Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 hour ago, Miki28 said:

Ako dodje do finala Nuggets-Knicks, nece biti veceg Knicks fana od mene

Sorry @uini

Pošto nisam baš obraćao pažnju, jel te ne mrzi da objasniš genezu tvoje netrpeljivosti prema Denveru? Nekako mi nije jasno, imaš našeg bucu koji maltene nikom nije antipatičan na svetu, Mari isto fin dečko, mislim da takođe nijedan drugi njihov drugi igrač nije neko koga bi imalo smisla mrzeti (poput Bruksa ili Zaze), pa mi teško da razumem? Jel zbog njihovih srpskih fanova koji te nerviraju? 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, displejnejm said:

Pošto nisam baš obraćao pažnju, jel te ne mrzi da objasniš genezu tvoje netrpeljivosti prema Denveru? Nekako mi nije jasno, imaš našeg bucu koji maltene nikom nije antipatičan na svetu, Mari isto fin dečko, mislim da takođe nijedan drugi njihov drugi igrač nije neko koga bi imalo smisla mrzeti (poput Bruksa ili Zaze), pa mi teško da razumem? Jel zbog njihovih srpskih fanova koji te nerviraju? 

Nikad ih nisam volio, mislim na Nuggetse. Postoje oni i prije Jokica😀 nista specijalno protiv Jokica i sadasnje druzine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Idemo sunsetlije.

 

Treba obratiti najviše pažnje na Džamala, on je plej of igrač, a ne statističar za nagrade.

 

Za sad igra sjajno sa 27 ppg i 6.5 asista, odveo je Denver u drugu rundu. Trebalo bi baciti Okogija i Krega na njega, biće ga teško zaustaviti.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, 4th and Goal said:


Dobiju li sutra Kingsi, eto te na drugom mjestu, iza kolege @bodo.

 

Još preko 10 ljudi nije prognoziralo, učinite to što prije. Nemojte odustati od prognoze ako ste trenutno loši u poretku, gdje je tu sportski duh? treba netko uzet i Wembanyamu 😁

giphy.gif

  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, 4th and Goal said:


Dobiju li Kingsi nijedan forumaš/ica neće pogoditi prolaz više od 6 ekipa (svi će imati barem dvaput upisano nula bodova od ukupno 8 playoff serija). Nitko nije imao ni sve pogođene parove play ina.

Ja sam se jutros sokirao kad sam video da sam u top 5. :D

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, displejnejm said:

jel te ne mrzi da objasniš genezu tvoje netrpeljivosti prema Denveru? Nekako mi nije jasno,

Ne trudi se...ne može on to objasniti. Neka mu AD & Co pa ćemo vidjeti. Ali najsmešniji su argumenti LA fanova kako su Denverovi fanovi nerealni, napaljeni i subjektivni...😂😂😂

Ovamo na svakom koraku se nipodaštava apsolutno sve vezano za Denver...ali apsolutno sve. I onda kao...treba biti realan i objektivan.

Draga LA ekipo...nadam se da će vas GS/Kings pobjednik ošuriti po zaslugama i da neće imati povrijeđenu trećinu ekipe kao nesretni Memfis (iako su čobani koje ne gotivim uz izuzetak Adamsa).

Ako to oni već ne urade, ima ko...😉

 

Sad...prepucavanja na stranu...biće odličan nastavak playoffa.

Edited by cabke
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, displejnejm said:

Tim Legler je vrhunski stručnjak, a odabrao je Sanse u 6. Nije to ništa čudno, objektivno su kvalitetniji, ali i Denver ima svojih aduta.

Ovo sam postavio više zbog prokletstva Lendrija Šemeta.

Inače, stručnjaci i javnos' u većini slučajeva daju prednost Sansima što je logično kad se pogledaju imena i objektivne mane obe ekipe. 

 

Vox92 > ESPN eksperti 

 

11 minutes ago, Dracarys said:

Idemo sunsetlije.

 

Treba obratiti najviše pažnje na Džamala, on je plej of igrač, a ne statističar za nagrade.

 

Za sad igra sjajno sa 27 ppg i 6.5 asista, odveo je Denver u drugu rundu. Trebalo bi baciti Okogija i Krega na njega, biće ga teško zaustaviti.

Džamal je klačer isto kao MPJ i Jokić. Ali da on je ključ, baš me zanima kako će ga braniti.

Sota je imala nekog uspeha kad su počeli da iskaču i forsiraju da se oslobodi lopte , tu bi trebalo da se brže oslobađa i da ne carini loptu , generalno treba da radi na tom aspektu.

Ako bude Ajton u dropu biće ćao amore , ćao ljubavi, očekujem 40+ partije od njega.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, 4th and Goal said:


A ako fulaš ostale 3? 😁

 

Moguće je, ali čini mi se da sam se najviše kockala sa ovom serijom pa zato. 

10 minutes ago, cabke said:

Ne trudi se...ne može on to objasniti. Neka mu AD & Co pa ćemo vidjeti. Ali najsmešniji su argumenti LA fanova kako su Denverovi fanovi nerealni, napaljeni i subjektivni...😂😂😂

 

Pusti ti Mikija, delgada i Drakija. Dobri su to momci, ne primaj sve što pišu k srcu. I onako svi traže malo trash talka. :classic_wink:

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...