Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

22 minutes ago, Kankkunen said:

Zašto na kupu, za KLS treba da budu kažnjeni.

Tako je , kup je u nadležnosti saveza, a liga u nadležnosti klubova.

Partizan treba izbaciti u drugu ligu , to treba da uradi KLS, a onda videti koje su propozicije za učešće u kupu i da li drugoligaš ima pravo učešća i pod kojim uslovima ili je dovoljno to što je učesnik Aba lige, ne znam propozicije za kup.

Definitivno je sramota što partizan nije kažnjen za onu bruku

Edited by Milos 3.14
  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, bosMan_jr said:

Zato sto je do prosle godine ljude u Bg boleo kurac da gledaju kosarku, cak i za Zvezdu i Partizan - Zvezdu jer smo navikli na mediocre izdanja u EL, a Partizan jer je bio los cak i za EC standarde. Tek se prosle i pogotovo ove godine probudila publika kad su upumpani jaki milioni sa obe strane.

 

Nis je gladan sporta, hala je puna sa 50/50 navijanjem i atmosfera je odlicna, ne vidim zasto bi sve moralo da se desava u Beogradu, iako i sam zivim u njemu.

Spanski kup se igra u Badaloni ove godine, ne znam zasto bi morao da se igra u Areni da bismo stali rame uz rame. Jbt nije Srbija samo Beograd

U Beogradu se Kup nije igrao 8 godina.  U poslednjih 20 godina u Beogradu je igran samo 3 puta; 2006-te, 2011-te i 2014-te. 

Je l' ti se na to odnosio drugi bold? "nije Srbija samo Beograd#

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Gojko said:

U Beogradu se Kup nije igrao 8 godina.  U poslednjih 20 godina u Beogradu je igran samo 3 puta; 2006-te, 2011-te i 2014-te. 

Je l' ti se na to odnosio drugi bold? "nije Srbija samo Beograd#

Ne treba da se igra uopste u Beogradu, dovoljno smo povlasceni sto gledamo 40 + 40 = 80 utakmica vrhunskih Evroligaskih igraca koje je uglavnom platila drzava, a ne nasi klubovi. 

Malo zvucim kao Goldberg ili Duci Simonovic sada, ali cujes to, nije nam dovoljno sve ovo nego daj jos i Kup u centar Beograda.

 

E ja bas podrzavam odluku da se igra u Nisu i neka Bog i lik koga je izbo kum odluce da se igra jos 10 godina u Nisu

:)))))

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Wingwalker said:

Kažnjeni su sa 15.000 EUR koje su isplatili u poslednjem momentu da bi mogli da registruju pojačanja. 

KLS je zatražio mišljenje KSS o daljim postupcima iako su propozicije jasne, dva ranga niže. Dakle ne druga nego srpska liga .

Kad može Olimpijakos može i Partizan, sve drugo je skandal 

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam da li je veca sramota ponasanje KKP prosle godine, ponasanje KSS-a nakon toga ili upravo ovo ponasanje Nebojse Covica. Postala je velika konkurencija za kretena godine i zaista vise nema nikakvog smisla davati alibi bilo kome za bilo sta. Ova zemlja nema ni pravila ni pravo...u bilo cemu, otisli smo u pizdu materinu i sta ima tu sad da diskutujemo ko je vece govedo....

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, John Terry said:

Ja ne znam da li je veca sramota ponasanje KKP prosle godine, ponasanje KSS-a nakon toga ili upravo ovo ponasanje Nebojse Covica. Postala je velika konkurencija za kretena godine i zaista vise nema nikakvog smisla davati alibi bilo kome za bilo sta. Ova zemlja nema ni pravila ni pravo...u bilo cemu, otisli smo u pizdu materinu i sta ima tu sad da diskutujemo ko je vece govedo....

 

Sve sto si nabrojao je samo nastavak izrazito losih, sramotnih, kako vec poteza iz ranijih godina. Kvalifikacije za kup kroz ABA, kvalifikacije za ABA kroz KLS, zrebanje za KLS kroz ABA... tri lige, tri vlasnika, tri pravilnika... za pocetak, KLS i Kup Srbije bi trebalo da budu pod KSS-om. kao sto su i ostale kosarkaske lige. 

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Cooper said:

 

Domaća liga nije pod KSS.
Liga je kaznila KKP.


Ligu treba vratiti KSS.


Pa onda tražiti od KSS da kazni KKP.
Čović neće dozvoliti povratak lige pod KSS.

 

Dalje zaključi sam...

 

Hahaha koji si ti manipulator.

Partizan je kažnjen za neigranje polufinalne utakmice sa FMPom,a ne za odustajanje od takmičenja....

 

 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, kendrick said:

 

Sve sto si nabrojao je samo nastavak izrazito losih, sramotnih, kako vec poteza iz ranijih godina. Kvalifikacije za kup kroz ABA, kvalifikacije za ABA kroz KLS, zrebanje za KLS kroz ABA... tri lige, tri vlasnika, tri pravilnika... za pocetak, KLS i Kup Srbije bi trebalo da budu pod KSS-om. kao sto su i ostale kosarkaske lige. 

 

Za pocetak, KSS treba da postane ponovo institucija od poverenja, a ne da predsednik nastavlja mandat nakon isteka. To je nelegitimno telo i sva sreca pa nismo drasticno kaznjeni od FIBA (verovatno iz razloga sto FIBA takodje nije nesto proslavljena u zadnje vreme). Ali prvo i osnovno je da se kao drustvo unormalimo. A da li ce se to desiti, moze samo da se zamislja.

 

Sto se mene tice, moze samo da se desi da batalim da pratim bilo kakav srpski sport jer mi je opasno preko kurca sve ovo. Nemam ni vremena a ni zivaca za ovoliki broj sizofrenih egocentrika.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, John Terry said:

Ja ne znam da li je veca sramota ponasanje KKP prosle godine, ponasanje KSS-a nakon toga ili upravo ovo ponasanje Nebojse Covica. Postala je velika konkurencija za kretena godine i zaista vise nema nikakvog smisla davati alibi bilo kome za bilo sta. Ova zemlja nema ni pravila ni pravo...u bilo cemu, otisli smo u pizdu materinu i sta ima tu sad da diskutujemo ko je vece govedo....

Kakvo ponasanje Covica?

 

"Одлуку ће да донесе дисциплински судија. Примењиваће се Дисциплински правилник, неће да буде заштићених, без обзира на то о ком клубу се ради. Имам потпуно поверење у Драгутина Илића, убеђен сам да ће све одлуке да буду у складу са свим нормативним актима",Direktor lige pre skoro 8 meseci.

Ako kazna za KKP nije dosla ni posle ovoliko vremena naravno da je na Covicu da reaguje.I ako treba da dubi na glavi kod Sarape da bi pokrenuo sprovodjenja pravila koja ociglendo ne vaze samo za jedan klub onda treba da dubi na glavi kod Sarape.I to je jedino logicno i u interesu srpske kosarke.Saopstenje je onako kako mora da bude.

Da  Olimpijakos onomad nije kaznjen i da su se iz PAO zalili kao i mi sada 100% sam siguran da niko ne bi pisao ovo sto pisete za Covica i Zvezdu sada.Samo sto je Oli u normalnom vremenskom roku izbacen u nizi rang takmicenja,po propisima.

1 minute ago, K.Dot said:

Kuper ponovo širi lažne informacije, može se reci da onaj ban i nije bio delotvoran, štaviše čini se da ga je vinijeva podrška okuražila da svoje delovanje sada proširi i van tate.

Vec godinu,godinu ipo se prica da je njemu sledeci ban trajni.Za njega pravila vaze kao i za partizan ocigledno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, kendrick said:

Sve ekipe koje igraju ABA ligu su automatski kvalifikovane za Kup Srbije, koji je pod ingerencijama KSS... ostatak vam je Cooper objasnio.

Ovo poštujem, a za ostatak ne znam, šta je Kupi objasnio, napisao je da je partizan kažnjen, jeste novčano i simbolično, za drugi deo kazne se čeka odgovor KSS što je apsurdno 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Vec godinu,godinu ipo se prica da je njemu sledeci ban trajni.Za njega pravila vaze kao i za partizan ocigledno.


Na pokojnom b92 se pričalo godinu dana da će biti trajni, pa su ga onda napokon trajno banovali a onda je on napravio novi nalog i idemo dalje, SNS Srbija brate, sve se može kad se hoće. Dare, Bounty i Sirmium su barem ispali ljudi od reči.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ekscentrični likovi kao kupi moraju da postoje jer su i oni deo našeg eko sistema 🙂  

 

Ne pratim Tegeltijine emisije pa kroz prizmu kupijevih postova mogu da znam šta se sa mračne strane brda valja😂😂

Edited by propolis
Nikad za trajni ban,ali povremeni odlasci na Kubu su svakako dobrodošli
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, bosMan_jr said:

Spanski kup se igra u Badaloni ove godine, ne znam zasto bi morao da se igra u Areni da bismo stali rame uz rame. Jbt nije Srbija samo Beograd

 

Iz prostog razloga sto je interesovanje toliko da bi se napunila i Marakana a ne jedna Arena. Ako Nis ili bilo koje drugo mesto van Beograda moze da ponudi prostor za natkriveni kosarkaski teren sa klimatizacijom i barem 15000 mesta za navijace, onda moze i tamo da se igra. 

 

Moj komentar nema nikakve veze s tim sto kup nije u Beogradu, vec sa tim sto nije u hali koja moze da odgovori aktuelnom momentu. Nisam ja kriv sto je jedina takva hala u Beogradu pa sam rekao da "mora da se vrati u Beograd i Arenu". Ne bi bilo neke poente da se vraca u Beograd i Pionir na primer. Ali Arena je druga prica. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, pavijan2 said:

Da li ti saopštenje smeta zato što je "Čovičevo" ili zato što nešto u njemu nije tačno?

 

Zato sto je napisano takvim karakteristicno bljutavim tonom, i po default-u uvek neka drama, neko preuvelicavanje, neke pretnje... mozes misliti, da KKCZ odustane od igranja Kupa zato sto neko tamo nije adekvatno kaznjen za ne sto. Sta je poenta - da kaznjavamo sami sebe?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...