Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

7 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Odmarao nosioce za derbi. Jer je Top8 i pre ove utakmice ionako bio samo san. 

 

Ako ne budu u derbiju Kampaco/Vildoza/Nedovic imali po 25min minimum a neko mozda i 30min, onda je zaista ne razumem sta radi Dusko. 

Kakav derbi. Ma ja bi ga najurio odmah. Bolje da nas Pablo vodi. 

Edited by bodo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nedovic se povredio na nekih 3 minuta pre isteka trece cetvrtine. Odmah je trazio izmenu. Samo,treba biti vispren kad se gleda utakmica (sto sam ja,"jelte"),a komentatori su nazalost inteligencijska prosekana da bi takav detalj detektovali.

Oko ove price da smo se cuvali za derbi..moguce je,da. Uklapa se to u majndset ovog kluba koji je propustio isuvise prilika za cuveni iskorak. Medjutim,za koji tacno kurac smo se cuvali? Za prednost domaceg terena?
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Treba napuniti halu i dati podrsku igracima i staviti do znanja Ivanovicu da ovako ne moze. Siljenje kurca na na Nedovicu, Petrusevu, pa onda Vildozi i Kampacu, pa i Martinu (kome ne da da sastavi 5 minuta u cugu) je totslno ludilo.

ko misli da moze time sto ce najbolje igrace kaznjavati i dlati na klupu za svaku gresku, nesto uraditi, onda nems veze sa realnoscu

Link to comment
Share on other sites

I sad vruce glave da kazem nesto. Klub mora da napravi iskorak od
 Radonje. Da ne gledamo posle svakog brodoloma nazad ka njemu. Mislio sam da je to to sa Duskom, ali lepo Meda kaze, prefinjeni prevarant koji me lagano kupio a da trepnuo nisam.
 
Niti ce se Radonja sada vratiti nit treba. 
 
 

Vec veceras bih pristao na osvezenje u vidu onog Spanca koji nas je vodio u kupu protiv Partizana, bez greske je vodio mec i deluje mi da samo zbog tog iskljucenja Ivanovica smo i dobili.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Henry Chinaski said:

Ti kao da nisi gledao utakmicu zadnjih 2 mjeseca. Nije ih odmarao, konstantno neko od ekipe Lazarević, Marković, Lazić igraju po 20+, a Vildoza, Kampaco Nedović oko 20 ili ispod

 

Upravo je to definicija odmaranja nosioca. 😄 

Osim ako ne mislis da su nam Markovic, Lazarevic, Lazic nosioci? 

 

Znam dobro sta je radio i prethodnih, cudne rotacije i minutaze, ali realno tek od marta igramo kompletni EL. A jos od poraza od Albe mi smo zavrsili sa top8. 

 

Bicu zadovoljan da uzmemo ABA ligu... da vodi ekipu kako treba, da nosioci zaista igraju. Onda cu reci ok, neka ih je tako rotirao, sad je dobilo smisao neki.  

7 minutes ago, NMX said:

 

Daj bre jbt, jel ste svi ozbiljni sa pricom o odmaranju?

 

Pokusavam da razumem. Jedino to bi bilo kao neko polu-razumno objasnjenje. 

 

Videcemo vec u derbiju. 

Link to comment
Share on other sites

Bez izgovor za Duska Ivanovica i poraze vs Alba, Cibona, Kaunas, Pao i Bajern, ali ne zaboraviti kljucni uvod:

 

U letnjem prelaznom roku Zvezda je dovela:

 

1. Holanda (van 12 odavno). 2. Adamsa (otpusten posle 2 meseca) 3. Martina koji jedva da igra 4. Nedovica ( jedini dobar ubod, ali za 1.1. Milion i 27% za 3 u Evroligu) 5. Raduljica (ne igra uopste) 6. Dalibor Ilic (van 12 takodje), 7.Bentil koji igra vrlo promenljivo 8. Petrusev (potpisan na samo 1 godinu da se kali kod nas u Evroligi, jer ga niko drugi nije hteo na 1 godinu posle godinu dana sedenja na klupi u Efesu).

 

Nije zadrzan trener i nijedan nosilac iz prosle sezone. Trener rookie koji je vodio pripreme i valjda birao tim je otpusten, doveden drugi koji nije birao tim (samo je doveden Kampaco posle njega) Naknadno doveden Vildoza koji nije igrao cca godinu i po dana  (npr. Smajlagic u NBA imao 8 minuta po mecu, Vildoza oko 3mpg), dobar potpis, ali bez priprema, tek 2 meseca od pocetka sezone i epski zajeb sa Kampacom- doveden u decembru, ali zbog zajeba uprave poceo da igra pre 7 dana.

Edited by leki bg
  • Like 10
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Benito said:

Koji god, FMP ima trojicu koji mogu da igraju bara bara sa nasim igracima.

Kako da ne, vidi se kako dobro igraju i oni bez prvog igrača. Nas i ubija taj sistem po kome se pri selekciji gleda da li je neko domaći igrač, a onda se smatra da su ti tako selektirani igrači ravnopravni sa igračima u ekipi koji znaju da igraju košarku. 

 

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast svakome ko moze i dalje da gleda nase utakmice posle Minhena. 

Skoro svi igraci su nam u zestokom downu sto se tice forme, i ovde definitivno treba tim psihijatara a ne trener. 

Za razliku od perioda kada je Dusko dosao i kada smo lose pocinjali utakmice sada igramo dobro na pocetku postuje se gameplan, dobro koristimo sve prednosti na terenu, a onda cim kola krenu malo nizbrdo, mi jos vise poguramo da se kotrljaju jos jace. Uglavnom poenta je da smo mi prosli sredinu sezone a jos uvek nismo odigrali dobro svih 40min. Zasluge za to imaju onaj cirkis sa pojacanjima i trenerom od letos, povrede kljucnih igraca kad smo uhvatili ritam ( Vildoza, Martin pa i Dzoni) kao i sve ovo sa Kampacom. Tesko je da u tim okolnostima ekipa ostane ''normalna". Ali sem tih povreda na koje se nije moglo uticati na sve ostalo jeste, ali je lose uradjeno.

Sve u svemu iako ne gledam utakmice posle Bajerna, ovo sve jako frustrira..

Link to comment
Share on other sites

Bravo za Kuzmu.

Kup je nas.

Bila plata.

Imam neko skupo pivo ne znam kako se zove sacu da popijem.

Dizel nije poskupio danas.

Sa drugog sprata ako skocim postoji mogucnost da se samo polomim pa idem da prosetam malo.

Sredinom ulice.

Sve je super.

 

 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, СтелаРоса said:

Pao 2 puta

Alba

Bajern

Virtus

Ajde i Armani 2 puta iako jesu jaki, ali dobijali su nas dok su bili u teskom kanalu

 

Mislim da bi ove utakmice pobedila i ona frankenstajn ekipa sa Rocestijem, Terijem, Ritom, Brajantom i ko nam je sve vec igrao tada. Neverovatno sta smo mi gubili. 

Kakav brat je bio Rocesti kad je tek došao, jedan od omiljenih stranaca

Link to comment
Share on other sites

citava ovaj sezona je jedan veliki cirkus koji je zaokruzen neukusnim I nepotrebnim potezom kakav je potpisivanje Kampaca

moram priznati da mi nedostaje stari covic iz perioda kada ga je jos interesovala kosarka I kada se bavio silbovanjem, eksel tablicama, cost/benefit kalkulacijama I ustedama

ovo danas je direktno guranje kluba nizbrdo, sumanut, preskup, neuravnotezen I anahron roster bez ikakvog plana

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Čuj, napuniti halu. Ko hoće da napuni, evo mu moja propusnica, meni vise nece trebati. Ne zbog negativnog skora i poraza, već zbog toga što ne ne zanima da gledam narcisoidnog prodavca magle i tim bez bilo kakvog koncepta. Prošlu sezonu sam ispratio do kraja, naravno - bez obzira na skor, lako je shvatiti kada je nešto smisleno i kada ti zaista malo fali uprkos svom trudu, a kada pucaš sam sebi u nogu iz dosade i umobolnosti.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

pa ovo mozes da radis samo ako hoces da izgubis... tri tekme za redom...

hoce centrala jednom da pogresi ali nece 100 puta.

i opet misteriozna povreda nemanje, aha hoce to... i da ne zoves to na -8 i -5, pa to mozes da radis samo ako hoces da vratis protivnika u mec.

nemoguce da neko ko je trener tolike godine ne vidi to, kao sto ni ne vidi da se dzoni muci i daje mu vise minuta od kampaca.

takodje kampaco, kao nezainteresovan, covek nije pogledao ka kosu do dva minuta pre kraja...

i opet lagano smo pustili tekmu bez ikakvog otpora, dzoni se smeska i prica sa tomasom i tako... 

 

prestali smo da igramo kosarku xaxaxax 

da nije tuzno bilo bi smesno.

nismo mi prestali da igramo, nego nam se najbolji igrac u prvom poluvremenu misteriozno povredi a ti si forsirao dzonija koji apsolutno nema sta da trazi na parketu kad imas kampaca i vildozu... takodje dozvolio si protivniku ne da se vrati na -8 vec da ima napad za -3 sto je i usledilo.

nemoguce da kampaco ne zeli da bar proba nesto, bez suta skoro ceo mec u najmanju ruku sumnjivo.

od tri glavna igraca u drugom kampaco i luka su odigrali mozda 10-15 minuta a treci se misteriozno povredi sto ce reci da smo lagano igrali bez tri najbolja igraca...

sto je jelte logicno kad vec nemas jednog od njih ti i drugu dvojicu zakucaj na klupu ili ih uvodi na minut dva... ili na -9...

generalno stav igraca na terenu i dusko i face i svi su u fazonu pa nista strasno, poraz ko poraz. a prosuli +14 i dozvolili 22-2 seriju.

bukvalno isti scenario kao protiv albe i bajerna, wtf petorke, luka u reketu, bez nosioca uglavnom, dopustnje velikih serija bez to i lagano pustanje da protivnik okrene mec u fazonu sve je ovo normalno. 

i protiv bajerna je iz cista mira izveo nedovica kad je ovaj kidao, cak se i nedovic bunio. 

pa ladjenje do dva minuta do kraja derbija, kad su ga isto misteriozno zabolela ledja.

 

voleo bi da nije istina ali veoma cudno ponasanje igraca i vodjenje tekme kao da zelis da izgubis...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Laki1988 said:


Vec veceras bih pristao na osvezenje u vidu onog Spanca koji nas je vodio u kupu protiv Partizana, bez greske je vodio mec i deluje mi da samo zbog tog iskljucenja Ivanovica smo i dobili.

Ma kakav Spanac, imamo jednog takvog u fudbalu. Tek se vidi njihovo "znanje" kad ceo teret padne na njih

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dropkick Murphys said:

Bolje večeras što smo izgubili sve šanse nego da se ponadam, pa za 4 kola da nas drkne Asvel. Tu bih baš izgoreo. 

Večerašnji poraz me nije dirnuo. Limunadica. 

Ma poraz kao poraz, da je bilo egal ceo mec ne bih se toliko smorio, ali nacin na koji smo izgubili  dovoljno govori o svemu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...