Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

58 minutes ago, larry said:

Pozdrav.

Nisam iz Beograda, i planiram prekosutra doći prvi put autom na utakmicu, pa me zanima da li mi kolege iz Bg-a mogu preporučiti neka potencijalna parking mesta u blizini Pionira, nebitno da li se plaća ili ne, bitno samo da mogu da se uparkiram 2-3 sata pre utakmice?

 

 

Karta viška,karta viška 😂😂😂😂

 

 

 

Parking je najveći problem,a većina se parkira na zelenoj površini u Čarlija Čaplina sa desne strane kad udjes iz Zdravka Čelara i obično ima mesta 2,3 sata pre tekme.

Ako ćeš da prošetas kilometar ima garaža Botanička bašta i u  vreme tekme ima mesta,a prepodne je havarija.

  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Redstar0356 said:

Zaboravio da potkaci Dr-a u Tvitu i da pohvali Čovu. Inace sve kao i inace. 

 

Btw, izgleda nas najvise udara povreda Branka Lazica, bez njega izgledamo najgore

 

Dozvoli, bez njega i Holanda 😌

 

Bio je neka talija, sta ti ja znam, ali tesko za ne primetiti 😁

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 1/18/2023 at 6:25 PM, Kankkunen said:

 

 

Analizira se ovde sve i svašta, a razlog naše propasti je nažalost poprilično jednostavan. Duško je pred meč sa Žalgirisom izgubio Zvezdin kačket koji nije uspeo ponovo da nađe i kao veoma sujeveran čovek je izgubio i strpljenje, a naročito veru u sebe.

 

Ja se iskreno nadam da je meč sa Partizanom šansa da opet napravimo mini preokret u sezoni i da se u završni deo sezone uđe sa tim samopouzdanjem.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, El Duderino said:

 

Analizira se ovde sve i svašta, a razlog naše propasti je nažalost poprilično jednostavan. Duško je pred meč sa Žalgirisom izgubio Zvezdin kačket koji nije uspeo ponovo da nađe i kao veoma sujeveran čovek je izgubio i strpljenje, a naročito veru u sebe.

 

Ja se iskreno nadam da je meč sa Partizanom šansa da opet napravimo mini preokret u sezoni i da se u završni deo sezone uđe sa tim samopouzdanjem.

Zasto cekati Partizan a ne krenuti od Efesa? 

Takva pobjeda itekako podize ekipu. Jednostavno uvijek je najteze zaustaviti kad kola krenu nizbrdo a ovo je odlicna prilika za to

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, larry said:

Pozdrav.

Nisam iz Beograda, i planiram prekosutra doći prvi put autom na utakmicu, pa me zanima da li mi kolege iz Bg-a mogu preporučiti neka potencijalna parking mesta u blizini Pionira, nebitno da li se plaća ili ne, bitno samo da mogu da se uparkiram 2-3 sata pre utakmice?

2-3 sata pre utakmice imas mesta na Pionirovom parkingu.

Ima mesta na onom vecem iznad Pionira, na manjem ispod tesko da ces naci mesto.

Posto ti je prvi put evo ti samo dve lokacije mimo parkinga, posle mozemo pricati o pro levelu parkiranja na mikro lokacijama.

Bulevar despota Stefana, ali ne na parking mestima nego preko puta iza one zive ograde( malo vise manevrisanja).

Eko pumpa iznad Pionira, das neku kintu pumpadzijama i nadju ti mesto.

S tim da moras imati okacen krst o retrovizor min 10 cm+ par ikona random rasporedjenih.

 

  • Like 2
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

Zasto cekati Partizan a ne krenuti od Efesa? 
Takva pobjeda itekako podize ekipu. Jednostavno uvijek je najteze zaustaviti kad kola krenu nizbrdo a ovo je odlicna prilika za to
Slažem se da ne treba čekati i da u evorligi treba sve utakmice igrati maksimalno čak i kad izgubimo teoretske šanse za top 8. Međutim mišljenja sam da pobeda ili poraz protiv Partizana znači mnogo za sam konačni ishod Aba lige, tako da ako dobijemo evroligaške mečeve, a izgubimo od Partizana deluje mi da neće doći do tog potrebnog klika za preokret u samopouzdanju.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, larry said:

Pozdrav.

Nisam iz Beograda, i planiram prekosutra doći prvi put autom na utakmicu, pa me zanima da li mi kolege iz Bg-a mogu preporučiti neka potencijalna parking mesta u blizini Pionira, nebitno da li se plaća ili ne, bitno samo da mogu da se uparkiram 2-3 sata pre utakmice?

 

Apsolutno najbolje mesto za parkiranje što se Pionira tiče je Poenkarova, ovaj obeleženi deo. Možeš naći mesto i na manje od sat vremena pre početka utakmice.

 

SnMQ1dV.png

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, John Terry said:

 

Inace, kako prolazite sa okom sokolovim, vi Beogradjani, kada su ovakve situacije. Kapiram da su automobili nacickani i regularno i neregularno.

 

zavisi ko igra, a ko je za volanom oka đavolovog, cigan ili grobar.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, John Terry said:

 

Nece pivo biti unutar vozila ne treba da obijas.

 

Inace, kako prolazite sa okom sokolovim, vi Beogradjani, kada su ovakve situacije. Kapiram da su automobili nacickani i regularno i neregularno.

 

Ne možeš da zamisliš bravure oko Arene kada je knap sa vremenom, manje-više na očigled sokola. Ili je luda sreća u pitanju, ili oko malo zažmuri u tih par sati.

Link to comment
Share on other sites

Meni nikad nisu bili problem porazi već način na koji dolazimo do tih poraza. 

Ova alibi košarka koju igramo poslednjih mesec i više dana je nešto najgore što sam gledao u Zvezdi shodno kvalitetu rostera.

 

Velika pojedinačna sramota za celu ekipu!!!

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, СтелаРоса said:

Da se dobiju Efes, Pao i Partizan i zaboravice se ovih prethodnih mesec-dva.

 

Neće se zaboraviti jer smo ispali iz trke za top8 i to užasnim igrama protiv ekipa koje su naš rang.

 

A derbi koji slijedi ima težinu jedino mjerenja patke na tati, inače je prilično nebitan.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...