Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 minute ago, Don Dusko said:

Bas je Kuzmic dobar napadac...Pogotovo sa posta...Pre bi mu ispala lopta nego sto bi uspeo da resi sutaciju a Hasan seckati jbg ne moze.

Za Martina baš i nisam siguran, protiv Bajerna je imao par dobrih poteza u napadu. Kuzmić je već primer navijačke šizofrenije. Čas je penzioner, a čas spasilac.

Link to comment
Share on other sites

Ma dajte da se ne zajebavamo. Sa ovakvom Cibonom sve da su im i ulazili svakakvi sutevi  šta i jesu faktički nismo jednostavno smjeli to izgubiti. Ovo je velika bruka za nas tim. Zadar i Split su timčine za ovu Cibonu. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bodo said:

Ma dajte da se ne zajebavamo. Sa ovakvom Cibonom sve da su im i ulazili svakakvi sutevi  šta i jesu faktički nismo jednostavno smjeli to izgubiti. Ovo je velika bruka za nas tim. Zadar i Split su timčine za ovu Cibonu. 

Upravo tako, ovo je bas samarcina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, TB Told said:

🤣

 

Došao kod nas sa prosekom u Evroligi iz prethodne sezone od 15 poena, 4,6 skoka i 4 as. Ja se isključujem.

Prosek je bio 11 peona a klub je zavrsio ucesce sa 3-7. 

Kao da sad uzmemo igraca iz Bajerna tipa Djedovica kao najvece pojacanje. 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, drakon1 said:

Prvi poraz?

 

Nisam za smenu, ali prvi poraz gde bi se moglo diskutovati o treneru ovo sigurno nije. Oni su u ABA izgubili od nas i Cedevite. U EL su gubili zbog gluposti protiv solidnih EL ekipa. mi gubimo i od tih, a Zadar i Cibona dodju jos pride na to...

Mogli su i sinoc  da izgube, ali ih je usrao Nunalijev sut, bukvalno je sekunda i po falila za slicnu kofu govana, koju sada mi polivamo po timu i pre svega treneru, cija je zasluga sto uopste imamo oko cega sada da se sekiramo.

Da nas nema, valjalo bi nas izmisliti kao navijace🙄

Edited by Gudura
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Redstar0356 said:

Prosek je bio 11 peona a klub je zavrsio ucesce sa 3-7. 

Kao da sad uzmemo igraca iz Bajerna tipa Djedovica kao najvece pojacanje. 

Ipak igrao pre nas El? Malopre reče da nije. 

Sledeći zadatak, da pokažeš kako je 155 poena podeljeno sa 10 utakmica = 11 poena u proseku?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gudura said:

Mogli su i sinoc  da izgube, ali ih je usrao Nunalijev sut, bukvalno je sekunda i po falila za slicnu kofu govana, koju sada mi polivamo po timu i pre svega treneru, cija je zasluga sto uopate imamo oko cega sada da se sekiramo.

Da nas nema, valjalo bi nas izmisliti kao navijace🙄

Ne kazem da su oni bolje igrali, a imali su i srece. Ali, mi igramo lose na SVIM frontovima vec mesec i po dana, njima je ovo posle duze vremena ispad na dole koji su jos uspeli da rese u svoju korist. Kup je izuzetak za obe ekipe.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Quote

Trener Crvene zvezde Duško Ivanović govorio poslije poraza od Cibone u 20. kolu ABA lige.

Cibona je iznenadila Zvezdu i slavila pobjedu 85:81,

”Čestitam Ciboni na pobjedi. Imali su više želje, imali su bolji pristup od nas. Ovo je nedopustivo da odigramo ovako. Ne umanjujem uspjeh Cibone, jer su igrali sa mnogo samopouzdanja. I pored toga što smo dva puta imali veću prednost, igrali bez strpljenja i ispustili lako utakmicu.”

Imao je pitanje o odbrani Cibone, koliko je poremetila igru Zvezde.

”Nije nas Cibona poremetila. Mi smo sami bili poremećeni i od početka pristup nije bio kako treba”.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Da dodam samo jos, nadam se da ce Dusko prestati da vodi utakmice tako da ispostuje svakog igraca na klupi i da ce da skrati rotaciju barem kada su EL utakmice u pitanju. 
 

Na 1/2 imamo tri klasna igraca koja treba da podele minutazu, dakle tih 80 minuta podeliti njima trojici. Ako bas nekome od njih nije dan moze se dati sansa Pefiju/Dzoniju. Na 3 da gule Lazic, Dobric i Lazarevic. Na 4 najveci deo minuta Petrusev kojeg bih 10ak minuta koristio i na petici, deo minuta Lazarevic i ovo malo sto ostane Bentil. Ostatak minuta na 5 Martin i Mitrovic. I to je to, a ne da nam igra na jednoj utakmici 5 razlicitih igraca na pleju i pet razlicitih igraca na centru. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Dusko said:

Malo kvaliteta? Vildosa, Nedovic, Kampaco, Petrusev...Sasvim solidno..

 

Da si rekao neizbalansiran slozio bi se.

Pored balansa spolja i iznutra, problem je što od nabrojanih niko nije odličan odbrambeni igrač, a samo za dvojicu se može reći da su solidni. Zato mi kad si svi na terenu u završnicama teško možemo da nešto odbranimo.

Link to comment
Share on other sites

Sraman poraz. 

 

Ajde razumem da nam bas nista nije islo, da smo sutirali 1/20 za 3p i slicno, ali ovako, gde ulazis u poslednju cetvrtinu sa +6 i totalno se gubis, i jos u poslednjim minutima imas gomilu nerezonskih poteza - to vec ne razumem. Nikako. 

 

Sad moramo da dobijemo Partizan u Areni da bi zadrzali prednost domaceg terena u ABA PO. A to je vec sledece nedelje. Vraski tesko s obzirom u kakvoj smo mentalnoj formi, a u kakvoj su oni. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LightWeight said:

Zdravi smo za menajnje vise od pola uprave,rostera i svega u nasem klubu

Ovo situacija potice iz uprave

Sezona je izgubljena jos prosle godine u avgustu

Ni jedan igrac ili trener ne treba da se krive za ovo 

 

 

Ne mozes da menjas pola uprave. To se eventualno desi kad predsednik ostaje isti pa on menja ljude sa kojima saradjuje. 

Ovde je potreban kompletan remont. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, drakon1 said:

Ne kazem da su oni bolje igrali, a imali su i srece. Ali, mi igramo lose na SVIM frontovima vec mesec i po dana, njima je ovo posle duze vremena ispad na dole koji su jos uspeli da rese u svoju korist. Kup je izuzetak za obe ekipe.

Kao da si zaboravio da su oni imali istu takvu seriju u prvoj polovini sezone, kad su zaredjali 7 poraza u El, uz poraze u ABA od nas i Cedevite. Gubili gomilu dobijenih utakmica u zavrsnici.

Bukvalno sam uhvatio sebe kako ih sazaljevam, i kako navijam da uzmu makar neku pobedu u EL.Ok, znam da sam kreten🤣

Ali se ne secam da su Zoca terali govnjivim motkama, verovatno svesni da red trenera kao sto su Zoc i Dusko, a koji cekaju na vratima dva kluba, bas i nije podugacak.

Njima se vratilo na dobro, a mi valjda nikada necemo nista nauciti kao navijaci

Edited by Gudura
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, NikadProtivKaline said:

daj jbt koji vam je sa kuzmicem, ozbiljno pitam?

skolovani centar ognjen kuzmic...sta sam to propustio?

 

da ne ulazimo u to kako bi na ta udvajanja reagovao jedan ognjen drvena ruka kuzmic

Znao je Kuzmic da smisleno odigra u napadu i protiv jacih igraca od ovih danas. Protiv Cibone je i ovakav Kuzmic potpuno upotrebljiv. A ako nije, koji je moj u rosteru...

 

Ali, ne radi se o tome da li bi ili ne. Radi se o tome da ni ne pokusavas da ga koristis cel 2. poluvreme. A sut izvana ti ne ide. Znaci pokusavas isto ili varijaciju na isto (tj. sut za tri iz svih pozicija sa istim ili drugim igracima).

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...