Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

4 minutes ago, DameTime said:

Ja se ne slažem s njegovom izjavom, iz svog ugla kao gledateljke. Mislim da njihova sezona jeste neuspešna jer su bili 1st seed i po mnogima favorit za titulu. Ali mi se sviđa što je elokventno obrazložio svoje mišljenje i mislim da iz ugla profesionalnog sportiste ima poentu - za njih je ovo zdravo razmišljanje. 

Ovo mi je nekako i jezička stvar.

Da li je ovo za Milvoki rezultatski i igrački neuspeh? Rekao bih - naravno.

Da li je failure? Ne znam da li je zbog načina na koji Amerikanci koriste tu reč i njihove kulture, ili zbog načina na koji je mi koristimo kad kažemo da je neko fejlovao, ali to kao da nosi neku stigmu sa sobom. Nije sramota. Teraj dalje.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Smrtokapa said:

Ovo mi je nekako i jezička stvar.

Da li je ovo za Milvoki rezultatski i igrački neuspeh? Rekao bih - naravno.

Da li je failure? Ne znam da li je zbog načina na koji Amerikanci koriste tu reč i njihove kulture, ili zbog načina na koji je mi koristimo kad kažemo da je neko fejlovao, ali to kao da nosi neku stigmu sa sobom. Nije sramota. Teraj dalje.

 

Zanimljiv pogled na stvar, nisam razmišljala o tome. Moguće je da postoji razlika i u tom značenju. 

 

1 minute ago, uini said:

"instant pretvaraju u proizvod"

 

ne cudi me da vec vise od tri godine radis u marketingu.

 

Imam svoje stavove i vrednosti izvan posla koji radim. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

 

Nisam ja Sergio Llull. :classic_tongue:

Nisi, možeš biti Dek, ali pazi da uini ne postane Jabusele.

15 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Ne smiju Warriorsi na Kralja bez Duranta.

Ja sam i pre serije napisao da im je bezbolnije da ispadnu od Kingsa. Da Kari pred kraj karijere ne doživljava metlu.

Link to comment
Share on other sites

Ko god da prođe, u seriji GSW vs Kings, po trenutnom psiho-fizičkom stanju Lakersa, baš nema mnogo šanse za prolaz u finale zapada, pogotovo sa ovakvim AD-em (samo da ga posluži zdravlje).🤞

5 minutes ago, delgado said:

Raskinuh sa devojkom sinoc par sati pred utakmicu

The struggle is real

giphy.gifgiphy.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

nisam bas siguran da su lakersi neki izraziti favoriti ni protiv gsw a ni protiv sacramenta. 

james je i ovako povredjen i mator, ne znam kako i koliko bi bio spreman da non-stop trckara za decom. on je na momente izgledao mrtav protiv ovog memphisa a sacramento je level iznad po paceu. 

a za davisa od onoliko trcanja bi samo bilo pitanje vremena kada ce mu se nesto desiti sa nogama. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakvo smece od igraca je Jordan Poole, impresivno.

 

Ne samo sto je uspeo da uradi sve pogresno na terenu, nego sto je uvek uzimao odgovornost u situacijama kad je postojao neki blagi momentum na strani GSW cisto da usere i to.

 

Nema sta, jedna od najglupljih partija GSW-a u poslednjih par godina, ne pamtim da sam bio ovoliko frustriran gledajuci neku tekmu. 

 

Sta da se radi, tu je G7, nista nije gotovo.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

ukaza se herter

sabonis barem radi svoje plejmejking zadatke ali skoring slabo, loše reaguje na faulove, gubi lopte

monk obajsnio

foksara objasnio 

kigen marej skinuo plejof junfer

 

braun se ovde bolje prilagodio, furao je na momente lajlsa i bansa na 4 i 5, i naša klupa je nadigrala njihovu i to ako ne računamo monkov učinak

 

 

mislio sam da ćemo psihološki pasti posle poraza kod kuće i da će GSW, posle jedne od retkih bitnih pobeda u gostima ove sezone, da nas lagano finišira 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, gggggggg said:

nisam bas siguran da su lakersi neki izraziti favoriti ni protiv gsw a ni protiv sacramenta. 

james je i ovako povredjen i mator, ne znam kako i koliko bi bio spreman da non-stop trckara za decom. on je na momente izgledao mrtav protiv ovog memphisa a sacramento je level iznad po paceu. 

a za davisa od onoliko trcanja bi samo bilo pitanje vremena kada ce mu se nesto desiti sa nogama. 

Dobro, ne moraš baš da tvrdiš da su Lejkersi apsolutni favoriti u drugoj rundi. Pre samo mesec dana se na ovom forumu pisalo da neće ni u plej in ući. Tako će za mesec dana pitanje biti, može li Boston u finalu da uzme jedan ili dva gejma.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...