Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

32 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Siguran sam da Duško zna ovo mnogo bolje i raznovrsnije da pripremi, tako da sam miran.

 

meni je ovo hajlajt duško-experiencea; kod radonje nikada nisam bio ovoliko fajn sa bilo kojim potezom koji trener napravi, druge da ne pominjem.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, uvrnuto said:

 

Aha nismo više limenke nego smo Zvezda 👍

Edited by propolis
U duhu novih dobrih odnosa rešili ste da nas priznate,sjajno.
Link to comment
Share on other sites

 
meni je ovo hajlajt duško-experiencea; kod radonje nikada nisam bio ovoliko fajn sa bilo kojim potezom koji trener napravi, druge da ne pominjem.
Kada mi se ne svidi neka izmena, ili kad stavi tipa Dobrića da čuva Pantera ili neki wtf napad, potez, bukvalno sam u fazonu šta li je sad smislio, šta ne kapiram ali sigurno je da je u pravu :)
Od Pešića sa sve Popovićima nisam bio u tom fazonu. Kad sam uspeo Bojana i Petra da "relativizujem"..
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, anubisgrau said:

kome se dopada sem onome ko je napravio a taj je debil

 

mi bi trebalo da opušteno odgledamo ovaj derbi bez ikakvih očekivanja sem da sačuvamo igrače od povrede i eventualnog nasilja i to je sve. bodovi su nebitni, neka se igraju i raduju deca.

 

Pa da, hajde da se pre svakog meca dogovore klubovi kome vise treba u tom trenutku, da taj i dobije, sta ima bilo ko da se nervira. Kao u starom dobrom JSL "3 za 3" fazonu, vi nama ABA da nam pomognete da ne skliznemo na trece mesto, mi vama EL da ne zaostanete previse, ruzno izgleda na tabeli.

 

Ozbiljan fejl za Ivanovica bi bio da lagano izgubi danasnji mec. Nista on do sada nije uradio, osim sto je dobio sve meceve koje se moraju dobiti ako se ne zeli 18. mesto na tabeli. Maccabi van TA ne igra nista, Asvel je u 3 najlosije ekipe, Alba van forme, Virtus u raspad fazi. Vreme je za pobedu protiv protivnika kojeg ce poraz itekako zaboleti, zato i igraju EL, a ne da jedni druge caste pobedama, pa mi opusteno odigramo par gostovanja, to nam se vrati na domacem terenu, svi su na preko 10 pobeda na kraju, zagrljeni, srecni, bogati i debeli.

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, goldberg said:

Ozbiljan fejl za Ivanovica bi bio da lagano izgubi danasnji mec. Nista on do sada nije uradio, osim sto je dobio sve meceve koje se moraju dobiti ako se ne zeli 18. mesto na tabeli. 

 

ništa osim što je dobio 4 od 4 tekme i vidno unapredio igru ekipe.

mora biti da je to makar nešto 🙃

  • Like 28
Link to comment
Share on other sites

 

8 hours ago, berti said:

Ne znam kako ce, ali ce Covic sigurno uspeti da usere nekako i sa Duškom.

 

kao sto je usrao sa radonjom? ono kad ga je zadrzao posle cibone pa ovaj uzeo brdo trofeja?

cuj da usere, a ovo bukvalno zlatni period kluba.

 

3 hours ago, NikadProtivKaline said:

lesora moraju napadati bekovi posle preuzimanja...i po cenu da dobiju neku bananu

centra koji moze da ga ugura i iznudi faul nemamo

 

lesor iskakanjima ostavlja kratere u odbrani, valjda to svi dobro znamo.

popravio se kod iskakanja pa ume da napravi jak pritisak ali opet kad ga probijes vise opcija ima napad jer neko mora da pomaze i zatvara reket.

 

ja sam uvek optimista i svaku nasu tekmu u el sam ispratio bar sa crvenom (i veceras cu) ali osecaj mi govori da ce biti jako tesko, sto je i logicno.

poraz za nas nije nista tragicno, ali pobeda bi bila fantazija.

njima je ovo totalni ali totalni must win.

imaju 4 vezana poraza u el. imaju 4-7 ako izgube to je vec veoma losih 4-8 i skoro oprostaj od top 8. vec smo ih dobili pre deset dana, ako ih opet dobijemo to ce biti jos jedan tezak udarac. 

generalno pobedom bi im zadali veoma veoma ozbiljan udarac.

da ne pricam da bi mi bili na 6-6 pred 2 tekme kuci gde cemo biti favorit.

 

recep se zna. odbrana iz drugog poluvremena, ne ulaziti u rng sa njima, napadati madara/pantera/lesora. exumu prvenstveno braniti ulaz. hard i strong difens, pamento koristiti mismeceve u napadu i odbrani gde treba seci kad se zadesi los mecap. takodje je bitno i dobro braniti 3 poena, oni imaju cele sezone neke stvarno odlicne procente, mrzi me sad da trazim ali sigurno preko 40%.

sad u aba derbiju su imali 6/12 na poluvremenu. 

 

inace kad se pitate odakle pare i kako ima para? a zasto da ih nema? pa gde su one stotine miliona koje su pokradene iz oba fk. gde su pare od nasih ls i svih ovih uspeha u evropi? 

slazem se da je cudno da smo odjenom i mi i oni poceli da dajemo toliko, ali sto se para tice drzava je izvukla i pokrala sd partizan i crvena zvezda ko zna koliko. milijardu eura? 

 

takodje svi zaboravljate da je 7 miliona minimum. 

 

i da samoubistvo je ako nasih bude u hali, i to jos organizovano. pa tu nema sanse da ne bude neko sranje.  

ja sam za to da budu samo domaci navijaci. ok je kad su oba tabora, ali posle svega i u sadasnjosti u kojoj smo jednostavno treba izbeci rizik.

a takodje meni mozda i veci gust ima kad igra pred punam halom koja je protiv tebe, tad su i pobede sladje. 

pitao je neko gde to jos ima? oly/pao? fener/galata? 

 

ajmo!!

 

Edited by jaka blazic
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Malo će Lesor imati situacija gde mu guraju loptu na post igru. Obradović gleda da postavi igrače u najbolju poziciju, a to nije ono što je dobro za Lesora. On poene daje iz of.skoka , tranzicije, skuplja otpatke, hasluje.

Ključ je da dobro gradimo koš.

 

Isto tako mislim da je najveća vrednost Lesora u odbrani, mi smo u prošlom derbiju većinu koševa dali iz reketa. To neće moći ako je on pod košem, zato što više da ga izvlačimo i što više preuzimanja budu igrali nama bolje.

 

P.S. Dobar šut se podrazumeva 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

kada sam napisao da partizan igra agresivno mislio sam to sto pise, agresivno, nista drugo. nije to nista lose ali u uslovima agresivne igre protivnika vece su sanse za povredu nego pritiv pasivnije igre, ako moram da pisem ocigledne stvari. u EL ima mnogo vise kurcobolnih ekipa od partizana, kao sto je ovih poslednjih nekoliko protiv kojih smo igrali. samo bi nam falilo da se iz arene vratimo bez nedovica, pu pu.

Link to comment
Share on other sites

Јел платио неко од ових Баскет Њуз цео видео овај где причају о Кампацу и осталим играчима које смо контактирали?

Како су намазани навлаче нас да купимо...

Каже “”чуо сам да су умало потписали” и прекине видео за наставак,плати… 🤣

https://twitter.com/mailna08/status/1600886699516514304?s=46&t=Vn-3a0hk5N5UYOMJHZoH8w

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, LightWeight said:

Јел платио неко од ових Баскет Њуз цео видео овај где причају о Кампацу и осталим играчима које смо контактирали?

Како су намазани навлаче нас да купимо...

Каже “”чуо сам да су умало потписали” и прекине видео за наставак,плати… 🤣

https://twitter.com/mailna08/status/1600886699516514304?s=46&t=Vn-3a0hk5N5UYOMJHZoH8w

 

Da nije mozda k......

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, LightWeight said:

Јел платио неко од ових Баскет Њуз цео видео овај где причају о Кампацу и осталим играчима које смо контактирали?

Како су намазани навлаче нас да купимо...

Каже “”чуо сам да су умало потписали” и прекине видео за наставак,плати… 🤣

https://twitter.com/mailna08/status/1600886699516514304?s=46&t=Vn-3a0hk5N5UYOMJHZoH8w

 

 

 

Semaj Criston. Igrao kod Duška u Baskoniji 2020.

 

Prema Litvancu bio almost done deal. 

Edited by Sharp
.
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Vrlo su nam male sanse. Ocekujem jednu atmosferu aka ratno stanje gde ce popustati i nasi igraci kao i sudije.

 

Iako je sudijska trojka dosta dobra minus litvanac.

Prosto je taj domaci teren previse bitan, a arena ce veceras biti naelektrisana emocijom mrznje kao nikad do sada. Mozda uporedivo sa onim kad smo mi cekali Galatu u areni a ataman ulazio u halu sa obezbedjenjem.

 

Mislim da jos kao ekipa nismo dorasli da dobijemo ovakav mec, sto ne mora naravno da znaci da necemo biti tokom sezone.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...