradi 4 puta da prođe, u jednom meču dobroj ekipi može da se desi kiks. I sad treba dati šansu slabijoj ekipi da prođe možda na neku inspiraciju ili loš dan bolje pozicionirane ekipe u jednom meču. Zašto bi ekipe s manje pobeda dobijale tu šansu, nije fer prema boljim ekipama?

 

Ponavljam, 82 meča je dovoljno da se utvrdi kojih 16 treba da ide u PO, 4xbest of 7 serija su pošten način da se odluči šampion. Play in je način da se skupi još malo para od TV prava tako što se nagrađuju slabije ekipe. 

Edited by stefan81888
Autocorrect fix
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, uini said:

 

trebalo je da ubace i šutiranje sa pola terena za poslednju plejin ili plejof ekipu, nije dovoljno uzbudljivo ovako.

i ko pobedi dobije shitload burgera

Ne promisljas ideju dovoljno dobro. Posljednja ekipa koja iz plejina upadne u plejof, kao nagradu dobije da odluci ko je goat + da odrede sudije za ABA veciti derbi. Pa poginuli bi od zelje za pobjedom 😆

 

Ali da, plejin teska bezvezarija.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DameTime said:

 

Šta se desilo? 

Naslov iz Kurira. Bas sam se nasmijao🤣🤣

Neko se sjetio od pametnica iz Nba lige da se rezerve prvo biraju ( da se milioneri ne uvrijede ) a starteri posle njih i ispalo je sinoc da su ostali Jokic i Markanen na kraju i Jokic bez da je prozvan otisao u tim Lebron😀

 

U Finskoj pisu, Bruka. Nikola Jokic osramotio Lauri Markanena na Allstaru.

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Evo sad sam odgledala ceo draft i nasmejala sam se na taj deo, Joka koji misli da je poslednji 😂 I na konferenciji kaže i wouldn't draft myself 🤣 

 

Quote

This dude.. i'm still trying to figure out his personality. Is he extremely introvert but blessed with a talent? Is he lowkey being comically "over it all" ? . Or does he literally drag himself through each day trying to get his career over with? lol. He could fit all of those.

 

Komentar na YT 😄 

Edited by DameTime
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Ali Janis koji je nadmudrio Lebrona... mislio je da će prvo birati Holideja jer su saigrači, međutim on je odabrao Dejma zato što je znao da Lebron neće birati Džrua 😄 I Lebron koji ispunjava svoje vlažne snove biranjem Irvinga. 🙃 

 

@Miki28 Nemoj od sabajle teške teme, molim te 😄

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...