Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Ma Bejkon je kancercina i neupotrebljiv za pobednicku ekipu, iako je mozda najbolji napadac u Evropi. Na Zvezdinoj temi je imao dezurne branioce, evo sad nema Radonjica pa ne deluje da je postao naglo normalan lik.

 

Svakako je to ok za nas, ova ekipa je dosta limitirana bez njega.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, bosMan_jr said:

Ma Bejkon je kancercina i neupotrebljiv za pobednicku ekipu, iako je mozda najbolji napadac u Evropi. Na Zvezdinoj temi je imao dezurne branioce, evo sad nema Radonjica pa ne deluje da je postao naglo normalan lik.

 

Svakako je to ok za nas, ova ekipa je dosta limitirana bez njega.

 

pa kod radonjica je bio normalan lik

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

pa kod radonjica je bio normalan lik

Bukvalno je odbio da udje u igru na sred utakmice kod njega. Ne znam koliko je to normalno

 

dobijamo mi veceras, ali stvarno nisam siguran u koga uopste da gledam i koga da jurimo. Ostaju nam Baskonija i Partizan izgleda, a to je teska prica.

Edited by bosMan_jr
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bosMan_jr said:

dobijamo mi veceras, ali stvarno nisam siguran u koga uopste da gledam i koga da jurimo. Ostaju nam Baskonija i Partizan izgleda, a to je teska prica.

Igrajmo za sebe i ako nista bar da podignemo formu i samopouzdanje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne bih sumnjao u pobedu da igra Bejkon, ovako ce biti povuci potegni. Spremni su za fajt.

E moj Radonja, ovo ti je trener sa mudima. Sklonio kancercinu iz tima cim je video koliko je sati.

 

Volters izgleda u sastavu...

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, bosMan_jr said:

Bukvalno je odbio da udje u igru na sred utakmice kod njega. Ne znam koliko je to normalno

 

dobijamo mi veceras, ali stvarno nisam siguran u koga uopste da gledam i koga da jurimo. Ostaju nam Baskonija i Partizan izgleda, a to je teska prica.

 

ne znam sta se tu desavalo, kao ni ti, pricao sam o terenu

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

ne znam sta se tu desavalo, kao ni ti, pricao sam o terenu

Na terenu je pokazao sta? Da moze da bude tank komander godine?

 

Ako cemo tako, ne znamo ni za jednu ekipu ikad sta se desavalo van terena. Jedino Ja Morant nam je bas pokazao pistolj

Link to comment
Share on other sites

Ne gledam ni veceras naravno, ali dovoljno je videti malo lajvskor.

 

Koji put isto?

 

Pola godisnje plate bih oduzeo svim igracima i strucnom stabu. Ne zasluzuju ni toliko.

Takodje predlazem bordu EL da nas izbaci iz ovog takmicenja do daljnjeg.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Šta više pricati o Dusku posle večerašnjeg meča? Koji put čovek gubi 15 razlike tako što nema nikakvu koncepciju i tako što mu nosioci sede na klupi jer nije zadovoljan njihovim performansom. Pun mi je k tih naših olinjalih trenera, uglavnom se takav inat kod njih viđa - koji vodi u neuspeh, iza kojeg me postoji rezon, samo manjak bilo kakve svesti o sopstvenoj odgovornosti i greškama. Neka odvede ovu sezonu (bezuspešno) ka kraju, a onda se nadam da ga više nećemo gledati. Tebi glavni igrači u do or die utakmici igraju po 15ak minuta. Ae liče idi u penziju ili prodaj maglu nekome drugome, ako je više bilo ko voljan da te placa. Priznajem da sam i sam pao na priču da ima nečeg izuzetnog u njemu. Ima čovek tu priču, naraciju (ono što Radonji npr fali) i to je to. 

 

 

Edited by medobrundo
  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...