Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Ja bih se vratio na ono što je @BojanaCZV rekla. Partizan je krenuo da se uzdiže nakon pobede nad Efesom. A mi krenuli da padamo nakon poraza i prekinute serije pobeda, od Armanija. Mi smo sad dobili Efes a Partizan izgubio od Armanija.  Simbolika ili ne, videćemo. Večeras da potvrdimo da se uzdižemo. Kolo sreće se okreće.😀

Edited by Čočo
  • Like 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Benito said:

PAO bez Gudaitisa, Agravanisa i Voltersa veceras.

 

4 hours ago, Benito said:

Sad citam nije sigurno za njega, mozda i zaigra.

 

 

Kome da verujemo Benitu od pre jednog sata ili trenutnom Benitu? :D

Edited by Don Dusko
  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Koga će čuvati Lazarević, Bejkona ili Pontiku?
 
Da stavim minus poene na tog.
 
 
Pefi, Despot, Ponitka i Bejkon su svi oko 1.98m i do 100 kila...Ponitka je nešto lakši i trenutno kilaviji.
Mislim da će Pefi zbog kraćih ruku i ispadanja celim telom iz balansa kada brani dobre ballhandler-e, teže čuvati Bejkona pri šutu a bolje ga markirati bez lopte jer tu je i danas top level...kada hoće.
Tako da ne znam.


Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Sector said:

Hipotetički da nas večeras naguzi depresivni PAO, kakva je računica za dalje, ima li još nade za nas?

 

sto je najgore imamo.

u svakom slucaju bar 18 pobeda ce nam trebati, sa 17 nema teoretske sanse da prodjemo. a i 18 tesko da ce da bude dovoljno, morace svasta da se poklopi. 

sta nam odgovara veceras? da dobiju monako i efes?

bile bi tri ekipe na 15, dve na 14 i cetiri na 13 + armani koji ima mec manje.

6 kola pre kraja.

pala kvota da prolazimo na 5.5 :classic_biggrin: videcemo posle veceras kakvo je stanje...

 

ovo mora da se dobije jer smo jednostavno bolja ekipa. strong difens se podrazumeva, posle je sve lako i za napad ne brinem... 

facu ce pokidati, tek je krenuo.

Link to comment
Share on other sites

I ja se pitam za koga da navijam - Efes ili Makabi. Verovatno Efes u ovom trenutku, mada sve je moguce do kraja.

 

James ne igra veceras, bice nezgodno ali prilika za Loyda i Okoboa da pokazu sta znaju. Da mrtvi bedni Real nije izgubio u proslom kolu, Baskonia bi mi bila prvi pik za stizanje

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...