Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Duško je u suštini jedan prefinjeni prevarant, ozbiljan prodavac magle. Moram da priznam, mene je skroz prevario. Sve vreme veruješ u nešto, očekuješ nešto, farba te, dok ne provališ da se sve raspada i da čovek ništa ne zna da uradi. To je bitan aspekt posla. Biti šmeker, imati narativ, kupovati vreme, složiti neku priču u koju sam veruješ, gurati je bez obzira na okolnosti.. sve ono što npr nemuštom i sirovom Radonji fali.

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

Ni sam ne zna šta je hteo ali je Zvezdu ubio većeras i to nije prvi put. 

 

Ovakvo vodjenje je sramota i za svaku osudu, a klupiranje najboljeg igrača  i forsiranje polutana je za... Necu... 

 

Ako je njemu košarka zaje.. cija, neka ode u Mornar, Zvezdu i previše ljudi prati i voli da bi se neko ovako ponašao

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zaista treba biti oboleo da ti Kampaco, ma kakav bio, igra 15 minuta. Neka ide čovek na neki pregled, stvarno nije zezanje. Neko drugo objašnjenje ne postoji.
 
Izvedeš čoveka na 53 41, pa ga vratiš na 54 52; pa ga izvedeš na 54 55 pa ga vratiš na 58 64
 
Koja je to dijagnoza? Držiš glavnog igrača na klupi, koji može da doprinese i sa 0 poena, dok ti protivnik dok je on na klupi napravi 15 razlike.
 
Možda bi sve bilo isto i da je igrao, jer je ovde problem znatno dublji. Duško jednostavno pojma nema šta će sa igračima, ko čemu služi, ko kakvu ulogu ima, šta ko treba da iznese.
 
Samo se setim skorasnjeg poređenja Radonje i njega u Zvezdi. Bukvalno nebo i zemlja. Na kraju će Radonja imati bolji skor sa onim domaćim sastavom od prošle godine, uz sve one zaista nesretne poraze. O koncepciji tima, svesti igrača o svojim ulogama, isnosenjem istih.. Da ne pričam.
Nešto je puklo. Govor tela Kampaca, Nedović na klupi..
Žao mi je, ali čovek je sve konce pogubio.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kobra baca cigletinu na potpuno otvorenom sutu za +19 i zatvaranje utakmice, ostalo je istorija.

 

Stravicno, ova ekipa je veceras dotakla dno. Da mi je neko pricao pre 2-3 meseca da cu Duska Ivanovica pamtiti kao potpuno bizarnu, sumanuto-mazohisticku, ludacku pojavu, zaista ne bih verovao.

Link to comment
Share on other sites

Nedovic najbolji indeks a igra 15:28min 😄 
Nije ni cudo kada se dele minuti u nasoj ekipi kao mesta u reprezentaciji SFRJ po nekom imaginarnom kljucu 😄 

Pratim od intenzivno od ranih 90ih ali ovako nesto nisam video do sada iako smo delovali milion puta losije. Barem se nacelno znalo ko pije a ko placa. 

 

Link to comment
Share on other sites

Puklo je na relaciji Ivanovic i najvece zvezde tima, vidi se iz aviona jos kod onih poraza u Italiji i posle od Nemaca. Ivanovic pokusao neko suludo disciplinovanje koriscenjem malo talentovanih poslusnika, Dzonija, Kobre, Lazarevica, i to je bio put u propast bez povratka. Nema ovde resenja vise, deluje da sledi ostavka jos veceras. Najbolje da se Radonja vrati ako je to ikako izvodljivo da probamo da izvucemo ABA

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kooineeperk said:

 

Odmarao nosioce za derbi. Jer je Top8 i pre ove utakmice ionako bio samo san. 

 

Ako ne budu u derbiju Kampaco/Vildoza/Nedovic imali po 25min minimum a neko mozda i 30min, onda je zaista ne razumem sta radi Dusko. 

 

Daj bre jbt, jel ste svi ozbiljni sa pricom o odmaranju?

Link to comment
Share on other sites

Ali sad nesto razmisljam, imam super decu, dobru i zdravu, relativno ok brak, koliko je to u ovom wole vremenu moguce, zaradjujem nikad vise u zivotu, koji ide lagano ka svom kraju i ja gubim zivce na kosarkaski klub, koji, posle svega, ne postuje sam sebe.

Nisu oni krivi, ja sam.

Ovaj film se po ko zna koji put ponavlja a ja ne moram da ga gledam.

Sad jos fali da se Radonjić vrati i dovede recimo Milka...

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Bolje sto smo izgubili nego da smo nekako izvukli pobedu, neka se zavrsi vise ovo nadanje o plej ofu. Dok je bilo razloga i opravdanja za neke wtf momente koje smo imali sada ih vise nema, ovo veceras je katastrofa. Trener i igraci kao da imaju neki psihicki poremecaj pa gube ovakve utakmice.

 

Sto se tice ovog meca, mirisalo mi je da ce se ovo desiti u drugom poluvremenu. Pao nije mogao da ponovi onakvo uzasno prvo poluvreme u drugom delu, morao je nesto krenuti da pogadja, a mi sa petorkom koju je predvodio Dzoni koji ja mislim u prethodne tri utakmice nije imao ni minut na terenu nismo naravno mogli da prezivimo njihov povratak u mec. Neverovatno je da Ivanovic dozvoli da udjemo u finis meca sa Vildozom i Kampacom koji se nisu nimalo razigrali, ne znam da li su do tih poslednjih par minuta zajedno uzeli tri suta. Drzis petorku rezervnih igraca da bi ne znam sta postigao, sacuvao energiju za derbi? Neverovatno. Nedovic posle 1-2 lose odluke odmah leti napolje iako je do tada bio najbolji igrac. Mislim, mozda se i povredio, ali nije da nije bilo utakmica u kojima se upravo ovo i desavalo. Ubija se samopouzdanje tako igracima, mi smo poslednju cetvrtinu odigrali tako da niko nije smeo da pogleda ka kosu, a kamoli da uputi sut. Tako smo od ekipe kojoj se videla vatra u ocima dosli do toga da cim protivnik krene jace mi se sklanjamo i poklanjamo pobedu. Dva nasa losa napada i dva pogodjena suta protivnika nas skroz ukanale. 
 

Bas mi je zao zbog nekih igraca, a i naravno zbog nas svih koji se iz nedelje u nedelju sve vise nerviramo. Prelep je bio period tamo od novembra do negde polovine januara i delovalo je da cemo napraviti nesto veliko. Ali nista, jbg.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, NMX said:

 

Daj bre jbt, jel ste svi ozbiljni sa pricom o odmaranju?

Ma ovo se moglo u laganom ritmu resiti sa Lucom/Nedom/Kampacom na terenu a ne da sede na klupi svo troje. Nije kao da je PAO zapinjao uopste. Nego su krenuli kad su osetili da mogu i tako i bi.

 

Da smo mi lagano odrzavali prednost sa nosiocima ne bi se ni oni lozili.

Edited by Don Dusko
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Benito said:

Slede teski dani za nas klub, dogodine najverovatnije u Cipiripi Kupu i treba opaliti jedan restart od uprave kluba do ekonoma. Dati sansu mladim igracima uz dva ili tri iskusnija igraca pa polako zidati iz pocetka, jer ovo je zaista izgubilo smisao.

 

Koji mladi igrači? 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

I sad vruce glave da kazem nesto. Klub mora da napravi iskorak od

 Radonje. Da ne gledamo posle svakog brodoloma nazad ka njemu. Mislio sam da je to to sa Duskom, ali lepo Meda kaze, prefinjeni prevarant koji me lagano kupio a da trepnuo nisam.

 

Niti ce se Radonja sada vratiti nit treba. 

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Odmarao nosioce za derbi. Jer je Top8 i pre ove utakmice ionako bio samo san. 

 

Ako ne budu u derbiju Kampaco/Vildoza/Nedovic imali po 25min minimum a neko mozda i 30min, onda je zaista ne razumem sta radi Dusko. 

Ti kao da nisi gledao utakmicu zadnjih 2 mjeseca. Nije ih odmarao, konstantno neko od ekipe Lazarević, Marković, Lazić igraju po 20+, a Vildoza, Kampaco Nedović oko 20 ili ispod

Link to comment
Share on other sites

Je li i dalje veruje u top 8? Hajde da pomognemo Grobarima da udju u top 8 tako sto cemo im dobiti glavne konkurente za ulazak, pa barem casno zavrsimo sa ovim. U Aba ne ocekujem nista. Cak ocekujem da ce da nas razvale dan odmorene komsije sada u derbiju.

Edited by Pacino
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...