Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

kome se dopada sem onome ko je napravio a taj je debil

 

mi bi trebalo da opušteno odgledamo ovaj derbi bez ikakvih očekivanja sem da sačuvamo igrače od povrede i eventualnog nasilja i to je sve. bodovi su nebitni, neka se igraju i raduju deca.

Edited by anubisgrau
Link to comment
Share on other sites

Svaki derbi je bitan.

Osim kad se izgubi.

Onda je nebitan.

Po meni ta pobeda vredi isto kao i ona protiv Asvela,Makabija ... ili protiv Armanija ,Zalgirisa za neki dan.Mi smo poraz od Paoa anulirali pobedom u Berlinu.

Eventualnom pobedom veceras imamo luft nekog poraza kući jer nije da se neće desiti pre ili kasnije.

50% pobeda je nešto minimum potrebno za plasman medju 8.

Dakle pobeda zašto ne.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Priča oko Facua, koliko god bila (ne)realna, ne utiče na pripremu ekipe pred Derbi. A to je najbitnije.

Sve ostalo je manje važno, jer mi imamo jako težak zadatak pred sobom - da u utakmici polusezone za Partizan odolimo svim izazovima i pobedimo.

U tome nam neće pomoći Campazzo, jer nije na parketu. A nije ni u rosteru Zvezde. On egzistira u nekoj virtualnoj realnosti, bajkovitom svetu društvenih mreža, kao jedan od egzemplara paradigme sveta u kojoj živimo već neko vreme.

Dok Facu svoje astralno telo ne prenese u fizičko, u roster Zvezde kod Duška i saigrača, nemam zaista šta da kažem na tu temu.

A to savetujem i svim navijačima Zvezde. Da fokus energije usmerimo na jako bitan meč iz mnogo aspekata, a ne da ga raspršujemo na sve strane i vodimo bitke u kojima ni ne učestvujemo.

 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Chaos Is Me said:

 

Akcenat je bio na reči "bahaćenje". Facu je fantastičan igrač, u top 3 u Evropi na svojoj poziciji. Znači ne neka Vildoza ili Nedović varijanta, dobar igrač ali ne za najbolje EL klubove, već baš evroligaški krem de la krem. Ako je tebi normalno da klub iz Srbije može da plati takvog igrača, meni nije.

 

Normalno je da je nenormalno™.

 

No, kod nas već imamo 1 milionera, a u komšiluku nekoliko. Tako da je to pitanje trebalo postavljati onog trenutka kad se Vrhovna ljiga otvorila za F4 igrače i Najtrofejnijeg™.

 

Nakon toga je kasno, što bi rekli, sve ide svojim tokom.

  • Like 16
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Laki21 said:

 

Normalno je da je nenormalno™.

 

No, kod nas već imamo 1 milionera, a u komšiluku nekoliko. 

 

hrvatski komentator sa SK je po dolasku vildoze izjavio kako je cuo da kosta okruglo milionce, pa je sutradan na twitteru krenula razna dojava o 850k, valjda je to onaj efekat 99.99 cene.

 

u svakom slucaju, imamo cca 2 a mislim da ni dushko nije dosao iz altruzima a njegov cv kaze da je skup trener.

 

mislim, nebitno je to ikome osim ciji je tata manje bogat temi.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ekipa je serijom pobeda u EL i pobedom u Aba derbiju sebi kupila zadovoljstvo da veceras odigra nesto opustenije mec bez preteranog pritiska. Naravno da niko od nas ne zeli da izgubimo derbi, ali nije ni da nam gori da dobijemo ovu utakmicu pogotovo sto je gostovanje u pitanju. 

 

Mislim da je jedna od kljucnih stvari da odbijemo njihov nalet u prvih par minuta, jer na domacem terenu su cesto lomili protivnike na samom startu. Pa i ako od pocetka krenu da pogadjaju trojke u visokom procentu ne treba da srljamo i pokusavamo da im pariramo u tome, nego da igramo nasu igru i cekamo minute kada ce oni malo fizicki da padnu, a pasce, i tu da ih uhvatimo da probamo da preokrenemo mec u nasu korist.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svasta se ovde pise. Kao Dusko ne bi Kampaca. Vrhunski plej koji igra vrhunsku odbranu, jedan od 3 najbolja u EL i on bi se bunio. Dajte malo ozbiljnosti. Vildoza je kod njega igrao beka, tako da uz Ivanovica koji ce da se vrati verovatno u februaru imamo jos Markovica i Topica.  Pa sada vi procenite da li je to dovoljno i zasto je trazio jos jednog niskog i zasto Topic ima prednost nad Lazarevicem.

Edited by VISOKOLETAC
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

hrvatski komentator sa SK je po dolasku vildoze izjavio kako je cuo da kosta okruglo milionce, pa je sutradan na twitteru krenula razna dojava o 850k, valjda je to onaj efekat 99.99 cene.

 

u svakom slucaju, imamo cca 2 a mislim da ni dushko nije dosao iz altruzima a njegov cv kaze da je skup trener.

 

mislim, nebitno je to ikome osim ciji je tata manje bogat temi.

-koristis hrvatskog komentatora? koji prenosi mec Zvezda vs hrv klub za svoj narativ

-nije 850k nego 750k i ti to verovatno znas ali eto zgodnije ti je da kazes 850k.To je  rekao novinar Marko Ljubimirovic koji je i dan danas oko naseg kluba iako je sada valjda samo samostalni novinar.Covic od sportskih novinara saradjuje samo sa njim i Maticem.

 

No dobro ko ce tebi zabraniti da vecito teras neku pravdu,da izjednacavas nas polozaj sa polozajem partizana,da govoris kako je sudjenje uvek fer i jednako i kako je Dobric odigrao los mec kad pokida EL ekipu.

Nastavices sa tim pa necu dalje diskutavati ali cu reci da me je ovo nasmejalo,cuj hrvatski komentator kao izvor.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Sto se Kampaca tice, mi jesmo poslali ponudu i usli u pricu sa Realom. E sad, koliko je realno… Pa recimo negde oko 20-25%. I naravno da nece biti nikakvog placanja Realu. Onaj ko plati otkup tog prava na Kampaca sigurno ga nece potpisati na 6 meseci vec na minimum 3 sezone.

Edited by ZvezdaJeZivot
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, srlepajce said:

Sad Spanci krenuli sa pricom da je sve odradjeno sa namerom da Real ne odgovori na ponudu i da su cifre sa namerom nabildane

 

 

Da mi je pre nekoliko godina neko pričao kako če se Armani Milano i Real Madrid žaliti na to kako nisu mogli da isprate ponude Partizana i Zvezde... 😄

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Previše gluposti je ispisano poslednjih dana. Najbolje je na to odgovorio Duško, ovo je za nas još jedna gostujuća utakmica u EL, tretirajte to kao da gostujemo Makabiju ili Armaniju. KKP je blagi favorit ali mi idemo na pobedu kao u svakom meču, jer u košarci nema nerešenog. Ovaj derbi će sigurno biti pod lupom evrolige tako da se nadam da će kazne za eventualne izgrednike biti drastične. Takođe, sude prekaljene evropske sudije kojima Beogradski derbi apsolutno ništa u životu ne znači, utakmica kao i svaka druga, tako da se radujem što ne bi trebalo da bude kukanja ko god da izgubi kako je sudija cigan ili grobar i slično. Neka pobedi bolji (i neka to bude Zvezda).

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, srlepajce said:

Sad Spanci krenuli sa pricom da je sve odradjeno sa namerom da Real ne odgovori na ponudu i da su cifre sa namerom nabildane

 

Ocigledno je da se njima ne vraca u Spaniju, da ne ponavljamo matematiku, ali slicni su slucajevi Vildoze i Kampaca.

Imaju klubove u kojima su se proslavili i koji ih zele nazad, ali finansijske prepreke su vece od njihove zelje da se tamo vrate.

Da li je to dovoljno da Kampaco dodje kod nas? Ja mislim da nije, jer pored spanskih klubova postoji jos bogatih Evroligasa. Ipak, nema mnogo bogatih kojima treba plejmejker - game changer u decembru, i tu je mozda nasa sansa.
 

Mada i dalje ne vidim opciju kao ni blizu izglednu.

 

 

Edited by bosMan_jr
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, bodo said:

"Per aspera ad astra" današnji moto. 

Ne znam za moto ali mene bi iznenadilo da onako ukrotimo njihov napad.Pored onakvih napadaca idealno je da Papapetru vodi glavnu rec i sutira suteve na isteku napada kao u proslom derbiju.Takodje odsekli smo im igru unutra iako su dobar broj minuta igrali i Vildoza i Nedovic zajedno,skoro pa savrsen posao smo uradili.Kada bi slicno ponovili to znaci da su oni nemocni i sprovodjenju svojih glavnih ciljeva.Oni su ozbiljna napadacka ekipa na EL nivou a dobru a legalnu odbranu nece igrati nikad pa ako uspemo i u mecu ovakve vaznosti za njih da ih zaustavimo u napadu ja bih se necemu nadao i u abi bez prednosti domaceg terena.Stvarno bi senzocionalno dobar posao to bio.No mislim da nije realno.Kvote su stamene na 1.48,otvaranje je bilo 1.50, dakle to su ok sanse,valjda 33% da mi dobijamo sto je ok.

Neko je bio dobro rekao,krenuce oni jako ali ako izdrzimo prvu cetvrtinu egal i do poluvremena slicno krenuce njima voda da ulazi u usi,osetice ce teret meca.Dakle da nas ne uhvate na ritam do poluvremena i sanse nam dostas skacu.A treba i Lesora kontrolisati isto kao i ritam meca,ne znam ni to koliko je realno da uspemo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...