Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 minutes ago, NikadProtivKaline said:

uopste nije zanimljiv podatak

a jedini koji o tome cesto pricaju jesu coviceva vojska po drustvenim mrezama

Biće da je prvi o tome drobio Želimir, a narodu malo treba da iznova i iznova vrte tu priču apropo činjenice da dotični jedno priča a sasvim suprotno radi... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

Ne znam zasto me uopste spominjes u bilo kakvom kontekstu sa doticnim forumasom?

da li se oglasavam uopste ovih dana?

Da li sam ikoga ovih dana nervirao svojim upisima.

Pre dve nedelje sam zahtevao od moderacije da ovu temu ugasi i da otvori neku drugu. 

Medjutim rezulatati su dosli i odjednom nismo vise gadljivi na isti taj tim koje gle cuda vodi Dusko Ivanovic, njemu ne smeta Bentil, Markovic, Lazic, Lazarevic , Martin, Holland i ostali koji su vec 5 x odavde proterani u jednom pravcu.

 

Molm da me ti i ostali ne quotujete bez ikakvih osnova, pogotovo ne u ovoj sprdnji sa Kamapazom

postacu veran pratilac @goldberg i pobornik njegovog protivljenja bilo kakvih povezivanja naseg kluba sa bolesnim parama koje idu uz ove natpise u vezi Kampaza.Degutatno je da neko ima 300 k eur platu mesecnu u Srbiji dok se ceka na operaciju kuka 3 godine, ili bilo koja druga operacija u drzavnoj bolnici bez debele veze.

 


uzivajte sutra u derbiju, daj da gledamo parket, da li mozemo da ih dobijemo pa mozda rasprodama Pionir za naredne dve utakmice, klub koji ne moze da raproda Pionir odmah ( a  nekada smo mogli arenu da rasprodama za sat) ne sme i ne moze da se povezuje sa Kampazom ili bilo kojim igracem skupljim od 300 k eur. Cak da sve utakmice da rasprodamo do kraja godine nece pokriti dve plate Kampaza, a ne da se prica o plati plus obestecenju.

 

 

4.5 miliona u zbiru  za Kampaza, svako ko to moze da proguta neka odmah pogleda u svoju licnu kartu i pogleda datum u istoj, ako je ima, onda neka dobro razmisli kako je dosao do iste jer je nekog slagao za svoju godinu rodjenja.

Sto se tice Delija, da, uzeli su karte u slobodnoj prodaji, i da, sutra ce biti u Areni i ta brojka prevazilazi broj koji bi da su se dva kluba dogovorili moglo da se razmeni.

Zna se da se derbije kod nas kad smo domacini  karte uzimaju samo uz sezonsku, Delije su  usli na stadione gde je bilo zabranjeno i trazio se pasos a da ne udju u Arenu su svom gradu, tesko da je moglo bez njih, da se igrala utakmica u Surdulicu u isto vreme ne bi ih bilo, ali posto je pauza, jebiga, ima mesta u rasporedu da se iskaze "vernost" prema KKCz.

 

Uzivajte sutra, ja sam okupio ekipu u stanu, spremio rostilji i pivo, veliki je dogadjaj, zajebite igrice van parketa i reality medija i portala koji zive od klikova.,

 

Valjda toliko imate iskustva, a ne da se primate na spinove oko Kampaza kome nama kao klubu uopste nisu potrebne niti su potekle od nas. 

 

pozdrav 


 

Какве везе Кампацо има са картама распродатим? 

Ако ћемо тако да гледамо не би требали да доведемо ни Недовића ни Вилдозу…

Паре оба клуба добијају од државе а не од карата.

Не верујем ни ја у ту причу за кампаца и милионе али то колико смо карата продали верујем да не одређује кога ћемо довести него нешто друго..

А тешко да можемо да доведемо неког играча за 300к а да има квалитет за ЕЛ . То можда Будућност за борбу у Ципирипи купу. 

Edited by LightWeight
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Sector said:

Ta priča o razlici u motivima mi ne pije vodu.

 

Svaka pobjeda u gostima vrijedi duplo a lakše je dobiti KKP u Beogradu nego druge timove u gostima. 

 

Kvote su realne jer je KKP strogo domaćinska ekipa i sem Valensije i Armanija, uglavnom lako rješavaju protivnike u BG. Ali da njima gori pod nogama a nama nešto i ne treba, niđe veze.

 

Pa tako je bilo i u mecu ABA lige u kojem bi Partizan obezbedio prednost domaceg terena vec nakon 8. kola pa su nestali sa terena u drugom poluvremenu i bila je ocigledna razlika u motivaciji.

 

Sad sam pogledao raspored i Crvenoj zvezdi takodje slede teski mecevi, pa opet Partizan ima vecu motivaciju da dobije taj mec.

 

Videcemo, ne bih voleo da se ovde citiram sa "I told you so", ali se bojim da ce to biti slucaj.

 

11 hours ago, Chaos Is Me said:

 

Akcenat je bio na reči "bahaćenje". Facu je fantastičan igrač, u top 3 u Evropi na svojoj poziciji. Znači ne neka Vildoza ili Nedović varijanta, dobar igrač ali ne za najbolje EL klubove, već baš evroligaški krem de la krem. Ako je tebi normalno da klub iz Srbije može da plati takvog igrača, meni nije.

 

Meni nije normalno ni da klub iz Srbije izdvoji izmedju milion i milion i po evra za pleja i novog trenera, ali ako stvarno budu dovodili jos jedno skupo ime prestajem da pratim i EL i postace mi sasvim svejedno sta ce da urade (a nece uraditi nista, nista se ne postize na takav nacin).

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

 

Preusmerio Novak nagradu od mastersa u budjet KKCZa, realan izvor prihoda, prva ljubav zaborava nema.

Kad mogu ovi preko puta da svoj budzet opisuju ljubavlju biZmismena i bacanja para u bunar, moze i ova prica sa Novakom da prodje, to je isti level sprdnje.

Meni je realnije da su se Luka i Jokic posle jučerašnjeg susreta dogovorili oko finansiranja Kampaca. Logično da bi hteli da vidu bivšeg saigrača u voljenom klubu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, LightWeight said:

Наиван сам што не пљујем по свему Звездином као што 90% вас великих Звездаша ради овде а нисте посетили стадион/халу три пута у животу. 

Не браним никога само ми се смучило пљување свега у вези Звезде и то од истих тих људи који навијау за Звезду. 

Све смета а стадион се посети само кад дође Монако или ПСГ. Те исте Делије су због Звезде прешле више км у год дана него ви за цео живот, а верујте ми да нису сви момци на тој трибини такви какви ви мислите да јесу, да сте дошли некад на стадион можда би знали.

Доста од мене за данас не настављам ову тему више.

Kad vec branis Delije i merimo patku, bio sam vise puta u Pioniru nego ceo famozni generalstab skupa, koji ne dolazi na utakmice najbitnije lige za svoj klub ( sem derbija da vicu "Indija,Pakistan" i " Zeljko Turcine" ) jer imaju sovinisticke i pecinske stavove koji su ekstremni cak i za neke Dveri.Ali su tu na EL koja je izborena preko te iste lige! Onda, odu iz kluba Elmedin Kikanovic i Alen Omic, ali Delija opet nema! Jer, oni vole Zvezdu, ne biraju utakmice kao neki. 😄 Eto im onda Lucana i Javora, neka pevaju tuzbalice, celivaju dupe Terzi Madjiji dok iznosi pare iz kluba lopatama, neka sam drugozvezdijanac, lazni zvezdas stotinu puta. Svoju zemlju volim kao retko sta, ali sa moralnim gromadama poput Delija koji su bilo kakav faktor na bilo cemu sem na nekoj guslarskoj veceri ili proslavi na splavu, istoj nema spasa. Ne znam da li pripadas njima, mozda nije u redu sto zuc prosipam po tebi, ali mi je pun kufer drvenog advokatisanja te otrovne skupine.

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 23
  • Thanks 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Čvarkov said:

@Kosjan Willavić lako je pisati ovakve stvari na forumu, ali ako ti zaista nešto smeta, idi na tribinu i reci im u lice...ako smeš :classic_biggrin:

Pretilo mi je neko magare pre porukama, zvao me da smrcemo koks zajedno na splavu ( jer sam to pomenuo kao jednu od bogougodnih delatnosti NEKIH delija ). Tad sam ziveo sa svojima pre par godina pa nisam smeo, gde cu pred roditelje takav 😞

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Kad vec branis Delije i merimo patku, bio sam vise puta u Pioniru nego ceo famozni generalstab skupa, koji ne dolazi na utakmice najbitnije lige za svoj klub ( sem derbija da vicu "Indija,Pakistan" i " Zeljko Turcine" ) jer imaju sovinisticke i pecinske stavove koji su ekstremni cak i za neke Dveri.Ali su tu na EL koja je izborena preko te iste lige! Onda, odu iz kluba Elmedin Kikanovic i Alen Omic, ali Delija opet nema! Jer, oni vole Zvezdu, ne biraju utakmice kao neki. 😄 Eto im onda Lucana i Javora, neka pevaju tuzbalice, celivaju dupe Terzi Madjiji dok iznosi pare iz kluba lopatama, neka sam drugozvezdijanac, lazni zvezdas stotinu puta. Svoju zemlju volim kao retko sta, ali sa moralnim gromadama poput Delija koji su bilo kakav faktor na bilo cemu sem na nekoj guslarskoj veceri ili proslavi na splavu, istoj nema spasa. Ne znam da li pripadas njima, mozda nije u redu sto zuc prosipam po tebi, ali mi je pun kufer drvenog advokatisanja te otrovne skupine.

Не припадам њима, као што рекох већ.

Само ми се смучила вечита пљувачина и по нашим навијачима и по клубу итд

Наручито од људи који не посећују стадион/халу

Нису сви на тој трибини каквим их ви представљате има и много исправних момака. 

Има и оних које не занима никаква корист и који су тамо искључиво због љубави према клубу

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LightWeight said:

Не припадам њима, као што рекох већ.

Само ми се смучила вечита пљувачина и по нашим навијачима и по клубу итд

Наручито од људи који не посећују стадион/халу

Нису сви на тој трибини каквим их ви представљате има и много исправних момака. 

Има и оних које не занима никаква корист и који су тамо искључиво због љубави према клубу

Naravno da tamo ima momaka koje ne zanima korist, ali mi je zao sto im nekakav autoritet predstavlja polupismena, zatucana bagra sa kriminalnim dosijeima i mutnim poslovima. Mogu to da razumem u nekoj srednjoj skoli, ali posle to objektivno moramo podvesti ili pod nedostatak integriteta ili intelekta ( ako vec sad obradjujemo ovaj deo koji nije olos ). 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, mister-no said:

Čekaj, kada isto ovo uradi Barselona onda su đubrad , Puta Barsa le, EL duradi nešto..
Kakvi licemeri.

 

Pa to, isti ti koji se hvale kako ih svuda prate, kako se u Laktasima i Baru cuje "napadaj, napadaj Partizane napadaj" kao da se u BG igra, kako odvratni milogorci ne daju crno beloj Crnoj Gori da dodje da podrzi svoj klub nego Moracu popunjavaju DPSovci sad su odjednom u fazonu - "e pa ne mogu gostujuci navijaci, neko ce im polomiti vilicu ako budu provocirali i radovili se kosevima protivnika".

 

Znaci, ja ne mogu da dodjem u Arenu i navijam protiv Partizana, ali zato oni mogu da se sire na skoro svim ABA gostovanjima jer je to njihovo pravo i niko ne sme ni mrko da ih pogleda. I onda se cudimo sto ce Vucic i naprednjaci da jasu cetvrtinu veka ovu zemlju?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...