Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Dejo je dobio Zelimira, Dusko ce da bude otresen sa 3 0 , lagano, vec u ponedeljak nekih 20 razlike za Zelimira. Nakon toga verovatno i ostavka/otkaz. 

 

Nadam se da Covic Dr Nebojsa, ima na speed dialu pod broj.1 , Deju. 

 

Sve ostalo je ruzan film, a i Dejo nije nikakav garant, ali je ipak sa svim svojim manama perfektan fit , i on za KKCZ i KKCZ za njega, pa nek to bilo i u EvroKupu. 

 

Nemam nista protiv Duska, zaista, ali ovakvi porazi su zaista krajnje upitni i dovode u pitanje njegovu strucnost, ovakav nepregledan niz poraza u kratko vreme , sve copy paste, gde pucas u finisu sam sebi u noge, gde gubis sa po 25, 30 razlike od ALBE i PAO u 15, 20 minuta utakmice, je NEVEROVATNO i alarmatno za sam klub. 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Jedina svetla tacka sa meca mi je Kuzmic. Mnogo mi je drago kad bar malo podseti na one igre iz njegovog prajma. Ipak to pokazuje i koliko nam je centarska linija kao celina ocajna, kad mora Kuz da nas vadi iz fekalija, a imamo EL centra koji je verovatno duplo placeniji.

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ljubitelj baklave said:

Dejo je dobio Zelimira, Dusko ce da bude otresen sa 3 0 , lagano, vec u ponedeljak nekih 20 razlike za Zelimira. Nakon toga verovatno i ostavka/otkaz. 

 

Nadam se da Covic Dr Nebojsa, ima na speed dialu pod broj.1 , Deju. 

 

Sve ostalo je ruzan film, a i Dejo nije nikakav garant, ali je ipak sa svim svojim manama perfektan fit , i on za KKCZ i KKCZ za njega, pa nek to bilo i u EvroKupu. 

 

I Ivanović je dobio Želimira tri puta do sada. I Radonjić je prošle godine izgubio 15 razlike od Želimira u isto ovo vreme. Radonjić je bio perfektan fit pre 5 godina, više nije i to je to. Bukvalno svako poređenje koje pomenete se ispostavi da još više važi na štetu Radonjića nego Ivanovića.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, TB Told said:

I Ivanović je dobio Želimira tri puta do sada. I Radonjić je prošle godine izgubio 15 razlike od Želimira u isto ovo vreme. Radonjić je bio perfektan fit pre 5 godina, više nije i to je to. Bukvalno svako poređenje koje pomenete se ispostavi da još više važi na štetu Radonjića nego Ivanovića.

 

Dobio ga je 3x, ali NE sa ovakvom igrom i sa ovakvom raspadom od igre i rotacijama. I nije da dobio 3x , vec 2x, Kup je dobio pomocnik, dok je Dusko bio na klupi , -18 je bilo. One pocetne pobede VEZE nemaju sa trenutnim stanjem i tima i atmosfere, a da ne pricam da je serija na tri dobijene gde se igraju utakmice na svaka tri dana, nesto sasvim deseto u odnosu na ove utakmice sada. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ljubitelj baklave said:

 

Dobio ga je 3x, ali NE sa ovakvom igrom i sa ovakvom raspadom od igre i rotacijama. I nije da dobio 3x , vec 2x, Kup je dobio pomocnik, dok je Dusko bio na klupi , -18 je bilo. One pocetne pobede VEZE nemaju sa trenutnim stanjem i tima i atmosfere, a da ne pricam da je serija na tri dobijene gde se igraju utakmice na svaka tri dana, nesto sasvim deseto u odnosu na ove utakmice sada. 

 

 

Ovo je tek smešan argument. Videlo se ko je vodio taj meč. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mister-no said:

Bez Nedovića gubimo derbi i prednost domaćeg terena. Top 8 nismo ni imali. Ovo smo mogli i sa VJ i bez Kampaca.

Pa bez Vildoze i Kampaca smo isto ovako igrali, izgubili od Zadra i sad od Cibone. Ko garantuje da bi Vlada Jo sa Vildozom i Kampacom bio gori od ovoga?

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, TB Told said:

Ovo je tek smešan argument. Videlo se ko je vodio taj meč. 

Pa da, ista prica kao i Deki-M. Milojevic

I onda kad bi Spanac preuzeo, terali bi ga posle 3 utakmice.

 

Sto neko rece, problem je dublji od trenerskog.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Redstar0356 said:

a Kalinic jedini El igrac iz te ekipe (ne racunam Vanilicu, on ce nazad i Ec vec sledece  sezone) mu igrao 15 minuta? 

 

Ne moramo ni Holinsa da računamo, pa ni Vajta, a ne moramo ni da računamo da je dovođenje Markovića bilo prioritet umesto Lesora ili bilo kog drugog centra.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

A i ta fascinacija sad tim Spancem zbog jedne utakmice...

 

Sutra da veze 3 poraza terali bi ste ga sa Duskom u paketu.

Koja tri poraza? Posle prvog.

6 minutes ago, Redstar0356 said:

Kako onda objasnjavas da je samo na tom mecu Lazarevic bio na kraju klupe a Neda, Vildoza i Kampaco igrali najvise minuta do sada ?

Sa Lazarevićem se ne juri rezultat, nama je problem kad imamo prednost pa se sa njim pokušava čuvati rezultat. Najviše minuta pomenuta trojka je imala protiv Bajerna, dakle ni to nije tačno.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, TB Told said:

Ne moramo ni Holinsa da računamo, pa ni Vajta, a ne moramo ni da računamo da je dovođenje Markovića bilo prioritet umesto Lesora ili bilo kog drugog centra.

 

Više puta su ljudi ovde pisali da je Lessortu poslata ponuda. Čovek tražio puno više, mi rekli da nemamo. Ende

 

edit: Ako se dobro sječam, pominjala se cifra od oko 600k. Treba razumeti da u onom momentu mi nismo delili milionske ugovore kao bombone. A za Lessorta je tad još uvek važio onaj narativ, luzer, glupan, nemože da ubode koš sa 20cm... Pa je onda i nekako jasno kako se nismo našli na toj cifri.

Edited by L' Imperatore
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Perkos2 said:

Zar stvarno verujete da je problem trener? Ekipa se raspala a zasluga za to nije trenerova. 

 

Ne nego je kriva moja pokojna baba što mu ekipa izgleda usrano i što je ugasio sve igrače u drugom poluvremenu!?

I to se dešava već ko zna koji put,a krenulo je sve od poslednja 4 minuta u Kaunasu, preslikan svaki poraz kao preko indiga!

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, L' Imperatore said:

Treba razumeti da u onom momentu mi nismo delili milionske ugovore kao bombone.

Za koliko igra Marković,  treći plejmejker u trenutku dovođenja?

 

Quote

A za Lessorta je tad još uvek važio onaj narativ, luzer, glupan, nemože da ubode koš sa 20cm... Pa je onda i nekako jasno kako se nismo našli na toj cifri.

Ja sam napisao i "bilo kog drugog centra". Upravo je taj navodni koncept bez rizika a koji se sastoji od recikliranja povratnika i domaćih igrača uzrok problema što smo u El uglavnom mediokriteti. A ako su se oko nečega Čović i Radonjić slagali to je upravo to.

Edited by TB Told
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...