Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Derbi u ponedeljak će biti ozbiljan test za Duška Ivanovića i ukoliko ga izgubi verujem da će mu jedan kofer već biti spakovan jer je zamena već spremna i čeka kao zapeta puška!!!

 

Deluje da smo imali sreće u kupu što je bio isključen 🤔 nije stigao da usere tekmu do kraja....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, TB Told said:

Za koliko igra Marković,  treći plejmejker u trenutku dovođenja?

 

Ne razumem sad spin na Markovića. Spomenuo si da nije hteo da se dovede Lessort. Ja sam ti samo rekao da to nije tačno, jer su mu poslali ponudu. Što znači da su hteli da ga dovedu, ali jbg, nisu uspeli da se dogovore.

 

Ali da nebi bilo da bežim od razgovora, Marković je promašaj. Celi formu se složio sa tim, bukvalno. Preplačen je. Cifra za koju igra nije potvrđena, ali jesu se spominjale i neke zastrašujuče brojke od 400k, što je apsolutno previše  za ono što je pokazao. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, necke said:

Jedina svetla tacka sa meca mi je Kuzmic. Mnogo mi je drago kad bar malo podseti na one igre iz njegovog prajma. Ipak to pokazuje i koliko nam je centarska linija kao celina ocajna, kad mora Kuz da nas vadi iz fekalija, a imamo EL centra koji je verovatno duplo placeniji.

 

Držanje Kuzmića na parketu po tri i po minuta kako je to Stručnjak imao običaj je najčistiji debilizam. A pogotovu u utakmicama gde nismo mogli da uhvatimo skok.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, TB Told said:

Za koliko igra Marković,  treći plejmejker u trenutku dovođenja?

 

Ja sam napisao i "bilo kog drugog centra". Upravo je taj navodni koncept bez rizika a koji se sastoji od recikliranja povratnika i domaćih igrača uzrok problema što smo u El uglavnom mediokriteti. A ako su se oko nečega Čović i Radonjić slagali to je upravo to.

 

Pa pričalo se i sa drugim igračima. Petrušev je trebao da dodje pa je Ataman to uštopovo. Nnoko je bio blizu pa se tu iskompliciralo nevidjeno sa nekim coronama i šta ti ja znam. To su samo imena koja su nama poznata, a sigurno jih je bilo više. Što znači da se radilo na tom pojačanju i bilo je želje da se dovede. I šta sad, pošto nisu uspeli da dovedu nekoga koga žele, onda daj Žigu Dimeca ili bilokoga. Na neviđeno. Pa ne pravi se tako tim

Link to comment
Share on other sites

A zašto ćemo večeras biti uskraćeni za poštovaove Kuoča ( " koji nam je doneo ovaj rezultat u EL .. nja nja nja") za komentare o mečevima... ? 😊 

Da li ima nekog ko može da potvrdi da ovaj skor ne bi imali pa čak i da je Jovanović ostao na čelu stručnog štaba? I da obrazloži zašto.

Bukvalni kriminal. Ili je lik totalni dunster ili je neka frka u svlačionici prevelika za koju je opet on kriv. 

I kumić. 

Koji svo svoje vreme slobodno provodi sa "strancima" iz kluba .. 🤔 

Prvi put osećam iskreno da gubitak titule može stvarno bolje da nam donese. 

Čović/Ivanović/Nedović. 

UŠ iz kluba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, propolis said:

 

Ne nego je kriva moja pokojna baba što mu ekipa izgleda usrano i što je ugasio sve igrače u drugom poluvremenu!?

I to se dešava već ko zna koji put,a krenulo je sve od poslednja 4 minuta u Kaunasu, preslikan svaki poraz kao preko indiga!

Igrači sve da ih trener loše vodi mogu da dobiju albu, cibonu ili pao samo je pitanje zašto neće da dobiju. Razlog postoji a kad će se obelodaniti ostaje da vidimo. Možda bude uskoro neko saopštenje da nas Savić minira preko Duška, ista je to jugoplastikina škola

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, necke said:

Radonjićeva Zvezda imala više pobeda od aktuelnog sastava u ovo vreme prethodne sezone

 

Naime, Zvezda je 10. marta u sezoni 2021/2022. imala pobedu više i poraz manje u elitnom takmičenju u 28 utakmica.

 

Druze Covo mi ti se kunemo

Kako to??? Pa ubeedjivali nas eminetni forumasi da se sa Radonjom od El oprostimo u Decembru

1 minute ago, Perkos2 said:

Igrači sve da ih trener loše vodi mogu da dobiju albu, cibonu ili pao samo je pitanje zašto neće da dobiju. Razlog postoji a kad će se obelodaniti ostaje da vidimo. Možda bude uskoro neko saopštenje da nas Savić minira preko Duška, ista je to jugoplastikina škola

Jedino da udju sami ili da odbiju da izadju

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Pa pričalo se i sa drugim igračima. Petrušev je trebao da dodje pa je Ataman to uštopovo. Nnoko je bio blizu pa se tu iskompliciralo nevidjeno sa nekim coronama i šta ti ja znam. To su samo imena koja su nama poznata, a sigurno jih je bilo više. Što znači da se radilo na tom pojačanju i bilo je želje da se dovede. I šta sad, pošto nisu uspeli da dovedu nekoga koga žele, onda daj Žigu Dimeca ili bilokoga. Na neviđeno. Pa ne pravi se tako tim

Samo potvrđuješ napisano, recikliranje povratnika i domaćih igrača, to je Radonjićev i Čovićev promašen koncept. A Markovića pominjem baš jer je doveden u trenutku kad je i Lesor bio dostupan. I opet je bio izbor na sigurnoj opciji "domaći, pouzdani igrač".

 

Ili imaš pare pa dovodiš proverene igrače ili nemaš pa dovodiš igrače sa kojima se isplati rizikovati, koji tek treba da se dokažu u EL.

Žalgiris je igrao F4 sa debitantima u EL Pangosom, Dejvisom, Vajtom. Baskonija je ove sezone sa puno debitanata u EL.

A recikliranje kao koncept je potpuno promašen. 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Perkos2 said:

Igrači sve da ih trener loše vodi mogu da dobiju albu, cibonu ili pao samo je pitanje zašto neće da dobiju. Razlog postoji a kad će se obelodaniti ostaje da vidimo. Možda bude uskoro neko saopštenje da nas Savić minira preko Duška, ista je to jugoplastikina škola

 

Ja i dalje verujem da je do sportskog dela,a ne do Nebojše....

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, TB Told said:

Samo potvrđuješ napisano, recikliranje povratnika i domaćih igrača, to je Radonjićev i Čovićev promašen koncept. A Markovića pominjem baš jer je doveden u trenutku kad je i Lesor bio dostupan. I opet je bio izbor na sigurnoj opciji "domaći, pouzdani igrač".

 

Ili imaš pare pa dovodiš proverene igrače ili nemaš pa dovodiš igrače sa kojima se isplati rizikovati, koji tek treba da se dokažu u EL.

Žalgiris je igrao F4 sa debitantima u EL Pangosom, Dejvisom, Vajtom. Baskonija je ove sezone sa puno debitanata u EL.

A recikliranje kao koncept je potpuno promašen. 

 

 

 

Kad sam napisao na neviđeno, mislio sam na igrače koje nisi ni imao na listi pojačanja. 

 

Lesor je bio dostupan na isti način kao što je nova Panamera dostupna meni u Porsche salonu. Na prodaju je, ali ja nemam para da je kupim.

 

Govoriš da recikliranje povratnika i domačih igrača promašen koncept i onda navedeš za primer Žalgiris, koji vrati svakog litvanca kojem ne uspe vani. Da su smeliji u izboru stranca, jesu. Ali mislim da je ovde več više puta obrađena ta tema nemanja skauting službe u klubu i tako dalje. 

Baskonija jeste ove sezone puna debitanata, i zaista igraju odlično. Ali je ona puna debitanata manje više svake godine, pa se nisu proveli tako bajno. Recimo kad bi mi radili to što rade oni, ovde bi se nazvali putujučim cirkusem i klubom koji nema viziju jer menja čitav roster iz godine u godinu.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Vidim neki igraci se zale da igraju pod velikim pritiskom.

Razumem potpuno, zajebano je kad neko ocekuje od tebe bolje nego sto realno mozes - na primer pobediti Cibonu ili Pao u gostima.

Nadam se da ce ubuduce biti bolje, sada su valjda ocekivanja realna i sasvim pri zemlji.

 

22 minutes ago, MilošVB said:

Da li Kampaco i Vildoza igraju protiv Cedevita Olimpije?

 

Ta utakmica nam nece biti mnogo vazna, osim ako izgubimo jos nekoliko u ABA.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovoliko pizdim isključivo zbog toga što gubimo a ne pobijemo se, već bacimo pušku u kukurus, skinemo gaće i naguzimo se.

Pogledajte Fener - Barsa pa će sve biti jasno. 

Ljudi se pobili, dali sve od sebe, izgubili. To je to, idemo dalje.

A ne kao ova gomila govanaca bez karaktera, hrabrosti, muda, želje i volje.

 

Pu!!!

  • Like 8
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/8/2023 at 10:35 PM, Losmi17 said:

Cemu lozenje ovde?

I corava koka ubode zrno.

 

Bedan je ovaj tandem Kovacic i Kuzmanovic, slavlje kao da smo prosli u top 8 a ne pobedili u EL posle 2 meseca.

 

I sad se kao podgreva top8 prica 😂

Morace taj pomocni iz panate da ugasi svetlo.

 

I ugasi se svetlo stvarno u Atini.

 

Meni je bilo jasno da ce cak i ovakva Crvena zvezda dobiti Efes kada je umesto Tuncera usao nesrecni Gazi. Moze se pogledati i statistika koja kaze da je Tuncer dao ukupno 8 poena u celoj sezoni, svih 8 u "Pioniru". To bi bilo kao kada bi Partizanu u derbiju sada igrali Punter, Nunnaly, Avramovic i Andjusic uz trojicu juniora na spoljnim pozicijama - naravno da bi u takvom mecu Crvena zvezda bila veliki favorit.

 

Ono sto se desilo u Atini je ipak poslednji ekser u sanduku, a bilo je zaista more slicnih eksera - Zalgiris u Kaunasu, Alba u Beogradu, Bayern u Minhenu, PAO u Atini su sve mecevi koji su izgubljeni nakon velikog vodjstva, nekada i sa 15 razlike. Pa onda onaj promasaj od turneje u Italiji kada se nije ciljao jedan mec, ali dobro, to su sudije pokrale, oni su uvek dezurni krivci za raspad sistema u klubu.

 

Ostaje jos tih sest revijalnih meceva, ja bih tu uigravao Ilica, Hollanda i Raduljicu, da ljudi malo urade nesto za te plate koje dobijaju, umesto da izigravaju prijatelje kluba na svakom mecu.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Kad sam napisao na neviđeno, mislio sam na igrače koje nisi ni imao na listi pojačanja. 

 

Lesor je bio dostupan na isti način kao što je nova Panamera dostupna meni u Porsche salonu. Na prodaju je, ali ja nemam para da je kupim.

 

Govoriš da recikliranje povratnika i domačih igrača promašen koncept i onda navedeš za primer Žalgiris, koji vrati svakog litvanca kojem ne uspe vani. Da su smeliji u izboru stranca, jesu. Ali mislim da je ovde več više puta obrađena ta tema nemanja skauting službe u klubu i tako dalje. 

Baskonija jeste ove sezone puna debitanata, i zaista igraju odlično. Ali je ona puna debitanata manje više svake godine, pa se nisu proveli tako bajno. Recimo kad bi mi radili to što rade oni, ovde bi se nazvali putujučim cirkusem i klubom koji nema viziju jer menja čitav roster iz godine u godinu.

 

 

Ali se imalo za Markovića.

Žalgiris vraća košarkaše za koje proceni da su im potrebni, a ne svakoga . Ne drži u timu rukometaše koji sem u Zvezdi EL nisu videli. Uopšte ja nemam ništa protiv da Lazarević ili Mitrović odu u Fenerbahče, igraju 20 minuta u proseku pa da nam se vrate.

To šta bi ovde pisali je potpuno irelevatno. U 5 poslednjih završenih sezona Baskonija je svake godine bila ispred nas, i tri puta u top 8. Mislim da je sasvim jasno da je u odnosu na stabilni vizionarski mediokritet to ipak malo bolji koncept.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Dusko said:

A i ta fascinacija sad tim Spancem zbog jedne utakmice...

 

Sutra da veze 3 poraza terali bi ste ga sa Duskom u paketu.

Reci mi da ne znaš ništa o košarci, a da mi ne kažeš da ne znaš ništa o košarci. 

-Treba večeras smeniti Duška i vratiti Radonjića

 

Reci mi da ne znaš ništa o košarci, a ni o sportu generalno. 

- Kup smo osvojili zato što je Ivanović bio isključen, a Španac vodio ekipu. 

  • Like 2
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Laki21 said:

Ovoliko pizdim isključivo zbog toga što gubimo a ne pobijemo se, već bacimo pušku u kukurus, skinemo gaće i naguzimo se.

Pogledajte Fener - Barsa pa će sve biti jasno. 

Ljudi se pobili, dali sve od sebe, izgubili. To je to, idemo dalje.

A ne kao ova gomila govanaca bez karaktera, hrabrosti, muda, želje i volje.

 

Pu!!!

Ja sam pisao pre par dana kada me je razapelo 90% foruma, ovaj tim nema karakter i dzabe mu sva zvucna imena kada ne mogu da prismrde jednom Kalini. 

Nedovic je nas najbolji igrac ali pored sebe ima trenera koji mu ocigledno ne veruje. Kampaco je klasa ali jednostavno nije navikao da pored sebe ima 9 kamenjara pa mora da igra 1 na 5 i izmislja poene, a Vildoza je za mene najvece razocarenje, ocekivao sam mnogo vise od njega a on je posle one povrede totalno potonuo i trenutno je i Pefi produktivniji od njega. Volters je recimo igracina za Vildozu iako je manje talentovan igrac.

  • Like 6
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Laki21 said:

Ovoliko pizdim isključivo zbog toga što gubimo a ne pobijemo se, već bacimo pušku u kukurus, skinemo gaće i naguzimo se.

Pogledajte Fener - Barsa pa će sve biti jasno. 

Ljudi se pobili, dali sve od sebe, izgubili. To je to, idemo dalje.

A ne kao ova gomila govanaca bez karaktera, hrabrosti, muda, želje i volje.

 

Pu!!!

Sve tacno

Izgubi al makar se pobi, imaj neke želje za pobedom

Potpuno mi nisu jasni ovolki padovi u poslednjim cetvrtinama

 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Benito said:

Ja sam pisao pre par dana kada me je razapelo 90% foruma, ovaj tim nema karakter i dzabe mu sva zvucna imena kada ne mogu da prismrde jednom Kalini. 

Nedovic je nas najbolji igrac ali pored sebe ima trenera koji mu ocigledno ne veruje. Kampaco je klasa ali jednostavno nije navikao da pored sebe ima 9 kamenjara pa mora da igra 1 na 5 i izmislja poene, a Vildoza je za mene najvece razocarenje, ocekivao sam mnogo vise od njega a on je posle one povrede totalno potonuo i trenutno je i Pefi produktivniji od njega. Volters je recimo igracina za Vildozu iako je manje talentovan igrac.

Vanilica je neki Fiat Grande Punto, malo trosi, odvezi celu sezonu isto  i dovede te gde treba ukoligo znas da ga vozis. 
Vildoza je neki Maserati, siromasna verzija Ferarija, malo ima ekstra performasne al malo  je i cesto pokvaren. 

Kampaco je Ferari, ali mi nemamo trenera da ga vozi. 

 

Nedovic je Alfa Djulija, vrhunske predispozicije i prelep izgled, al nit nas trener zna da ga tera a  mi cemo da gledamo u pasulj da l' ce da ostavi kad je najbitnije. 

 

Tako da,  ko hoce da kupi Alfu 147, 2002, 1.6 Ts nek se javi u PP. 

 

A  mi ako hocemo da se odvozemo ispred Zelimira, da vratimo proverenog vozaca da izveze ovaj auto gde treba, dok  mu skroz ne zapusimo dizne. 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...