Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

5 minutes ago, greenenvy said:

Suterski bas jak Denver. A defanzivno su bas naterali Finiks na puno izgubljenih lopti. Sjajna sekvenca zadnja 4 minuta. 

 

Nekako mi deluje da Nuggetsi imaju mnogo vecu sirinu u napadu od Suns-a. Ne znam sta je PHX igrao celo poluvreme. 


Dobro rotiraju na Bookeru i Durantu, jeste da su kaznjavali 2-3 propusta otvorenim sutem nakon ekstra pasa ili fantasticnim individualnim resenjima Booka i KD-a ali generalno uopste nije lose da rizikujes na Aytonu, Craigu i Shametu i konstantno igras icing, hedge i ostalo smaranje na ovim monstruoznim trpacima. Cak se Joka uopste nije toliko pogubio kao sto sam mislio da ce se pogubiti u piku. 

Naravno, ima tu i vremena i prostora za Finiks da promene sve ali ce sve zavisiti od njih dvojice, okreni kako hoces.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, greenenvy said:

Ne znam sta je PHX igrao celo poluvreme. 

To je ono o čemu sam pisao, kada je potrebno da na već posložene uloge u timu treba da dodaš Durenta, nije ni malo lako. Pritom je on je on neko ko igra isključivo 1 na 1.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Ječmendo said:

Gordon i MPJ fantastični! :Hail:

 

 

Nnaji, Bryant, čak i ''mali'' Watson ne mogu biti gori. Green-ova statistika protiv Vukova je sramotna, a vizuelni utisak još gori. Nema čovjek šta da traži na ovom nivou...

Mislim da dobija prednost u odnosu na Brajanta jer ima 3p range i pre svega zbog odbrane, jer moze dosta bolje da preuzima. A ume i da se postavi za faul u napadu, bilo je nekoliko situacija u 1/4.
U odnosu na Nnadzija i narocito Pejtona, glavna prednost je daleko vece iskustvo. Vidi se da Meloun nije spreman da eksperimentise, bez neke preke potrebe.

Steta za traljav pocetak cetvrtine, ne treba nam da se lako vracaju u igru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj Okogi da je barem pristojan suter spolja, jedini nacin na koji bi mogao da ih branis, je da se molis da ce neko promasiti.
Bile su jedno 2 utakmice gde su mu ulazili sutevi, lagani blowouti.

Ajde bre Jokara!
Drzimo razliku, sto je bitno. Ali moracemo da smanjimo greske. Ne moze sve da upada non stop. Promasi KCP 2 otvorene, ne znam da li je promasio toliko za celu seriju protiv Minesote.
 

Edited by Sombor Shuffle
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da je strategija Denvera da brane šuteve za 3 pre svega Bukeru, onda i Durentu, svima ostalima provociraju trojke. Računaju da će razliku napraviti sopstvenim trojkama i skokovima, i dobro im ide zasad.

Fina odbrana Kristijana malopre na KD.

Edited by displejnejm
Link to comment
Share on other sites

Marej 2 puta odbija da spusti Jokicu, koji ima Ejtona sa 3 faula i malopre u mismecu sa nizim igracem. Plus onu gde dal ga nije video samog na trojci, mada ne znam kako. Super je kad mu ulaze ovi sutevi, ali kad bude masio, ima da bude hvatanja za glavu. Ovaj posed na kraju bolje da ne komentarisem.
Odigrali smo prilicno slabu cetvrtinu, izuzev sto smo ispogadjali one trojke na samom startu. Tako da se moze reci da imamo srece sto jos uvek vodimo dvocifreno.

Link to comment
Share on other sites

Glup je Murray strašno! :ajme: Ključna stvar za Denver ove godine nije povratak dvije zvijezde (MPJ i Jamal) već zamjena lanjske spoljne linije koju su činili blesavi Barton i fizički nedorasli Morris, Faku i Rivers sa KCP i dvojicom Braun-a. Makar mogu nešto da odbrane. Nema više simultanke CP3 od prije dvije sezone ili recimo Poole-a od lani kad je izgledao kao drugi Stef. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...