Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 minute ago, DKH said:

 

Ova konstatacija je pogresna na toliko nivoa da je ne vredi komentarisati. Od kad je Zeljko dosao u Partizan, Partizan ide samo na bolje. Jbga, verovatno je vecini tesko da prihvati, ali nama se sezona nikad nije svodila, i nece svoditi, samo na to da pobedimo Zvezdu.

 

Ma na gore, prošle sezone ste bar stigli do finala kupa, sad do polufinala.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DKH said:

 

Ova konstatacija je pogresna na toliko nivoa da je ne vredi komentarisati. Od kad je Zeljko dosao u Partizan, Partizan ide samo na bolje. Jbga, verovatno je vecini tesko da prihvati, ali nama se sezona nikad nije svodila, i nece svoditi, samo na to da pobedimo Zvezdu.

Ko kaze da se nama sezona svodi  samo na tome da pobedimo Partizan? Ako direktan duel odlucuje o prednosti domaceg terena logicno je da je bitno dobiti Partizan, zar ne?

Ako si sa tom recenicom hteo da uvelicas Partizan, da je Partizanu nebitna Zvezda i na taj nacin isporvociras nas na ovoj temi, slobodno se vrati nazad na maticnu temu ili na Tatu.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Pacino said:

Ko kaze da se nama sezona svodi  samo na tome da pobedimo Partizan? Ako direktan duel odlucuje o prednosti domaceg terena logicno je da je bitno dobiti Partizan, zar ne?

Ako si sa tom recenicom hteo da uvelicas Partizan, da je Partizanu nebitna Zvezda i na taj nacin isporvociras nas na ovoj temi, slobodno se vrati nazad na maticnu temu ili na Tatu.

 

Ima par strana pre upis u fazonu samo da komšijama pokvarimo ulazak u Top 8 ili tako nešto. Nek komšiji crkne krava, a to što izgledate očajno poslednjih par tekmi izgleda nema mnogo veze. 

Link to comment
Share on other sites

Da me neko ne shvati pogresno, danasnji poraz je za kritiku i sto bi se reklo za crvenu lampicu, ali uopste ne smatram da je krucijalno biti prvi na kraju regularnog dela sezone. Mi smo ove sezone toliko izgubili utakmica kuci i to na mecevima gde smo bili favoriti da uopste ne vidim kako ce nam Pionir biti neka prednost u potencijalnom finalu. Isto tako, poprilicno smo dobri na gostovanjima, tako da bi sigurno imali realnu sansu da uzmemo brejk na jednom od prva dva meca koja bi gostovali.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, drakon1 said:

Znao je Kuzmic da smisleno odigra u napadu i protiv jacih igraca od ovih danas. Protiv Cibone je i ovakav Kuzmic potpuno upotrebljiv. A ako nije, koji je moj u rosteru...

 

Ali, ne radi se o tome da li bi ili ne. Radi se o tome da ni ne pokusavas da ga koristis cel 2. poluvreme. A sut izvana ti ne ide. Znaci pokusavas isto ili varijaciju na isto (tj. sut za tri iz svih pozicija sa istim ili drugim igracima).

 

Bukvalno ovo boldovano - daj to mesto onda nekom junioru. Em manje kosta, em mozda ima potencijala. 

 

 

1 hour ago, LightWeight said:

Mozda se ljudi probude kad predjemo sa potpisivanja kumova sa viškom kilograma na potpisivanje deda i baba i ostale sire porodice na poziciju centra

Verujem da ce i tad da se krivi neko drugi kao u slucaju za zabranu registracija Kampaca

 

Tad ce biti debelo kasno. I sada je mozda kasno.

 

Covic je kao neki doping, neki parazit koji ti povremeno daje super moci ali ti generalno unistava organizam. Covic bez kontrole je destruktivan. Okruzio se poltronima gore neko Vucic. Covece, pa to nema ni u svojoj firmi. A sujeta mu nikada nece dozvoliti da to i prizna. Uvek moze da mase papirom, grafikonom titule i da kaze "a vidite ovo!" a to sto posle njega (a kad tad ce napustiti brod) nece ostati ni kosevi na Kalemegdanu, pa jbg. Pa ce onda jos da zavrsi sa "ako neko moze bolje, ja cu da se sklonim" a naravno da se nikada nece skloniti osim kad bude kasno. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Džaba ja verujem kad izgleda igrači počeli da ne veruju. Nije Duško večeras ni loše rotirao, al opet ne ide. Javio se opet onaj problem kad je Duško stigao, a to su glave. Taj problem se uvećao, šta je u glavama igračima ne mogu znati. Više ne deluju da mogu dobiti neizvesnu završnicu, da preokrenu rezultat...Veliki je ovo pad i baš se odužio. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Dobar Los Milos said:

Ako drknemo komsije u derbiju, o ovome se nece ni pricati. Tako su i oni posle katastrofalnog niza pobedom u derbiju tankovali samopouzdanje.

Naravno: ako.

Ali da sa edannaedanhejlmeritricama ne mozemo da dobijemo 4/4 ni protiv stolica, trebalo bi vec biti jasno i onima u poslednjim redovima.

Pa, ne znam bas. Oni su se digli posle poraza od nas u Areni na nacin koji mi ni dan-danas nije bas jasan. Popravili su odbranu i prestali da igraju za poen vise i skratili neke gluposti. Pobedili EFES bez Larkina i Fener tamo i od tada su od dva-tri poraza vise od nas u EL dosli da imaju tri pobede vise. Pobeda u EL u Pioniru je dosla kao posledica njihovog dizanja, an ne uzrok. KKP igra vec duze vremena jako dobro (opet kazem: KRK je izuzece).

29 minutes ago, Dobar Los Milos said:

Ako drknemo komsije u derbiju, o ovome se nece ni pricati. Tako su i oni posle katastrofalnog niza pobedom u derbiju tankovali samopouzdanje.

Naravno: ako.

Ali da sa edannaedanhejlmeritricama ne mozemo da dobijemo 4/4 ni protiv stolica, trebalo bi vec biti jasno i onima u poslednjim redovima.

Pa, ne znam bas. Oni su se digli posle poraza od nas u Areni na nacin koji mi ni dan-danas nije bas jasan. Popravili su odbranu i prestali da igraju za poen vise i skratili neke gluposti. Pobedili EFES bez Larkina i Fener tamo i od tada su od dva-tri poraza vise od nas u EL dosli da imaju tri pobede vise. Pobeda u EL u Pioniru je dosla kao posledica njihovog dizanja, an ne uzrok. KKP igra vec duze vremena jako dobro (opet kazem: KRK je izuzece).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

 

Ne Raduljica je lekumus papir kako se radi i upravlja klubom i pojacanjima.

To da. Ali ako smo dizali Duška u Novembru i Decembru , zar nije logično da je on odgovoran i za ovo? 

Koja bre ovo sekta ovde vlada ? Kad se izgubi od Partizana,Žalgirisa , u italiji, Alba,Bajern ,Cibona... Onda kriva uprava el tako? ( Koju mrzim, jedva čekam leđa da vidim ovom što nas vodi) ako osvojimo Aba ligu, ko će bude zaslužan?

El treba se pravimo slepi ovde mi pojedini da bi zadovoljili forumaške svedoke nedovića i ivanovića? Ja oči imam a imaju i svi ostali ovde..

Ivanović nema nikakav autoritet kad đu se 2 meseca ispucavaju pojedine zvezde i kumić na čelu sa njima. Koja bre ovo igra? Našta liči ovo? Pa nije ovo jedno iznenađenje , ovo su 3 šoka zaredom... Bukvalno šoka. Trener je uvek najodgovorniji za rezultate, ako ne može i ne ume. Doviđenja bre. Neka disciplina šatro, glumi nekog opasnog lika... Ekipa izgleda više razjebano i bez smisla nego sa Šakotom. Totalno rasulo. Još ako se uzme u obzir da ima potentniji sastav nego svi predhodni zajedno onda je jasno. 

Na kraju krajeva, koja je veličina trenera ako sa tim timom ne može da dobije predhodna tri meča? Bar jedan od tri. 

Ne , nego treba slušam gluposti kako ih on nije selektirao... Pa i da nije hteo ni jednog , smešno je da trener sasvim solidnog renomea ne ume da dobije ni dobijene mečeve.

  • Like 1
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Dobar Los Milos said:

Ako drknemo komsije u derbiju, o ovome se nece ni pricati. Tako su i oni posle katastrofalnog niza pobedom u derbiju tankovali samopouzdanje.

Naravno: ako.

Ali da sa edannaedanhejlmeritricama ne mozemo da dobijemo 4/4 ni protiv stolica, trebalo bi vec biti jasno i onima u poslednjim redovima.

Pa, ne znam bas. Oni su se digli posle poraza od nas u Areni na nacin koji mi ni dan-danas nije bas jasan. Popravili su odbranu i prestali da igraju za poen vise i skratili neke gluposti. Pobedili EFES bez Larkina i Fener tamo i od tada su od dva-tri poraza vise od nas u EL dosli da imaju tri pobede vise. Pobeda u EL u Pioniru je dosla kao posledica njihovog dizanja, an ne uzrok. KKP igra vec duze vremena jako dobro (opet kazem: KRK je izuzece).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko smaraju ove Duskove Kari Pesic rotacije, gde ce svi da imaju neke minute svoje, i onda Markovic odigra 20 jebenih, a Dobric 22. 

 

Ponovo Petrusev koji ubaci 15 poena iz zajebancije, ima manje od 20 minuta, vrv da nam ne pobegne negde na leto, a nema veze sto smo izgubili utakmicu. 

 

Kampaco, Vildoza i Nedovic na terenu provedu 5 minuta po mecu, valjda da ne deprimiramo protivnike previse.

 

Bukvalno pizdim od toga. Ako treba tekma da se dobije, imaju primadone po 30 plus minuta da igraju, pogotovo kad su im atlernative takve kakve jesu. Simptomaticni su i svi oni porazi na jednu loptu, ili kad odjednom kao da prestanemo da igramo basket, ali tu ima i do igraca, ponosa i svega pomalo. 

 

Ne valja ovde dosta toga, ali to nam je sto nam je. Ne treba nikog ni terati, ni menjati, vec izgurati s ovim do kraja sezone i videti dal mozemo da osvojimo abu opet. El voz je prosao, a Kls ce biti gust protiv FMP-a.


 

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, DameTime said:

 

Ima par strana pre upis u fazonu samo da komšijama pokvarimo ulazak u Top 8 ili tako nešto. Nek komšiji crkne krava, a to što izgledate očajno poslednjih par tekmi izgleda nema mnogo veze. 

Ne vidim konekciju boldovanog sa ovim sto sam napisao. Mozda gresim. Ako nisam bio jasan, poenta je svodjenje sezone na tome da jedan veciti dobije drugog vecitog, mi Partizanu ne mozemo da pokvarimo ulazak u Top 8 na taj nacin jer smo vec odigrali obe utakmice.

A kako igramo trenutno, samo mozemo da nastetimo MZTu i pomognemo Borcu.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Markoss said:

Koliko smaraju ove Duskove Kari Pesic rotacije, gde ce svi da imaju neke minute svoje, i onda Markovic odigra 20 jebenih, a Dobric 22. 

 

Ponovo Petrusev koji ubaci 15 poena iz zajebancije, ima manje od 20 minuta, vrv da nam ne pobegne negde na leto, a nema veze sto smo izgubili utakmicu. 

 

Kampaco, Vildoza i Nedovic na terenu provedu 5 minuta po mecu, valjda da ne deprimiramo protivnike previse.

 

Bukvalno pizdim od toga. Ako treba tekma da se dobije, imaju primadone po 30 plus minuta da igraju, pogotovo kad su im atlernative takve kakve jesu. Simptomaticni su i svi oni porazi na jednu loptu, ili kad odjednom kao da prestanemo da igramo basket, ali tu ima i do igraca, ponosa i svega pomalo. 

 

Ne valja ovde dosta toga, ali to nam je sto nam je. Ne treba nikog ni terati, ni menjati, vec izgurati s ovim do kraja sezone i videti dal mozemo da osvojimo abu opet. El voz je prosao, a Kls ce biti gust protiv FMP-a.


 

 

Tankujemo da bi dobili sto visi pik na draftu sledece godine? 😄 

 

Neko ce sada reci "pa jeste, vidis sta se dobije kad si 7. na tabeli". 

Link to comment
Share on other sites

Žao mi je što Lazarević nije bar 10% bolji u napadu. Mitrović i Petrušev bi mogli od njega da nauče kako da se pozicioniraju za skok ali i kako da ne budu svileni nego da malo i upotrebe snagu. Njih dvojica nisu večeras zajedno imali skokove koliko Lazarević.

Link to comment
Share on other sites

Ne vidim izlaz iz ove krize. Nekako se najbolje ovo prevazidje kada dovedes novog igrača. Čini mi se čak da je na samom startu kad je Duško preuzeo ekipu rekao nešto u tom fazonu. Ili treniraš i čekaš ili dovedeš igrača. Ovakve krize su se najčešće sekle nekom promenom. Sad je za doselekciju kasno i ne vidim koja promena može ovo sivilo da promeni. Nama je 01.03. trebala promena na PF/C. Sad će nam ona doći glave.

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kosjan Willavić said:

 

 

I za to je najveci krivac ovaj s mog avatara, ima dovoljno autoriteta i znanja da ih barem natera da ne izgledaju kao raspojasana banda.

 

Treba da se pobiju u svlačionici i da reše ko koga ne voli pa da nastavljamo dalje 🙂🙂

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...