Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 minute ago, srlepajce said:

Misli na NČ

Tako je. Sve se naravno vrti oko njega. Zato nikad nećemo se ni pomeriti sa početka. Hvala mu jer je podigao klub. Ali u Srbiji je in nepotizam. A u Zvezdi ga ima i te kako. Priznali mi to ili ne, ove godine je uspeo i našu reputaciju da ocrni. Nije bilo dovoljno što nas je pravio budalama sa odlukama vezanim za tim već je konstantnim ponašanjem učinio da i pored najvećeg pojačanja u istoriji kluba izgledamo kao gasterbajteri sa gipsanim lavovima. Umesto da uživamo u ovoj sezoni on nas bruka iz dana u dan. Svakim svojim pojavljivanjem. Ne moramo da priznamo ali s obzirom kakav utisak on ostavlja i koliko je to srozalo reputaciju klubu ove sezone ne bi me čudilo da i pored osvojene Aba lige nas Evroliga neće želeti više u svojim okvirima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne pišem često na vašoj temi, zapravo ne pamtim zadnji put kad sam pisao i verovatno neću skoro opet.
Vidim “terate” trenera, imali ste Radonjića (korektan), Sašu Obradovića (Odličan), Duška Ivanovića (Vrhunski u prajmu, sada “samo” odličan) i ništa niste napravili u EL godinama.

U ABA ligi ste favoriti, osvojićete je i ove godine verovatno.
Loši rezultati u EL vam nisu do trenera. Imate sada i imali ste ranije dobre trenere. Problem vam je Čović ali ako vi mislite da je problem u EL do trenera onda OK.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Patriota iz kauca said:

Ne pišem često na vašoj temi, zapravo ne pamtim zadnji put kad sam pisao i verovatno neću skoro opet.
Vidim “terate” trenera, imali ste Radonjića (korektan), Sašu Obradovića (Odličan), Duška Ivanovića (Vrhunski u prajmu, sada “samo” odličan) i ništa niste napravili u EL godinama.

U ABA ligi ste favoriti, osvojićete je i ove godine verovatno.
Loši rezultati u EL vam nisu do trenera. Imate sada i imali ste ranije dobre trenere. Problem vam je Čović ali ako vi mislite da je problem u EL do trenera onda OK.

 

Pišeš retko, ali zato dobrano lupneš.

Edited by Čvarkov
  • Like 5
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Patriota iz kauca said:

Ne pišem često na vašoj temi, zapravo ne pamtim zadnji put kad sam pisao i verovatno neću skoro opet.
Vidim “terate” trenera, imali ste Radonjića (korektan), Sašu Obradovića (Odličan), Duška Ivanovića (Vrhunski u prajmu, sada “samo” odličan) i ništa niste napravili u EL godinama.

U ABA ligi ste favoriti, osvojićete je i ove godine verovatno.
Loši rezultati u EL vam nisu do trenera. Imate sada i imali ste ranije dobre trenere. Problem vam je Čović ali ako vi mislite da je problem u EL do trenera onda OK.

Niko ovde ne tera trenera. Ali nismo zadovoljni kako vodi i kako izgleda ekipa u poslednje vreme. I to on treba da radi na tome. 

A što se tiče Čovića, pa nisi otkrio toplu vodu. Želja većine je da se skloni. Ali ta većina treba da se čuje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Da. A sa Bayernom smo prvog aprila igrali za bananu.

 

 

Možda i ovog aprila budemo igrali za 11. mesto, kao prošle godine, pa da se nadamo nečijoj diskvalifikaciji : D

 

Uz sve gluposti koje pravi, Duško i dalje ima pozitivan skor u EL ove sezone (11-10). Da smo dobili sve što je trebalo, lako je moglo otići npr na 15-6, što bi bilo u rangu sa najboljim evropskim timovima. 

I dalje mi je nelogično da bolje igramo protiv jačih ekipa. Imamo pozitivan skor i sa Monakom i Partizanom i Makabijem i Efesom. Videćemo za Oli i Valensiju koje smo dobili u gostima. 

Ali zato lošiji od Armanija, Bajerna, Panatinaikosa, Albe. 

Šizofrenija bukvalno. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Čvarkov said:

 

Pišeš retko, ali dobrano lupneš.

Vidi ne znam da li je provokacija ali slažem se sa njim da jesmo favoriti. Što pokazuje i trenutni međusobni skor. Mi sa njima možemo kao i sa jačima od sebe. Ali zato nas Bajern, Pao, Alba... uče košarke. Samo ne znam do kada ćemo se ložiti da samo njih dobijemo dok nas ovamo nakanta ko stigne i kako stigne. Zato se iz godine u godinu i borimo uvek za 15 mesto.

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čočo said:

Vidi ne znam da li je provokacija ali slažem se sa njim da jesmo favoriti. Što pokazuje i trenutni međusobni skor. 

 

s'druge strane, oni se bore za el plejof, možda i prednost domaćeg terena & imaju najboljeg evropskog trenera svih dosadašnjih vremena i jači roster. na koju foru smo mi favoriti?

Edited by uini
  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Losmi17 said:

Plus celafuto nije odlican trener

Nego šta je? Kakve rezultate je imao u ostalim klubovima? Kakav rezultat ima ove godine? Nemoj da mi kažeš da ima bolji roster od nas. Videlo se sve u Pioniru.

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, uini said:

 

s'druge strane, oni se bore za el plejof, možda i prednost domaćeg terena & imaju najboljeg evropskog trenera svih dosadašnjih vremena i jači roster. na koju foru smo mi favoriti?

Naravno da se bore. Jer njima predsednik ne sastavlja tim. Imaju kontinuitet. Ali kad je derbi u pitanju tu su mnogo faktora u igri. Tim nam je izjednačen ne slažem da su jači od nas ali izlizana fraza za koju smatram da je tačna i to se pokazalo da derbi moraju da igraju i domaći igrači. Oni to nemaju ili imaju malo raspoloživih. Na većini derbija do sada su naši igrači bili bolji čak i od nekih njihovih stranaca. To što oni imaju jeste za EL ali derbi je igra gde je važno i iskustvo igranja istog.

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Možda i ovog aprila budemo igrali za 11. mesto, kao prošle godine, pa da se nadamo nečijoj diskvalifikaciji : D

 

Uz sve gluposti koje pravi, Duško i dalje ima pozitivan skor u EL ove sezone (11-10). Da smo dobili sve što je trebalo, lako je moglo otići npr na 15-6, što bi bilo u rangu sa najboljim evropskim timovima. 

 

I dalje mi je nelogično da bolje igramo protiv jačih ekipa. Imamo pozitivan skor i sa Monakom i Partizanom i Makabijem i Efesom. Videćemo za Oli i Valensiju koje smo dobili u gostima. 

Ali zato lošiji od Armanija, Bajerna, Panatinaikosa, Albe. 

Šizofrenija bukvalno. 

 

 

 

Da ponovim. Aposloutno sam protiv smene Ivanovića. Znam da taj njegov score otkako je preuzeo ekipu još uvek dobar. Očigledno je da je ekipa u krizi, ali nemože se odma na prvu seći, nego treba videti kakva če biti reakcija i kkad čemo da izađemo iz krize.

Čak i ono, treba da selektuje svoju ekipu, mi je ok. Mada ne vidim tu glavni problem, jer mu to nije smetalo kad je preuzeo tim i posložio sve vrhunski u tih prvih desetak utakmica.

 

Moje pisanje nije Radonjić vs Ivanović. Samo se ponekad previše pecam na fore "završili EL u decembru". U pravu si ti kad kažeš da je naša sezona produžena zvog izbacivanja Rusa. Ali i sa njima i bez njih nismo završili EL u decembru.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nismo mi favoriti u ABA ligi. U ponedeljak zbog stanja u kojem se nalazimo bi bilo ogromno iznenađenje ako ih dobijemo. Imamo dovoljno vremena do plej-ofa ABA lige da se stabilizujemo, onda ćemo imati šansu, ako ovako nastavimo ili toplo hladno, onda piši propalo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U ozbiljnom smo problemu ako izgubimo derbi u ponedeljak, a mislim da nam dugo nisu sanse bile manje. Naravno, mi smo jedna wtf ekipa i moze da se desi da odigramo utakmicu sezone tad, ali sudeci po tome da gostujemo, da su komsije u naletu i da su i oni svesni da je to tekma koja ih mnogo priblizava tituli, jer svi znamo koliko domaci teren znaci u seriji, ne verujem da ce ista da prepuste slucaju (terenski pricam, ne bavim se teorijama zavere, mada je simptomaticno da smo mi u praznoj hali igrali prosle godine odlucujucu cetvrtinu).

 

Sto se tice ostajanja nosilaca, mislim da je prilicno izvesno da Kampaco sigurno ne ostaje, a da su i Vildoza, pa i Petrusev blizi odlasku, nego ostanku. Ovo sve pod okriljem toga da igramo EL. Ako budemo igrali EC, upitno je dal ce i Nedovic da ostane. Ipak, ima jos do toga.

 

Svakako nisam za promenu trenera, treba ostati u ovom maniru do kraja sezone, pa cemo da se presabiramo. 

 

Ipak, ako se nekako dogegamo do titule i EL sledece godine, jedina zelja mi je da sklopimo funkcionalnu ekipu. Ako se vec ima novca, hajde da sastavimo ekipu koja nije ovoliko uzasna u reketu, i da se iskljucivo bavimo terenom, a ne drzavljanstvima. 

Edited by Markoss
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Nemam neki dobar osecaj sa ulaskom u EL sledece godine,ove godine smo napravili bas dosta stvari(citaj NC),nadam se da se mozemo bar za ABA izboriti,slazem se sa svima da su ove rotacije u najmanju ruku uzasne,ne znam zasto Petrusev konstanto igra kao 4?

Kad je uzimao vece minute na 5 je bio MVP meseca,bas wtf,Martin se uopste ne forsira ni u ABA ligi izgleda da ga je Dule uzeo za zub

2 minutes ago, Markoss said:

U ozbiljnom smo problemu ako izgubimo derbi u ponedeljak, a mislim da nam dugo nisu sanse bile manje. Naravno, mi smo jedna wtf ekipa i moze da se desi da odigramo utakmicu sezone tad, ali sudeci po tome da gostujemo, da su komsije u naletu i da su i oni svesni da je to tekma koja ih mnogo priblizava tituli, jer svi znamo koliko domaci teren znaci u seriji, ne verujem da ce ista da prepuste slucaju (terenski pricam, ne bavim se teorijama zavere, mada je simptomaticno da smo mi u praznoj hali igrali prosle godine odlucujucu cetvrtinu).

 

Sto se tice ostajanja nosilaca, mislim da je prilicno izvesno da Kampaco sigurno ne ostaje, a da su i Vildoza, pa i Petrusev blizi odlasku, nego ostanku. Ovo sve pod okriljem toga da igramo EL. Ako budemo igrali EC, upitno je dal ce i Nedovic da ostane. Ipak, ima jos do toga.

 

Svakako nisam za promenu trenera, treba ostati u ovom maniru do kraja sezone, pa cemo da se presabiramo. 

 

Ipak, ako se nekako dogegamo do titule i EL sledece godine, jedina zelja mi je da sklopimo funkcionalnu ekipu. Ako se vec ima novca, hajde da sastavimo ekipu koja nije ovoliko uzasna u reketu, i da se iskljucivo bavimo terenom, a ne drzavljanstvima. 

Od svih,najvise me brine odlazak Vildoze,za Kampaca nije kao da se nije znalo i kad je dolazio

Link to comment
Share on other sites

 

Kada je dosao Ivanovic je imao ovaj stav, bio je poznat kao trener koji sa 8-10 igraca izgurava cijelu sezonu pa mi zato i dalje nije jasno cemu ovakve rotacije...

 

Sta se desilo u medjuvremenu nije mi jasno, neko rece da je bas slab na ovu ekipu, nadam se da ga nije to savladalo i da nije izgubio svu kontrolu nad ekipom...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Čočo said:

Nego šta je? Kakve rezultate je imao u ostalim klubovima? Kakav rezultat ima ove godine? Nemoj da mi kažeš da ima bolji roster od nas. Videlo se sve u Pioniru.

 

Monako? Bar duplo jači roster ima od nas. 

 

Time ne opravdavam ovaj raspad sistema kod Duška ali budimo malo realni. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

Pošto nas više ne zanima plasman u EL sad nam ostaje da navijamo koja će struja pobediti u KKCZ. Da se odmah izjasnim da sam protiv onog iz ćoška, dosta je bilo prijatelju idi gradi unuku novu zgradu a mi da krenemo iz početka pa dokle doguramo.

Koje struje postoje?

Pretvorio sam se u uvo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čočo said:

Možda si u pravu. Ali i dalje mislim da Saša radi dobar posao.

 

I ja mislim da je Obradović dobar trener, njegov problem je nejednak odnos prema igračima, izdrkavao se kod nas na domaće, a strancima nije umeo da pisne šta god uradili, evo Džejms se sprda sa njim svojim ponašanjem.

 

A moj odgovor dobronamernom komšiji je pre svega što smo mi po njemu favoriti u abi nakon ovih metlanja od strane najgorih ekipa u el i raspada, dok njegov tim ne samo što je jači i ima najtrofejnijeg trenera, nego je u sjajnoj formi. 

 

Plus što je po njemu Radonjić korektan trener, a posprdao se prošle godine sa Željkom.

 

Malo izvadio patkicu, malo lupio glupost, ali ono ajde da se pravimo ludi i da budemo korektni.

Edited by Čvarkov
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...