Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

6 minutes ago, LightWeight said:

Не припадам њима, као што рекох већ.

Само ми се смучила вечита пљувачина и по нашим навијачима и по клубу итд

Наручито од људи који не посећују стадион/халу

Нису сви на тој трибини каквим их ви представљате има и много исправних момака. 

Има и оних које не занима никаква корист и који су тамо искључиво због љубави према клубу

 

Sta traze ispravni momci na mestu gde sefuje fasisticki olos koji trguje narkoticima, baca bombe bivsim igracima u dvoriste, skuplja novac za ratne zlocince i odredjuje koliki procenat svoje plate treba da igrac, kako mu ne bi pogrdno skandirali na utakmicama?

 

Da se izrazim recima mecene tog olosa, ili su kompletni idioti, ili bas i ne zele da budu tako ispravni

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Obzirom na pajvane u obe uprave, sa posebnim apostrofom na glupom Ostoji kome se prvi srpski EL derbi iznenada desio i tresnuo ga po sred čela baš u trenutku dolaska Fakunda...a sve za dobrobit rejtinga srpske košarke kao i mentalnog i fizičkog zdravlja navijača, bolje je da sutra preskočimo sve četvrtine, koliko god da ih ima, kao i produžetke i odma pristupimo šutiranju penala.

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Losmi17 said:

Vec su neki dali 2×1.5m.

 

Postalo je normalno, nazalost.

 

Tacno, dali su 2 i po miliona za Vildozu, Nedovica i trenera Ivanovica, naravno da ce takav klub da se povezuje sa Campazzom. Nece sigurno Zalgiris ili Alba, pogledajte koliko realno kostaju njihovi najbolji igraci, mnogo manje od najboljih igraca dva projekta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, goldberg said:

 

Tacno, dali su 2 i po miliona za Vildozu, Nedovica i trenera Ivanovica, naravno da ce takav klub da se povezuje sa Campazzom. Nece sigurno Zalgiris ili Alba, pogledajte koliko realno kostaju njihovi najbolji igraci, mnogo manje od najboljih igraca dva projekta.

Panter+Ledej+Zoc = 4m

 

Dobila je Buducnost danas, nemas razloga za nervozu... 😀

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, necke said:

Panter+Ledej+Zoc = 4m

 

Dobila je Buducnost danas, nemas razloga za nervozu... 😀

 

Pa to, hajde da iskrivljujemo logiku toliko da pisemo je KKCZ jadan klub sa malim budzetom jer su u KKP Punter, LeDay i Obradovic.

 

Jednostavno, ako pomenes Puntera, onda treba i Vildoza da smeta, ako smeta Obradovic, treba i Ivanovic u KKCZ da smeta. Ili ne smeta jer je bitno da se i u jedne i u druge sipa podjednako miliona?

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, goldberg said:

 

Pa to, hajde da iskrivljujemo logiku toliko da pisemo je KKCZ jadan klub sa malim budzetom jer su u KKP Punter, LeDay i Obradovic.

 

Jednostavno, ako pomenes Puntera, onda treba i Vildoza da smeta, ako smeta Obradovic, treba i Ivanovic u KKCZ da smeta. Ili ne smeta jer je bitno da se i u jedne i u druge sipa podjednako miliona?

Jedino ako mi imamo dve Vildoze a vi jednog Puntera 😂

A Obradovic-Ivanovic ne znam koja je razlika iskreno. 

 

Logicnije je Nedovic-Punter. 

Edited by Igor_
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, goldberg said:

 

Jednostavno, ako pomenes Puntera (1,5) onda treba i Vildoza (0.8) da smeta, ako smeta Obradovic (1,2), treba i Ivanovic (0,6) u KKCZ da smeta. Ili ne smeta jer je bitno da se i u jedne i u druge sipa podjednako miliona?

 

kako god da sabereš...podaleko ti je ovo od ,,podjednako''.

Edited by Wingwalker
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Igor_ said:

Jedino ako mi imamo dve Vildoze a vi jednog Puntera 😂

A Obradovic-Ivanovic ne znam koja je razlika iskreno. 

 

Logicnije je Nedovic-Punter. 

 

Jeste, zato sto razotkrivam necije licemerje ispada da navijam za Partizan.

 

Probaj neku zanimljiviju foru.

 

5 minutes ago, Wingwalker said:

 

kako god da sabereš...podaleko ti je ovo od ,,podjednako''.

 

I Vildoza i Punter su skupi igraci, ako smeta jedan u KKP treba da smeta i drugi u KKCZ.

 

Ili cemo da pricamo kako ni KKP nema neki budzet i pomenemo Real i Fener koji imaju znatno skuplje igrace?

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Benito said:

Meni deluje kao da su Kampaco i njegov menadzer marketinski iskoristili ovu nasu ponudu da fakticki nateraju Real da ga potpise, a mi cemo naravno po ko zna koji put ispasti majmuni. Meni tako deluje za sada, no da sacekamo..

Naravno da je mutljavina u pitanju samo što još ne znamo kakva.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...