Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 hour ago, John Terry said:

 

Nece pivo biti unutar vozila ne treba da obijas.

 

Inace, kako prolazite sa okom sokolovim, vi Beogradjani, kada su ovakve situacije. Kapiram da su automobili nacickani i regularno i neregularno.

 

Poankerova zelena zona do 21h, broj registracije na 9113.

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Laki21 said:

Cibosi objašnjavaju kako se pobeđuje jači protivnik;

 

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2023&mm=03&dd=07&nav_id=2299203

Ma lako je bilo njima kad imaju slabiji tim pa nisu imali sta da  izgube i tesko nama protiv Efesa jer imamo slabiji tim pa zbof toga nemamo sanse da pobedimo. Srecne rane junaci 🤠

Edited by Redstar0356
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, СтелаРоса said:

Da se dobiju Efes, Pao i Partizan i zaboravice se ovih prethodnih mesec-dva.

 

Dok ne dodje do smene generacija medju sudijama (s akcentom na slovenacku gamad), gostujuca pobeda u Aba derbiju ostace nemoguca misija za oba tima. Pre cemo dobiti Efes 30 razlike nego Partizan pola kosa u ponedeljak.

 

Nasa sezona se sustinski zavrsila porazom od Cibone. Prvo mesto i prednost domaceg terena su izgubljeni, a samim tim i eventualni trofej. U Evroligi je poslednji voz odavno otisao.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Zajebano protiv Efesa je to što je njihova najbolja košarka bolja od naše najbolje košarke, tu se ne pitamo samo mi sve i da odigramo odlično (nešto kao KKP protiv Fenera). Porazi od Albe i Bajerna su nas baš urnisali jer su to ekipe od kojih smo i ovakvi kakvi smo kvalitativno jači. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, John Terry said:

 

Nece pivo biti unutar vozila ne treba da obijas.

 

Inace, kako prolazite sa okom sokolovim, vi Beogradjani, kada su ovakve situacije. Kapiram da su automobili nacickani i regularno i neregularno.

Video sam snimak gde je neki lik prepravio slovo C u slovo O crnom izolir trakom i dobio kaznu na registraciju sa O. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Урош19 said:

Video sam snimak gde je neki lik prepravio slovo C u slovo O crnom izolir trakom i dobio kaznu na registraciju sa O. 

 

Kako je mogao da dobije kaznu na kuću ako nisu mogli da ga identifikuju?

Link to comment
Share on other sites

Video sam snimak gde je neki lik prepravio slovo C u slovo O crnom izolir trakom i dobio kaznu na registraciju sa O. 
Ovi moji likovi stali kod nekog lika kome su zakačili kovertu na brisače, oni uzmu kovertu stave pod svoj brisač. Kad su se vratili liku opet koverta pod brisačem i oni mu dodaju i onu prvu i kući..
Ja u poslednje vreme parkiram na trotoar u Čaplinovoj tj. u zadnjih 4-5 godina, tu se sve popuni i nikada me nisu kaznili. Svi raniji štekovi su mi provaljeni. Doduše ne idem često kao ranije.
Link to comment
Share on other sites

Pa i Partizan je bio na korak od poraza protiv Splita. Uopste ne znaci da ce dobiti sve do kraja. A i ako dobiju, nama treba 1 pobeda u gostujucim derbijima u naredna 4 i jos 2 ili 3 pobede kuci. Uz njihovu veliku potrosnju u EL gde ce se boriti za F4. Sigurno ih ceka pad forme.

 

Nasa forma je dotakla dno a previse smo dobti da bi na tome ostalo i sasvim je realno da cemo u aprilu biti na visokom nivou. Mi smo i dalje favoriti za ABA. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, drakon1 said:

Porazom od Cibone umro forum. mislim da ga ni pobeda protiv Efesa nece oziveti.

 

Ima smisla bodriti tim kome utakmice nešto znače, koji hoće da se pobije, pa neka izgubi. Koga boli kurac za ovu raspojasanu gomilu?

 

Sutra možda potrče jer će neki skaut da gleda tekmu a zatim opet mrtvo more.

 

Trener nek da još neku umnu izjavu dok mu ekipa igra takmičarsku utakmicu na Adi u pet popodne nedeljom.

 

Fqo-KSAXoAA6RRs.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Benito said:

Pobeda protiv Efesa apsolutno nista ne znaci, jedino ako igramo za komsije mada oni su svakako vec sada usli u 8.

 

Nisu, imaju jos dosta posla. Ali realno je sad vec da ce uci.

Just now, Chaos Is Me said:

Winston koji je protiv nas ubacivao frižidere danas indeks -10 protiv Asvela. Jbga, sami pali, sami se ubili.

 

Igras koliko ti protivnik dozvoli.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...