Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Sa jos jednom trojkom koja ima poene u rukama koliko Nedovic i Vildoza uopste ne bih imao dilemu da ih dobijamo. Ovako plasim se ako jedan od dvojca Nedovic-Vildoza zakaze da nemamo dovoljno poena da im pariramo. Svi ostali nasi igraci napadacki nisu bolji od protivnika na svojoj poziciji.

Ide ovo veceras laganih +10 za njih, ali eto neka me demantuju nasi.:-)

P.S. ako oni izgube veceras nisu svesni kakav haos ce nastati kod njih. Poraz bi imao bas dugorocne posledice po Partizan sa vise aspekata.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, uvrnuto said:

Ja ne znam kad si gledao poslednji put Lesora, ali sad ga prilično krasi strpljenje i koncentracija. Naravno, u odnosu na to kakav je bio prethodnih godina. A te aluzije da ga štite sudije neću ni da komentarišem. Samo ne znam od koga i radi čega.

 

Lesor je trenutno jedan od najzaštićenijih igrača u EL. Praktično prilikom svakog preuzimanja i iskakanja igra odbranu rukama, o gurenju, laktanju pod košem da ne govorim. U prošlom mandatu u Zvezdi sve to mu se uveliko sviralo, a sada ne ili u daleko manjoj meri, pretpostavljam #obraefekt da je u pitanju.

 

Što se Ledeja tiče on je bez konkurencije najprljaviji igrač u EL i ABA, niko nije čak ni blizu tendencije da praktično u svakom momentu ide na prljavštinu, kad god mu se ukaže bilo kakva prilika.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

ništa osim što je dobio 4 od 4 tekme i vidno unapredio igru ekipe.

mora biti da je to makar nešto 🙃

 

Pa alternativa tome je bila ubedljivo poslednje mesto u grupi i zato je dolazak Ivanovica znacajno poboljsanje, ali sa stanovista ambicije da se prodje u TOP 8 moraju se dobijati i ovi tezi mecevi.

 

Recimo da je ovo lakse gostovanje sa aspekta manjeg umora od putovanja, a rival je vec pobedjen pre desetak dana.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...