Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

40 minutes ago, BojanaCZV said:

Otisle smo na cas juce u Zvezdinom dresu, ali ni u najludjim snovima nisam mogla da zamislim, da ce nas defektolog da ponese Partizanov 😄

 

Napred Zvezda, Ole!

Otud i izbor zanimanja🤣

Mala sala, nemoj neko da se ljuti😎

Link to comment
Share on other sites

Kapiram da niko ne želi to "breme favorita" nijeste ga htjeli ni kad ste u Podgoricu dolazili a ne sad kad su ovakvi ulozi za obje ekipe. Svakako, smatram da ste trenutno kompletnija ekipa (ne u smislu izostanaka već neki balans odbrane i napada) i da treba imati povjerenja da ćete noćas izaći spremni i motivisani da dobijete meč. Ne da mi se nesto detaljnije da pišem jer nmg na tel sve da kucam, ali ovakve utakmice mogu dosta da znače za samopouzdanje i nastavak sezone, kao što se dogodilo nakon prvog derbija u EL. Intangibles matter.

Želio bih da vam poželim sreću noćas i da bude što manje incidenata i više dobre košarke.

  • Like 26
  • Love 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, MrTwister said:

Kapiram da niko ne želi to "breme favorita" nijeste ga htjeli ni kad ste u Podgoricu dolazili a ne sad kad su ovakvi ulozi za obje ekipe. Svakako, smatram da ste trenutno kompletnija ekipa (ne u smislu izostanaka već neki balans odbrane i napada) i da treba imati povjerenja da ćete noćas izaći spremni i motivisani da dobijete meč. Ne da mi se nesto detaljnije da pišem jer nmg na tel sve da kucam, ali ovakve utakmice mogu dosta da znače za samopouzdanje i nastavak sezone, kao što se dogodilo nakon prvog derbija u EL. Intangibles matter.

Želio bih da vam poželim sreću noćas i da bude što manje incidenata i više dobre košarke.

 

Po meni, proglasavati favorita je besmisleno, i psiholoski stvara samo nepotrebnu dozu samopouzdanja koja moze da rezultira opasnim opustanjem.

Razlika izmedju Zvezde i Partizana u ovom trenutku je u nijansama. Pravaga moze biti i neki x faktor igrac. Ne postoji jasna i nedvosmislena razlika u kvalitetu da bi se tek tako i bez posledica odredjivao favorit.

 

Ista stvar i u Podgorici, Zvezda jeste bolja ali ne za klasu, dve, pa da kazes da ce sigurno da pobedi. Buducnost se vratila na -7 u jednom trenutku i onda imala dva napada da skroz uhvati prikljucak. Da se to desilo, ne znam sta bi do kraja bilo. Jedna utakmica, nema favorita, niti je favorizovanje bilo kome donelo korist.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MrTwister said:

Kapiram da niko ne želi to "breme favorita" nijeste ga htjeli ni kad ste u Podgoricu dolazili a ne sad kad su ovakvi ulozi za obje ekipe. Svakako, smatram da ste trenutno kompletnija ekipa (ne u smislu izostanaka već neki balans odbrane i napada) i da treba imati povjerenja da ćete noćas izaći spremni i motivisani da dobijete meč. Ne da mi se nesto detaljnije da pišem jer nmg na tel sve da kucam, ali ovakve utakmice mogu dosta da znače za samopouzdanje i nastavak sezone, kao što se dogodilo nakon prvog derbija u EL. Intangibles matter.

Želio bih da vam poželim sreću noćas i da bude što manje incidenata i više dobre košarke.

Ne znam stvarno ko nije zelio to breme favorita protiv Buducnosti jer nije bilo osobe u mom blizem ili sirem krugu da nije ocekivao jednu laganu setnju i 15tak razlike. Crvena Zvezda je za 2 ako ne i za 3 klase bolja/jaca ekipa od Buducnosti ove sezone. 

 

Sto se tice meca vcrs, i vcrs smo favoriti. Partizan je sjajan u napadu, iako nemaju klasicnog pleja izgrade sebi jako dobrar sut, kako za 3 ili na obrucu i jedino je tu Panter koji plodi i preko ruke ali sve ostalo dolazi iz jako lijepo izgradjenih napada. 

 

Ipak odbrana im je kriticna i to ce Dusko i njegovi igraci eksploatisati do maximuma.  

Kljucan igrac Zvezde vcrs je Luka, koji ce ako uspije da se sacuva faulova imati jako bitan doprinos u napadu jer Partizan ocajno brani pik i tu ce Vildoza i Neda napadati a gdje ce Luka imati jako bitnu ulogu da ili bude finiser ili da proslijedi pas u korner ili igracu koji ide na cut. Vidjecemo nekoliko puta asistenciju za Petruseva iz tog pika gdje ce se Filip otvarati i ici ka kosu i Luka da podijeli pravovremen pas. 

 

Sto se tice maila, vcrs kao i uvijek treba biti korektan i navijati, podrzavati svoj klub i ne nasjedati na provokacije kojih ce biti 1000%

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Sto se tice maila, vcrs kao i uvijek treba biti korektan i navijati, podrzavati svoj klub i ne nasjedati na provokacije kojih ce biti 1000%

 

Onom koji je to i pre ovog mejla znao, ne treba pisati.

 

Onom koji nije, ne vredi pisati.

 

Mi iznova i iznova insistiramo da je do navijaca, samo do navijaca. NIJE. Do policije, drzave i klubova je. Kada bude volje da se to resi, resice se. Do tada ce biti ovih saopstenja i peckanja.

Edited by John Terry
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I pored ovog mejla i Duškovog obraćanja navijačima u izjavi dan pre derbija,

trebalo bi da se oficijelni spiker pre tekme obrati auditorijumu i podseti ih da EL kriterijum sudjenja dozvoljava samo jednu javnu opomenu domaćinu u slučaju ubacivanja bilo čega na teren.

Nakon toga sledi prekid tekme, uzimaju gornji deo trenerke i povlače se da donesu odluku u kakvim uslovima se nastavlja meč. Nije da to nismo gledali.

 

Edited by Wingwalker
  • Like 12
Link to comment
Share on other sites



Ne znam stvarno ko nije zelio to breme favorita protiv Buducnosti jer nije bilo osobe u mom blizem ili sirem krugu da nije ocekivao jednu laganu setnju i 15tak razlike. Crvena Zvezda je za 2 ako ne i za 3 klase bolja/jaca ekipa od Buducnosti ove sezone. 
 


Više se pažnje poklonilo Javoru nesretnom i to sto je on delegiran ko sudija no činjenici da je Zvezda višestruko bolja ekipa, pa otud ta neka opreznost. U nijednom trenutku cak i kad su uspjeli da smanje prednost, Budućnost nije bila ni blizu da preuzme kontrolu nad utakmicom već se ekspresno reagovalo i rutinski to privelo kraju. Ostaje zal[emoji769] sto Duško ne ostavi do kraja Kampaca da proba triple double sa ukradenim da napravi.
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Šteta za poraz u Litvaniji, dosta pritiska bi skinula ta pobeda, ovako provejava da je ovo biti ili ne biti meč i ako to nije tako. Ali kako nama, možda i više njima. Luka i Neda da se vrate u racionalni mod, bitan će biti i "drugi plej" ko god to bio, da u tom second unit-u imamo dobar doprinos. Što se Lesora tiče, pre sam za to da on da svoje a da sprečimo njihovu ludačku produkciju za 3 poena.

Mala trivia... Po kvotama smo manji favoriti nego što su to komšije bile u prvom meču...😌

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, MrTwister said:


 

 


Više se pažnje poklonilo Javoru nesretnom i to sto je on delegiran ko sudija no činjenici da je Zvezda višestruko bolja ekipa, pa otud ta neka opreznost. U nijednom trenutku cak i kad su uspjeli da smanje prednost, Budućnost nije bila ni blizu da preuzme kontrolu nad utakmicom već se ekspresno reagovalo i rutinski to privelo kraju. Ostaje zalemoji769.png sto Duško ne ostavi do kraja Kampaca da proba triple double sa ukradenim da napravi.

 

Slazem se, bas nijednog trenutka nije se mogao steci utisak da Buducnost ima neku sansu u toj utakmici. Apsolutno sve zavisilo od Zvezde. 

A sto se sudija tice, to je standardni folklor na forumu, malo i tezak vise i za svariti. Cesto samo predjem preko takvih postova.

 

I ja mislim da je trebao da ostavi Facua da proba da uzme TD.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Placebo Lone star said:

Umesto ovakvog pisanija koje mnogi nece ni procitati mogli su da napisu:Ne bacajte nista na teren ko boga vas molim ako imate IQ veci od 80.

 

Inace imam sezonsku za D,doci cu malo ranije jer idem sa sinom.Ako hoce neko da mu sacuvam mesto nek pise u dm i dodje barem do 18 i 10.😎

Uh buraz, bices bas blizu hot zone-a. Alarmiraj ako sta poleti prema nama preko puta🤣

Sala, naravno, bice sve ok

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izostanak Martina na nekoj dugoj utakmici ne bi bio neki problem, ali ovde gde je dokazano najbolji match up za Lessorta bi mogao biti. KKP ima više napadačkog potencijala (s obzirom da Facu ne može da igra) ali mi smo bolje balansirana i vođena ekipa. U prvom EL derbiju smo ih sveli na 73 poena, mislim da su naše šanse veće ako opet bude meč na manji broj poena, što nije lako izvesti jer je KKP druga najefikasnija ekipa u EL + će biti dodatno prepaljeni. Ne sme ni slučajno da se desi da njihovi drugopozivci nadigraju naše, dakle gomila tih malih stvari mora da ide na našu vodenicu jer nije lako napucavati se sa Partizanom. Petrušev mora biti naš adut pod koševima, Luka ima nezgodan match up, a od Bentila ne očekujem ništa, pa daj bože da me razuveri. Jedva čekam da počne utakmica, nadam se da će proći bez incidenata i povreda i naravno - da će Zvezda pobediti.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...