Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

22 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

-koristis hrvatskog komentatora? koji prenosi mec Zvezda vs hrv klub za svoj narativ

-nije 850k nego 750k i ti to verovatno znas ali eto zgodnije ti je da kazes 850k.To je  rekao novinar Marko Ljubimirovic koji je i dan danas oko naseg kluba iako je sada valjda samo samostalni novinar.Covic od sportskih novinara saradjuje samo sa njim i Maticem.

 

No dobro ko ce tebi zabraniti da vecito teras neku pravdu,da izjednacavas nas polozaj sa polozajem partizana,da govoris kako je sudjenje uvek fer i jednako i kako je Dobric odigrao los mec kad pokida EL ekipu.

Nastavices sa tim pa necu dalje diskutavati ali cu reci da me je ovo nasmejalo,cuj hrvatski komentator kao izvor.

 

da je hrv komentator rekao 750 a marko oko kluba milion, kontam da bi i hrv komentator bio blizu klubu.

 

sta znam, ne cujem bas cesto komentatore da ispaljuju cifre a zanimljivo mi je bilo sto je odmah sutra krenuo damage control na twitteru.

 

uostalom, vildoza i vredi otprilike kao nedovic po reputaciji, tako da marko oko kluba moze i 650k da nabaci, to sto je oko kluba obicno znaci i pr effort.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, bosMan_jr said:

Ocigledno je da se njima ne vraca u Spaniju, da ne ponavljamo matematiku, ali slicni su slucajevi Vildoze i Kampaca.

Imaju klubove u kojima su se proslavili i koji ih zele nazad, ali finansijske prepreke su vece od njihove zelje da se tamo vrate.

Da li je to dovoljno da Kampaco dodje kod nas? Ja mislim da nije, jer pored spanskih klubova postoji jos bogatih Evroligasa. Ipak, nema mnogo bogatih kojima treba plejmejker - game changer u decembru, i tu je mozda nasa sansa.
 

Mada i dalje ne vidim opciju kao ni blizu izglednu.

 

 

Mislim da nije dzabe izabrana Zvezda

Dusko Ivanovic, Argentinci 

A oktagon je agencija

znamo ko je tamo

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, bosMan_jr said:

Ocigledno je da se njima ne vraca u Spaniju, da ne ponavljamo matematiku, ali slicni su slucajevi Vildoze i Kampaca.

Imaju klubove u kojima su se proslavili i koji ih zele nazad, ali finansijske prepreke su vece od njihove zelje da se tamo vrate.

Da li je to dovoljno da Kampaco dodje kod nas? Ja mislim da nije, jer pored spanskih klubova postoji jos bogatih Evroligasa. Ipak, nema mnogo bogatih kojima treba plejmejker - game changer u decembru, i tu je mozda nasa sansa.

 

Ne treba ni nama tj eventualni dolazak Campazza (u koji ne vjerujem ni 5%) bi značio da ćemo često igrati sa 2 pleja jer nema šanse da bi se redukovala minutaža Vildozi.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, uini said:

uostalom, vildoza i vredi otprilike kao nedovic po reputaciji, tako da marko oko kluba moze i 650k da nabaci, to sto je oko kluba obicno znaci i pr effort.

 

Vildoza ne vredi kao Nedović, dobar je igrač i ima evroligašku reputaciju ali Nedović je godinama jedan od boljih strelaca u takmičenju pa samim tim ima i jaku cenu. Kampaco svakako vredi kao njih dvojica u paketu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, srlepajce said:

Sad Spanci krenuli sa pricom da je sve odradjeno sa namerom da Real ne odgovori na ponudu i da su cifre sa namerom nabildane

 

 

Juce sam cuo pricu od izvora koji bi trebalo da je dosta dobro obavesten da Zvezdi Kampaco nije bio ni na kraj pameti, sve dok ih nije kontaktirala njegova agencija sa predlogom da ga dobiju do kraja sezone, a uz neku gimnastiku koja bi ga oslobodila od ogromnog duga koji ima prema Realu. Samo se nadam da Čović zna sta radi. Takodje ne znam koliko je dzentlmenski i pametno da se ovako zajebe jedan od vecih klubova u Evropi, nikad ne znas da li ce ti mozda u buducnosti trebati njegova podrska ili glas u Evroligi. Tog Kampaca bi u ovom trenutku pozeleo svaki klub u EL, a opet niko nije bio spreman za ovakve radnje sve dok nisu pokucali kod nas, a neki jedva docekali da ulaze u mulj sve ne bi li nabili posumljenog Ostoju. Ne svidja mi se cela prica, bas deluje nezdravo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Ne znam za moto ali mene bi iznenadilo da onako ukrotimo njihov napad.Pored onakvih napadaca idealno je da Papapetru vodi glavnu rec i sutira suteve na isteku napada kao u proslom derbiju.Takodje odsekli smo im igru unutra iako su dobar broj minuta igrali i Vildoza i Nedovic zajedno,skoro pa savrsen posao smo uradili.Kada bi slicno ponovili to znaci da su oni nemocni i sprovodjenju svojih glavnih ciljeva.Oni su ozbiljna napadacka ekipa na EL nivou a dobru a legalnu odbranu nece igrati nikad pa ako uspemo i u mecu ovakve vaznosti za njih da ih zaustavimo u napadu ja bih se necemu nadao i u abi bez prednosti domaceg terena.Stvarno bi senzocionalno dobar posao to bio.No mislim da nije realno.Kvote su stamene na 1.48,otvaranje je bilo 1.50, dakle to su ok sanse,valjda 33% da mi dobijamo sto je ok.

Neko je bio dobro rekao,krenuce oni jako ali ako izdrzimo prvu cetvrtinu egal i do poluvremena slicno krenuce njima voda da ulazi u usi,osetice ce teret meca.Dakle da nas ne uhvate na ritam do poluvremena i sanse nam dostas skacu.A treba i Lesora kontrolisati isto kao i ritam meca,ne znam ni to koliko je realno da uspemo.

Neka im Valensija bude putokaz kako i šta. Možda se zanosim iako svestan  tezine i naboja koji nosi ova utakmica, stoga sam i napisao čuvenu izreku ali nemam neki los predosjećaj. . Samo nemojte kako je ovo nebitna utakmice. Sa njima nema  nebitne pa makar bila to i prijateljska a tek eventualnom pobedom + dve domaće utakmice u kojima itekako imamo dobre izglede bi se vinuli u top 8. Prije samo 20tak dana ovo se činilo SF. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Anton Chigurh said:

 

Juce sam cuo pricu od izvora koji bi trebalo da je dosta dobro obavesten da Zvezdi Kampaco nije bio ni na kraj pameti, sve dok ih nije kontaktirala njegova agencija sa predlogom da ga dobiju do kraja sezone, a uz neku gimnastiku koja bi ga oslobodila od ogromnog duga koji ima prema Realu. Samo se nadam da Čović zna sta radi. Takodje ne znam koliko je dzentlmenski i pametno da se ovako zajebe jedan od vecih klubova u Evropi, nikad ne znas da li ce ti mozda u buducnosti trebati njegova podrska ili glas u Evroligi. Tog Kampaca bi u ovom trenutku pozeleo svaki klub u EL, a opet niko nije bio spreman za ovakve radnje sve dok nisu pokucali kod nas, a neki jedva docekali da ulaze u mulj sve ne bi li nabili posumljenog Ostoju. Ne svidja mi se cela prica, bas deluje nezdravo.

Jbg sto rece neki Spanac na tw radimo im ono sto su oni godinama 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Anton Chigurh said:

Takodje ne znam koliko je dzentlmenski i pametno da se ovako zajebe jedan od vecih klubova u Evropi, nikad ne znas da li ce ti mozda u buducnosti trebati njegova podrska ili glas u Evroligi.

A kako to mislis da cemo mi zajebati Real time? OK, mozda se Kampacu dize cena, ali i vrapci na grani znaju zasto hoce da premosti - zbog poreza. Igrac gleda koliko ce neto da dobije, Real gleda koliko bruto mora da da. 

 

Ako Real sada daje 1.6mil bruto, i igracu ostane neto 880k, zasto da ne sacekaju pola godine i sledece sezone se dogovore za recimo 1.5mil bruto sto je sa umanjenim porezom  1.17mil neto igracu - super i igracu i Realu, jedini na gubitku je spanski poreski sistem. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Sector said:

 

Ne treba ni nama tj eventualni dolazak Campazza (u koji ne vjerujem ni 5%) bi značio da ćemo često igrati sa 2 pleja jer nema šanse da bi se redukovala minutaža Vildozi.

 

Dolazak bilo kog genuine pleja bi olakšao Vildozi igru u napadu.

Voltersa, ranije Jovića a sada Pefija i Nedaru veoma retko pritiskaju u prenosu lopte i to sa razlogom...jaki su u gradjenju lopte i teško ih je saterati u ćorsokak, ukrasti loptu ili naterati na nesiguran pas. Tako da ne troše energiju njihovog čuvara jer neke velike fajde tu nema.

Sa Džonijem u prenosu je druga priča...zbog tog frejma je meta za presing po celom terenu...ni Vildoza nije znatno jači samo je znatno stabilniji na lopti i može skilom da izadje iz tesnaca, ali ima smisla zamarati ga jer ne može samo telom - masom da zagradi loptu, mora dodatni dribling, dodatni efort...pa se nadaju da to dodje na naplatu u nekoj tesnoj završnici kroz kumulativni umor.

Vildozi bi u istoj petorci najviše odgovarao upravo neki bekap plej ,,Pefi - ali sa šutem.''

Prenese mu loptu a ako je markiran, da može i sam da organizuje ili uzme šut kada su svi pokriveni ili mu idu ispod bloka. Protiv Virtusa je to odlično izgledalo. Izlazio je na preuzimanje od Pefija kroz blok i delovao jako samouvereno i fokusirano na desetak metara dok navlači čuvara da ga pritisne i pozivajući akciju.

Još je lakše takvog pleja upariti sa Nedarom koji je bekčina i još uvek daleko od neke reli forme.

Pretpostavljam da bi Dušku bilo najzahtevnije da u ovaj roster implementira PG kojem moraju da se garantuju minuti shodno ceni i rejtingu...tipa Dorsi. 

Tada cela spoljna linija mora da dobije redukciju minutaže i neke druge zadatke, ali sumnjam da bi Duško takvog pleja odbio. Samo bi imao više posla dok sve to ustroji i podmaže da fercera.

Pefi bi nastavio da bude podrška kao specijalac male minutaže...što već kod Džonija ne pije vodu.

 

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

hrvatski komentator sa SK je po dolasku vildoze izjavio kako je cuo da kosta okruglo milionce, pa je sutradan na twitteru krenula razna dojava o 850k, valjda je to onaj efekat 99.99 cene.

 

u svakom slucaju, imamo cca 2 a mislim da ni dushko nije dosao iz altruzima a njegov cv kaze da je skup trener.

 

mislim, nebitno je to ikome osim ciji je tata manje bogat temi.

 

Bruto plata je 10,5 miliona rsd mesecno.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, berti said:

Ne gledam utakmice KKP uopste. Jutros vidim neki snimak sa njihovog treninga i čini mi se da su sedista u Areni crne boje sada.

Jeste tako sada ili mi se samo učinilo?


Okači link.
Plava su, samo je donji centralni deo siv, koliko sam primetio.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uvrnuto said:


Okači link.
Plava su, samo je donji centralni deo siv, koliko sam primetio.

Gledao sam na jutarnjem programu Nove. Videla su se donja sedista, cini mi se da su crna. Mozda zbog svetla tako izgleda. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...