Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 hour ago, John Terry said:

Ne možemo sve metkove izbeći, nama 82% sudija ne odgovara a na ovih 18% se mrštimo.

 

boltauzer je uz javora najveće osvedočeno govno koje nam sudi. Smeće, ološ, gnjida, jajara (jer se razbojnik koristi za klasu čestitije lopove) i nečovek.

Što dalje od očiju. Najsretniji bih bio da ga kao i javora nikada više ne vidim.

  • Like 5
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, FireKeeper said:

Ne ispratih, sta je to bilo sa saranjem Pionira? 

Čović išarao stepenice, kkcz shop i ne znam koji još deo Pionira i onda svalio na komšije kako bi podigao tenziju pred derbi i sejao mržnju.

 

 

Grobari išarali sprejevima, imaš na klupskom sajtu slike šta su pisali.

Edited by Урош19
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Laki21 said:

 

boltauzer je uz javora najveće osvedočeno govno koje nam sudi. Smeće, ološ, gnjida, jajara (jer se razbojnik koristi za klasu čestitije lopove) i nečovek.

Što dalje od očiju. Najsretniji bih bio da ga kao i javora nikada više ne vidim.

Bas dosta sudija sa renomeom sudi sutra, Perez, Lotermozer (mada je on sudio prosli derbi), Vilius, Latisevs, Paterniko, Mogulkoc, Bissang, pa i Radovic.

 

Milan Nedovic i Damir Javor takodje.

 

Moguce da ce nama suditi jedan od Pukl/Boltauzer, mozda Daniel Hierrezuelo a naravno ja bih voleo Garsiju ali sudio nam je protiv Monaka, tako da ne verujem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, necke said:

Bas dosta sudija sa renomeom sudi sutra, Perez, Lotermozer (mada je on sudio prosli derbi), Vilius, Latisevs, Paterniko, Mogulkoc, Bissang, pa i Radovic.

 

Milan Nedovic i Damir Javor takodje.

 

Moguce da ce nama suditi jedan od Pukl/Boltauzer, mozda Daniel Hierrezuelo a naravno ja bih voleo Garsiju ali sudio nam je protiv Monaka, tako da ne verujem.

 

 

Hmmmm...

 

Spoiler

Zasto si mene zaboravio?

 

Oooo Ana, oooo Ana... 

 

2022-05-04_ALBA_Berlin_gegen_Jobstairs_Gie%C3%9Fen_46ers_(Basketball-Bundesliga_2021-22)_by_Sandro_Halank%E2%80%93064.jpg

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

 

boltauzer je uz javora najveće osvedočeno govno koje nam sudi. Smeće, ološ, gnjida, jajara (jer se razbojnik koristi za klasu čestitije lopove) i nečovek.

Što dalje od očiju. Najsretniji bih bio da ga kao i javora nikada više ne vidim.

 

Lično mislim da je Javor "samo" drama queen, da je attention seeker i da kada mu pokažeš poštovanje koje on misli da zaslužuje, sudi dobro.

Nije on samo nas oštetio. Ume da sudi u inat. A indikativno je da evropu sudi bolje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pregledao sam dosta utakmica izmedju ekipa iz iste drzave i lige (nas protiv part i ced 2015/16) i u nijednoj situaciji nije sudio sudija iz te drzave/lige.

Nama jesu sudili i Pukl i Radovic i Javor, ali imamo samo 3 utakmica sa ABA ligasima u EL, pa gledajuci to, ocekujem i prekosutra bez jadranskih sudija. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Урош19 said:

Čović išarao stepenice, kkcz shop i ne znam koji još deo Pionira i onda svalio na komšije kako bi podigao tenziju pred derbi i sejao mržnju.

 

 

Grobari išarali sprejevima, imaš na klupskom sajtu slike šta su pisali.

Zivim u blizini hale kao i navijacka grupa antiromi osnovana na Karaburmi.Isti rukopis, iste parole po celoj Karaburmi….

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kankkunen said:

Davidovac za Mozzart Sport: Skoro da sam preskakao svoje mečeve, kako bih gledao Zvezdu

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/davidovac-za-mozzart-sport-skoro-da-sam-preskakao-svoje-meceve-kako-bih-gledao-zvezdu/441699

 

Došao sam u klub, nisam znao veći deo igrača, osim Milutinova i Šveda. 

 

- svi znaju šveda : i

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Stvarno bi bilo lepo da i ovaj EL derbi preskoče sve ex Yu sudije. Dovoljno je što ih gledamo po ABA ligi. Toliko se kukalo sa obe strane godinama, da su svi želeli neutralce, pa hajde neka nas ispoštuju i ovaj put. Ima mnogo sudija, valjda mogu toliko da urade. 
Bukvalno bih poželeo i Anu pre ovih specijalaca.. Mislim da mi sudi.
Tko sam ja, tko sam ja da ti sudim...
Sam ću izaći.
  • Like 2
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Gb92 said:

Zna li se koliko karata su ponudili?

Iskren da budem, drago mi je sto ce bar na EL biti gostujucih navijaca,makar gore u golubarniku na D. Razumem da je teze za obezbediti, ali mi je prisutnost i jednih i drugih car derbija. Kamo srece da nismo stoka i jedni i drugi pa da budu dve krcate Arene na EL derbijima.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...