Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Mi smo onaj run imali na neverovatnog Vildosu koji posle povrede nije ni senka tog igraca(utice i rotacije i cime je okruzen)

 

Previse Dusko pametuje .

 

Ima i do njegove tvrdoglavosti koja cega opet kostati posla.

Edited by Don Dusko
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dusko je ili bio najarecniji covek na svetu u novembru/decembru, da mu se onako poklope rezultati ili mu je polovinom januara Bentil pao na glavu sa 3 metra i resetovao ga na Vladu Joa.

 

Taj nivo cinizma i nicim osnovane nadmenosti tokom vodjenja utakmica su doveli do toga da ga Pao koji je na nivou Igokee ili Mornar, cuj mene Alba, samaraju kurcem u EL.

 

Vrti sumanute petorke, startuj sa rukoemtasima pa cekaj da te Lilard Nedovic i AD Petrusev vracaju u zivot. Pa ih klupiraj i daj nazad rukometase.

 

Kraj sezone sto se mene tice. 

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

Taman sam bio preskocio par utakmica, i sad gledam ovo... ne znam kako ovo da nazovem...nije ni rasulo, ni beznadje...

Ja se zaista nadam da mi vise necemo igrati EL.

Gledao sam i one raspad ekipe koje su se borile za goli zivot, zagrizeno, sa ljubavlju...

Prosle godine sam prvi put odustao, na kraju ni aba nisam gledao a sad mislim da cu na duze staze da batalim zvezdu, pa i kosarku...

Suvise sam mator da bih svoje vreme trosio na skupinu masno placenih mrtvaka.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Nemogu da krivim Kampaca on je ocekivao da ce ovde guliti 30minuta a ono ulazi uvek kad stvari krenu nizbrdo bez ritma i icega i onda ocekujes da te izvuce.

 

ON TREBA DA TI STARTUJE A NE DA TI ULAZI SA KLUPE.

Pa startovao je. 

Kako su odigrali Argentinci večeras, mnogo im je i ovih 15ak minuta što su igrali. 

 

Teška sramota i trenera i igrača. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NMX said:

Dusko je ili bio najarecniji covek na svetu u novembru/decembru, da mu se onako poklope rezultati ili mu je polovinom januara Bentil pao na glavu sa 3 metra i resetovao ga na Vladu Joa.

 

Taj nivo cinizma i nicim osnovane nadmenosti tokom vodjenja utakmica su doveli do toga da ga Pao koji je na nivou Igokee ili Mornar, cuj mene Alba, samaraju kurcem u EL.

 

Vrti sumanute petorke, startuj sa rukoemtasima pa cekaj da te Lilard Nedovic i AD Petrusev vracaju u zivot. Pa ih klupiraj i daj nazad rukometase.

 

Kraj sezone sto se mene tice. 

Moguce i da je imao srece ali opet 6 pobeda nije lako izboriti pa i da je sve sreca.

Pre ce biti time sto je dobio dosta siru rotaciju i malo kvalitetniju pa ne moze da nadje mesta da ti Kampaco, Neda i Luca gule po 25-30minuta nego malo po malo ih sece.

Ne valja i to sto je tvrdoglav.

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

Pa startovao je. 

Kako su odigrali Argentinci večeras, mnogo im je i ovih 15ak minuta što su igrali. 

 

Teška sramota i trenera i igrača. 

Dobro moja greska, ali opet ne smes da ga vadis cas, cas moras da verujes u njega...Poverenje ovako on zna da gresi i jos mu stvaras veci pritisak.

Link to comment
Share on other sites

Prvi put sam ove sezone zazalio sto sam ih gledao..i prestao sam da pratim..jer,ako je njima svejedno,zasto bih ja gledao?

Ovo je sramota..vodis 16 razlike i onda ti mrtvi Pao (sa sest poraza zaredom) pravi seriju 30:7..ma,doovajte ga bre..to je iskljucivo stvar stava i pristupa..Ako ga oni nemaju onda nema potrebe da ni ja to gledam.

Ja stvarno nemam problema sa porazom kao takvim..ali na ovakve nacine..to necu da gledam..svaki mec vodimo 9-15 razlike i gubimo..svaki put..od ovog mrtvog konja Panatinaikosa bez nekoliko bitnih igraca

PAO ocito ima motiv,ima stav i karakter. Mi nemamo i to je to.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Moram reći da za ovih 25+ godina praćenja košarke do sada nisam video da trener ovako izsabotira sopstvenu ekipu. Gledali smo svakojake dunstere, trenere bez osećaja, bez fleksibilnosti i slično al ovakvo odsustvo bilo kakve logike, šiljenje kurca na najtalentovanijem napadaču, forsiranje nekih ABA ligaških petorki i uopšte davanje sve od sebe da tvoja ekipa izgubi - to nisam video. Gore od ovoga bi bilo samo da je zvao petorke u kojima Kuzmić igra plejmejkera a Marković centra. Prosto neverovatno.

 

Ako ništa, da se barem oprostimo od bilo kakvih ambicija na jedan potpuno cirkuski način.

  • Like 16
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Drug Crni said:

Ovo je sramota..vodis 16 razlike i onda ti mrtvi Pao (sa sest poraza zaredom) pravi seriju 30:7..ma,doovajte ga bre..to je iskljucivo stvar stava i pristupa..Ako ga oni nemaju onda nema potrebe da ni ja to gledam.

 

Pomislili igraci i trener da je gotovo.Pa se opustili i uveo rukometnu petorku. I kad je dupe krenulo da zvace gace nije bilo povratka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Najvise sam mrzeo trenere koji ce neku debilsku petorku da salje na teren i da ih zadrzi sve dok drze bar prednost od X poena. Umesto da salje najjacu petorku na pocetku trece cetvtrine kad je Pao bio u totalnom rasulu i tako ides na 20+ razlike i resis situaciju, tebi igraju Markovic, Ivanovic, Dobric, Petrusev i Kuzmic. Znaci nije razmislanje ajde da koristimo to sto protivnik igra ocajno, nego ajde i mi ocajno da igramo da drzimo razliku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...