Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

3 hours ago, ZiS said:

Onom što nije video aut protiv Barse je istekla suspenzija...Samo kažem 🤣

Videti taj Pionir nece jos podugo. A ako ga kojim slucajem delegiraju, onda su idioti. Bez ABA sudija molim (ev. Pukl), bez Panterke i Paternica (vidim, on je kod Radonje) i Balaka. Hierezuelo mi se onako spontano pojavljuje, Difallah takodje.

 

Steta za Latisevsa da je zauzet. Koji je to kralj. Na utakmici protiv Reala kod zagrevanja gleda nas nekoliko kod one Miroticeve linije, pokazuje nam liniju i rukom pedalj prestupa sve uz blagi palm face i znak izvinjenja zbog kolege.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Quote

Znamo kakvu atmosferu Argentinci prave na fudbalu. A u košarci?

„Zavisi... Kad sam ja igrao, imali smo gradski derbi protiv Kampacovog tima. To je bilo neverovatno. Atmosfera slična onoj kad igraju Zvezda i Partizan. Sada ne pratim toliko zbog velike vremenske razlike, ali mislim da je liga izgubila na popularnosti. Dok sam ja igrao bilo je sjajno. Bio sam u Mar de Plati i igrali smo protiv Fakuovog tima derbije. Ljudi su bili ludi. Navijali su čitave utakmice, gubili smo, pa je bilo i tuča. Kao i na svakom derbiju. Ali sveukupno bilo je sjajno. Ljudi polude kada su derbiji“.

Vildoza

 

Bar ne moramo da brinemo kako ce se uklopiti u atmosferu linca  😄

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

On 1/24/2023 at 10:27 AM, Константин said:

 

И сва љепота преноса кошарке, не само што волим јужноамерички темперамент у спорту, него се сјетим и Добросава Гајића кад каже "ово су 2 поена играча са бројем 6", па чекамо да прочита са списка који је играч у питању...

 

Pre nekih 15-20 godina igra Zvezda neku pripremnu pred sezonu protiv nekih Čeha tamo, neki anonimusi.

Ide tekma na RTS2, Dobrisav dobio da prenosi po kazni valjda.

Nikada ni pre ni kasnije nisam čuo ništa slično, nekoliko sahrana kojima sam prisustvovao bile su veselije.

Cenim da je taj dan bila povećana stopa samobistava, jer ta radost, žar i entuzijazam koji su ivirali iz svake njegove reči su plenile sve oko sebe.

Edited by Laki21
  • Like 2
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

On 1/24/2023 at 4:03 PM, Chaos Is Me said:

Treba vršiti svakako pritisak na čelnike domaćih takmičenja da kazne KKP zbog skandalozne bežanije, e sad da li su ovakva saopštenja ispravan metod, nisam siguran. Ovo sad sa ovim grafitima je smejurija, klasičan čovićizam. Što se mene tiče, treba ih isprašiti na parketu kad god se sastanemo, to je najbolji metod, sami će oni pobeći kasnije u svom već oprobanom maniru. Što više akcenta na Duška i igrače, što manje na Čovkinsa i podguzne muve.

 

Naravno da nisu, samo se podizu tenzije pred medjusobni mec da deo stok... pardon, potencijalnih glasaca zaboravi u kakvom brlogu od drzave zivimo i bude naostren da jos vise mrzi (ako je to moguce) onu drugu stranu.

 

Mislim, cirkus zvani KLS je bio jos u junu, nakon toga je bio onaj cirkus zvani "hocemo derbi u EL", nakon toga je dosla i 2023. godina i tek pred kup se nesto prica o bezanju sa istog. Pritom, to sve finansira vlast tako sto uzme od onih kojima treba da bi pravila vecinu stok..., pardon vecinu potencijalnih glasaca budalama i sto je najgore, to uspeva - jedina smo zemlja koja baca milione u ovakvu vrstu zabave, u Grckoj to rade dve porodice svojim novcem. Dakle, da barem neki ultralopov tipa Miskovica hoce to da finansira pa neka izdaje koja god hoce saopstenja, nego ne, tu su pare od imagirna nafte da nasite milione - neke sendvicima, neke paketicima brasna i ulja, neke izmisljenim radnim mestom, neke duelu pauerhausa koji su naprasno otkrili kako je to kada na raspolaganju imas budzet od 8 cifara u evrima.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Placebo Lone star said:

Veliki Tirke o fasitickim porukama:

 

kao što Beograd nije regionalni grad, već gomila zgrada na vetrometini svetova, tako je i "Crvena zvezda" klub ličnog opredeljenja, pripadnosti jednom stanju duha koje je, baš zato što je beogradsko, univerzalno. Došljaci se još čestito ne popnu uz Balkansku ulicu, a već navijaju za "Crvenu zvezdu". Zato je "Crvena zvezda" strah i trepet na svim terenima, čak i onda kada je sastavljena od jedanaest levih smetala ili kada u njoj igraju poglavito učenici u fudbalskoj privredi, smer dunster. Kada je ona protivnik, vi se ne borite protiv odredjene škole fudbala, već imate okršaj sa ovde pomenutim stanjem duha, duha koji ne miruje i koji će vas, date li mu povoda, smestiti na pravo mesto uz pravu meru izvlačenja ušiju. Nema šanse sa "Crvenom zvezdom" pokretom i masovnom organizacijom. Klub možete nekako i pobediti, ali izgledi svih partikularizama, nacionalizama, lokalnih zaslepljenosti, svih mračnih vladanja dušom, pa i onoga što je katkada mračno u samoj "Crvenoj zvezdi", jedva da su vredni pomena kada se zna da za "Crvenu zvezdu" navijaju ljudi koji, na zatrovane povike tifoza pomračene svesti "cigani, cigani", sledeće nedelje istaknu kilometarsku parolu: "CIGANI POZDRAVLJAJU SVOJE ŠAMPIONE".

Mozda je pocetak teksta jos bolji

 

http://www.crvenazvezdafk.com/sr/vest/2981/bogdan-tirnanic-o-zvezdi 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

 
Pre nekih 15-20 godina igra Zvezda neku pripremnu pred sezonu protiv nekih Čeha tamo, neki anonimusi.
Ide tekma na RTS2, Dobrisav dobio da prenosi po kazni valjda.
Nikada ni pre ni kasnije nisam čuo ništa slično, nekoliko sahrana kojima sam prisustvovao bile su veselije.
Cenim da je taj dan bila povećana stopa samobistava, jer ta radost, žar i entuzijazam koji su ivirali iz svake njegove reči su plenile sve oko sebe.
Zoran Savić je imao jednu malu neprijatnost, naime umrla mu je majka.
Dobrosav Gajić
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mister-no said:

Zoran Savić je imao jednu malu neprijatnost, naime umrla mu je majka.
Dobrosav Gajić

 

То се сећам, Шпанија 1997, рекао је да зато није могао да се прикључи тиму. Мада, мени је можда и хајлајт тог првенства Ђорђевићева трица против Хрвата, при чему Добросав пола сата виче "Саша Обрадовић", чак је у једном тренутку рекао "ево Обрадовића и у загрљају супруге", да би се ресетовао тек негде после пет минута и почео да говори Ђорђевић.

Edited by Сандро Лаки Ђентиле
  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Сандро Лаки Ђентиле said:

 

То се сећам, Шпанија 1997, рекао је да зато није могао да се прикључи тиму. Мада, мени је можда и хајлајт тог првенства Ђорђевићева трица против Хрвата, при чему Добросав пола сата виче "Саша Обрадовић", чак је у једном тренутку рекао "ево Обрадовића и у загрљају супруге", да би се ресетовао тек негде после пет минута и почео да говори Ђорђевић.

Saviću je umrla majka za vreme EP 97 u Španiji.

On je odigrao prvenstvo. Posebno se istakao u finalu odbranom nad Gregorom Fućkom. Dobro, po sadašnjim pravilima, verovatno bi dobio 2 nesportske greške i bio isključen sa utakmice.

 

 

Edited by pavijan2
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pavijan2 said:

Saviću je umrla majka za vreme EP 97 u Španiji.

On je odigrao prvenstvo. Posebno se istakao u finalu odbranom nad Gregorom Fućkom. Dobro, po sadašnjim pravilima, verovatno bi dobio 2 nesportske greške i bio isključen sa utakmice.

 

 

 

Мораћу да се подсетим, могуће онда да је само неку утакмицу паузирао па се то на њу односило, у сваком случају сећам се да је изговорена та реченица. 

Каква штета што већине тих утакмица нема сем по издрнданим ВХС-овима.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, fradler said:

CREW CHIEF

BORYS

RYZHYK

 

UMPIRE 1

FERNANDO

ROCHA

 

UMPIRE 2

OLEGS

LATISEVS

 

Ispoštovala je EL ove godine oba derbija sa delegiranjem, nema šta. Ovakve trojke se šalju samo još na Barsa-Real i to je to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Сандро Лаки Ђентиле said:

 

Мораћу да се подсетим, могуће онда да је само неку утакмицу паузирао па се то на њу односило, у сваком случају сећам се да је изговорена та реченица. 

Каква штета што већине тих утакмица нема сем по издрнданим ВХС-овима.

Jeste izgovorio.

Baš pred finale.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Sector said:

Neće nam sudije pomoći ništa da izbjegnemo poraz sutra.

 

Partizan može da odigra odličnu odbranu samo prvih 5 minuta prve četvrtine.

Baš me zanima kakav si ti to scenario napravio u glavi po kome oni pobeđuju 🤔

Link to comment
Share on other sites

Meni ova atmosfera deluje kao pred Armani. Nekako smo opušteni i očekujemo pobedu, samo postoje tri problema. Prvi je da je ovo derbi i da ima dosta veći značaj, drugo je da ne ulazimo u utakmicu sa 6 vezanih pobeda, nego smo izgubili poslednju u EL gde smo vodili i dopustili seriju od 13:0 i igrali sa jednim od konkurenata u ABA gde smo imali veliku razliku a pri tome takođe dopustili seriju za njihov priključak na kraju, tako da ukoliko izgubimo nećem to olako shvatiti, i treće, direktni su nam konkurenti za plasman u top 8 te bi ih obeda od 4 razlike stavila ispred nas. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...