Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 minutes ago, berti said:

Sva ova desavanja mogu lako da Duska nateraju da digne sidro. A Covic ce opet nekog pocetnika da izbunari.

Pa izvini sto ne razmisljam kao ti. Ali Dusko pored dobrih primanja, astmosfere i podrske, svih stvari oko terena. Ja bas mislim da ima itekako motiva I da mu ne pada na pamet da digne sidro kao sto bi pojedinci voleli ili zeleli. 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Predragdjape said:

Do 2011 smo cutali i trpeli svasta i bili smo super za rivale. Ali od 2011 manje cutimo ali trpamo te iste rivale ali im nismo super...

 

Hronološki gledano manje trpimo od 2012. a to je ipak vezano za jednu drugu ličnost sa sičnim nedostatkom ljudskih kvaliteta.

Link to comment
Share on other sites

Treba vršiti svakako pritisak na čelnike domaćih takmičenja da kazne KKP zbog skandalozne bežanije, e sad da li su ovakva saopštenja ispravan metod, nisam siguran. Ovo sad sa ovim grafitima je smejurija, klasičan čovićizam. Što se mene tiče, treba ih isprašiti na parketu kad god se sastanemo, to je najbolji metod, sami će oni pobeći kasnije u svom već oprobanom maniru. Što više akcenta na Duška i igrače, što manje na Čovkinsa i podguzne muve.

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, berti said:

Sva ova desavanja mogu lako da Duska nateraju da digne sidro. A Covic ce opet nekog pocetnika da izbunari.

Kako vas vise ne smara da samo mracite

Prvo bojazan protiv Zalgirisa da ce nasi navijaci napraviti sranje, pa onda kada je to proslo onda ajde da mracimo da cemo opet napraviti sranje protiv Reala zbog kampaca. Sada je krenula briga za Ivanovica

Moze li ovde jedan dan na forumu da vlada blagostanje. Sutra da osvojimo Evroligu nasao bi se neki forumas koji bi iskritikovao nacin na koji je Nedovic napao pik ili bi se zabrinuo ako bi Covic pljunuo da to be otera Vildozu

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mile1 said:

Kako vas vise ne smara da samo mracite

Prvo bojazan protiv Zalgirisa da ce nasi navijaci napraviti sranje, pa onda kada je to proslo onda ajde da mracimo da cemo opet napraviti sranje protiv Reala zbog kampaca. Sada je krenula briga za Ivanovica

Moze li ovde jedan dan na forumu da vlada blagostanje. Sutra da osvojimo Evroligu nasao bi se neki forumas koji bi iskritikovao nacin na koji je Nedovic napao pik ili bi se zabrinuo ako bi Covic pljunuo da to be otera Vildozu

Mraciti kada imas brljivog Covica je normalna stvar.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, СтелаРоса said:

To je Covic sam uskrnavio da bi mogao da napise novo saopstenje

 

8 minutes ago, Chaos Is Me said:

Treba vršiti svakako pritisak na čelnike domaćih takmičenja da kazne KKP zbog skandalozne bežanije, e sad da li su ovakva saopštenja ispravan metod, nisam siguran. Ovo sad sa ovim grafitima je smejurija, klasičan čovićizam. Što se mene tiče, treba ih isprašiti na parketu kad god se sastanemo, to je najbolji metod, sami će oni pobeći kasnije u svom već oprobanom maniru. Što više akcenta na Duška i igrače, što manje na Čovkinsa i podguzne muve.

@СтелаРосаpolako ali sigurno se ljudi zbog subjektivnosti priblizavaju tvojoj parodiji,za par strana ce neko stvarno tvrditi da je Covic licno pisao grafite.

@Chaos Is Me zamisli te stvari sa zidova Pionira neko napise na forumu i ti ne dodelis ban i javno ne osudis cin.Kako bi to izgledalo?I na sta bi licilo da neko tvoju pravednu osudu/ban ovako komentarise na forumu kao sto ti komentarises osudu kluba/saopstenje?A ovo je mnogo vece od foruma.

Treba javno prikazati svaku vrstu provokacije,poput one proslogodisnje od strane igraca kkp.Cisto da kad blesavi narod na tribina reaguje da ne ispadne blesav a bez razloga.Treba da se zna ko inicira i da se to blagovremeno osudi.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Chaos Is Me said:

Treba vršiti svakako pritisak na čelnike domaćih takmičenja da kazne KKP zbog skandalozne bežanije, e sad da li su ovakva saopštenja ispravan metod, nisam siguran. 

 

Ne postoje celnici domacih takmicenja, imas celnike KLS lige i celnike KSS; celnici KLS lige su odradili svoj posao promptno i kaznili KKP. Ocekivati bilo kakve dalje sankcije bi bilo kao da ocekujes da KSS kazni bilo koji klub zato sto je prekrsio neki pravilnik ABA lige, koja je kao i KLS, privatna liga nad kojom KSS niti ima bilo kakve ingerencije, niti prema kojoj snosi bilo kakve pravne obaveze. Kapiram da kao pravnik mozes da slozis da potenciranje, odnosno uplitanje KSS u KLS-Partizan beef tesko da moze biti bericetno.

Ili ukratko, you can't have your cake and eat it too - ne moze i privatna, nezavisna KLS liga i privatna, nezavisna KLS liga ali da KSS usvoji njene disciplinske akcije i prosiri ih na KSS takmicenja. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ovakvih grafita ima svuda, sa obe strane. Daleko od toga da su mi simpatični i nek služe na čast momčinama koji su ih ispisali ali njima nek se bave komunalci ili ko već, Čović bi trebalo da ima preča posla.

Pa ovo je totalno netacno i to sam znas ali te nesto drugo potiskuje da govoris ovako.

Grafiti su vecinski na B tribini da bi se isprovocirali neredi i nemaju ama nikakve veze sa ostalim grafitima u gradu.

A ako bude nereda krivica ide delom i na Covica i na klub.Samim tim Covic i klub i treba da se pitaju bas oko ovih grafiti a ne nekim tamo u gradu i u obavezi su da dokazu ko inicira potencijalne nerede.Cuj komunalci...parodija nije smesna koliko neke izjave ovde.

Link to comment
Share on other sites

Dobro je sto do nereda moze doci zbog posprdnih grafita koji cine 60% fasada u Beogradu, a ne zbog visenedeljnog dizanja tenzija, govora mrznje i targetiranja na nacionalnim frekvencijama, konferencijama za stampu, saopstenjima...

 

edit: da se razumemo, vandalizam pa i u obliku grafita sa standardnog navijackog repertoara bi i trebalo da se objavi na sajtu kluba koji je tu domacin, ali ovo da li je to priprema za petak je skandalozno do krajnjih granica. Ovo se objavi da je vandalizovan objekat, iscimaju odgovorne sluzbe da poskidaju i klub se tako i ogradi i obavesti javnost.

Edited by kendrick
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, kendrick said:

 

Ne postoje celnici domacih takmicenja, imas celnike KLS lige i celnike KSS; celnici KLS lige su odradili svoj posao promptno i kaznili KKP. Ocekivati bilo kakve dalje sankcije bi bilo kao da ocekujes da KSS kazni bilo koji klub zato sto je prekrsio neki pravilnik ABA lige, koja je kao i KLS, privatna liga nad kojom KSS niti ima bilo kakve ingerencije, niti prema kojoj snosi bilo kakve pravne obaveze. Kapiram da kao pravnik mozes da slozis da potenciranje, odnosno uplitanje KSS u KLS-Partizan beef tesko da moze biti bericetno.

Ili ukratko, you can't have your cake and eat it too - ne moze i privatna, nezavisna KLS liga i privatna, nezavisna KLS liga ali da KSS usvoji njene disciplinske akcije i prosiri ih na KSS takmicenja. 

 

Ok, nisam znao da su KLS i KRK pod ingerencijama različitih organizacija i da KSS nema ingerencije nad KLS. Suštinski nebitno. Ko god da ima ingerencije nad KLS i kakav god da je ownership structure te organizacije bi morao da odrapi KKP za performans poznat i pod nazivom "Nisam znala da si takva kukavica".

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, kendrick said:

Dobro je sto do nereda moze doci zbog posprdnih grafita koji cine 60% fasada u Beogradu, a ne zbog visenedeljnog dizanja tenzija, govora mrznje i targetiranja na nacionalnim frekvencijama, konferencijama za stampu, saopstenjima...

Ma smesni su ti argumenti.Fasade u Beogradu nemaju dodirnih tacak sa ovom u Pioniru ispred B tribine 3 dana pred derbi.I takodje su pitanje kluba i zato postoji saopstenje.

 

Evo nek neki nas navijac napravi niz uvredljivih grafita na hali Armanija 3 dana pred mec.Usledila bi reakcija i 100% ne bi usledila osuda Armanija kao kluba od strane @Chaos Is Me,nego bi osudio nase vandale,naravno jer tako i treba.

O tome se radi,ovde ne samo da je dozvoljena konstantna neopravdana kritika Covicu i klubu nego se i podstice od moderatora.

Problem je sto je neopravdana i sto gusi temu,ma jede temu i to vrlo cesto.Da barem kritikujete one realne stvari i greske u radu kluba a ima ih,nego se kritikuje reakcija kluba na vandalizam koja mozda zastiti aktere derbija...Evo pozivajte kao @Guru redovno na ozbiljnu skauting sluzbu,to je veliki previd od koga zavise i rezultati.

A tebi ne znam sto je dozvoljem taj provokatorski avatar.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...