Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

24 minutes ago, Laki21 said:

 

 

Dobro mu je isla portorikanska kosarka letos. Mozda da proba opet

Just now, Igor_ said:

Ja ne pamtim da smo mi ikad, u ovako gustom mecu, sutirali bacanja skoro bez greske. 

Ko je na kraju promasio to jedino bacanje? 

Nedovic

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dovođenje tog cirkuzanta je najveća sabotaža tima u gomili koje su izvršene ove godine, čak veća i od propalog kamiondžije jer on za bilo šta ozbiljno i nije bio planiran već da se malo tali lova.

 

Karta za Velike Antile u jednom smeru stiže.

 

Samo je pitanje da li čekati Holinsa mesec i kusur dana.

Edited by VoodooDerina
Link to comment
Share on other sites

Treba biti obazriv jer kao sto smo imali podatak da nismo dobili Albu 7 utakmica ,tako ni nas Makabi nije dobio u Bg jos od one prve sezone, 6 vezanih pobeda imamo s tim da smo ih i kod njih dobijali.

Sta reci za termin utakmice 17:30 mnogo mi je taj fudbal bitan.

Pionir mora da kuva.

Makabi je dobio juce Olimpijakosa,mogu da padnu samo uz sinergiju teren-pritisak sa tribina.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ne znam sto je taj fudbal toliko bitan kad je jasno sta ce da se desi.

 

Sto se Holinsa tice, ja sam iz price mislio da je odlican defanzivac, ne znam odakle mi to iskreno. Onda sam video da on cak i moze da isprati nekad svog igraca 1 na 1, ali kad je timska odbrana tu je uzasan. On zaboravi na svog igraca, a defanzivne rotacije su mu blagi uzas. 

 

Reklo bi se da nam za ozbiljan challenge na aba ligu i pristojan rezultat u evroligi pod hitno treba jedno ozbiljno krilo.

Edited by Sam B
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Sam B said:

Ne znam sto je taj fudbal toliko bitan kad je jasno sta ce da se desi.

 

Sto se Holinsa tice, ja sam iz price mislio da je odlican defanzivac, ne znam odakle mi to iskreno. Onda sam video da on cak i moze da isprati nekad svog igraca 1 na 1, ali kad je timska odbrana tu je uzasan. On zaboravi na svog igraca, a defanzivne rotacije su mu blagi uzas. 

 

Reklo bi se da nam za ozbiljan challenge na aba ligu i pristojan rezultat u evroligi pod hitno treba jedno ozbiljno krilo.

Svašta je moguće da se desi jer konačno imamo dobar tim. 

Misliš Hollanda. Podsvesno vidiš Hollinsa nazad u timu. 😁

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ogroman respekt za Duška jer je pristao da preuzme ovako grbavo skarabudzen tim. Ne radi dzabe, ali covek tog renomea ulazi u ovakvu horor pricu. Svaka čast.

Ovde mora maksimalna moguća doselekcija da se uradi, kad god rokovi to dozvoljavaju. Dobijamo ove utakmice i na šok terapijskoj promeni, ali lako moze da se desi posle nekog poraza da opet upadneno u agoniju.

Jedan transparent u Pionuru na kome piše "Zasto Raduljica" bi bas valjao. Duzan nam je Nebojsa odgovor na to. Ok, mozda je Kalina rekao da ako hocemo za par godina opet da ga vidimo...

I da, Mitar je suvo zlato ovog tima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tajming i impact dovođenja Duška može da se mjeri sa dolaskom Q.Millera onomad.

 

Ipak, limiti ovog tima su više nego očigledni i neke stvari ni jedan trener ne bi mogao da ispravi. Jedan od trojke Holland-Dobrić-Lazić stalno mora da bude u petorci i dok se to ne riješi igraćemo košarku uglavnom 4 na 5. Alternativa je Lazarević koji nam takođe ništa ne završava.

 

Drugi problem je defanzivni skok koji stičem utisak završava u našim rukama samo slučajno ili ako je Kuzmić svjež. Ne bih se iznenadio da Duško odradi doselekciju sa 2 igrača, iako će biti kasno za EL ali može da bude krucijalno u borbi za trofeje.

 

Što se tiče četvrtka, prevažan meč iz više razloga. Termin je govno ali realno Srbija-Brazil je sportski događaj godine u Srbiji voljeli fuzbal ili ne.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ali da mi je neko rekao da cemo dobiti Albu u Berlinu na produzetke ne bih nikada poverovao. Dve stvari od kojih se najvise jezim kada je u pitanju Evroliga.

 

Mnogo bitna pobeda za samopouzdanje, za vracanje vere navijacima u tim. Sledi nam jako dobar raspored i prilika koja se ne sme propustiti ukoliko zelimo da se ukljucimo u borbu za top 8. Od pet narednih utakmica cak 4 igramo kuci (Makabi, Virtus, Zalgiris, Milano) i samo jedno gostovanje komsijama u derbiju. Rekao bih da je minimum minimuma makar 3 pobede da se uzmu, ali objektivno gledano imamo sanse za pobedu u svim utakmicama. Naravno, s obzirom da ce ocekivanja biti velika samim tim ce i pritisak na ekipu biti veci, pa cemo videti kako ce se trener i igraci izboriti sa tim.

 

Sto se tice Holanda, deluje kao pozitivac i kul lik, ali u najmanju ruku je problematicno ovo sto igra. To kasnjenje u odbrani, bespotrebno pomaganje u reketu, ostavljanje igraca samog na sutu nije kurcobolja, nego covek jednostavno ne zna. Vidi se da ima veliku zelju, ali dzabe kad glava ne ume da prepozna situacije na terenu na pravi nacin. Ne znam razlog zbog kojeg je Lazarevic ostao van 12, ali mora da bude ispred Holanda, ako nista drugo makar zbog odbrane i skoka. 

 

Ivanovicu jedino sto zameram je upravo Holand, tj njegovo vracanje na parket pri kraju 4/4. Jedan bas wtf momenat imajuci u vidu da se ovaj raspadao ceo mec.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, nunilo said:

 

Nekim slucajem preCednik je na vreme uvideo kako je pojeo ono sto se ne jede i sva sreca sto je relativno brzo reagovao i tako fakat priznao svoju gresku, sto mi nije bilo za ocekivati.

 

Neko je vec bio napisao na forumu da se Covic nesto pitao stavio bi Simonovica za trenera posle Vlade 😀 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ZvezdaJeZivot said:

Evo i kolega grobar priznaje da je od sigurne titule u Aba sad vec u fazonu sanse su 50:50 😄

 

ne nasedaj na reči tog alibi-grobara kojeg zoveš kolegom. u najboljem slučaju će biti 40:60, sada trenutno je 30:70 a pre duška (ante duško iliti AD) je bilo 10:90.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Partizan je u ovom trenutku i dalje daleko ozbiljniji kao tim, a o pojedinačnom kvalitetu igrača da i ne govorimo. Mi da bismo igrački bili taj nivo, trebao bi nam jedan igrač kvaliteta Ledeja na 4 i jedan igrač kvaliteta Papapetrua na 3. 

 

Videćemo da li će to biti izvodljivo. Uigraniji i bolji ćemo biti svakako, ali kvalitetniji, pitanje je. Obradović je na već postojeću osnovu doveo zaista jako kvalitetne dopune, praktično su ovogodišnja pojačanja duplo bolja nego li prošlogodišnja, i stvorio je jedan vrlo zajeban roster, plus što ima nekolicinu naših iskusnih ili kvalitetnih talenata.

 

Ja bih rekao da je trenutno 70-30 za njih, a nažalost to će se videti i na derbiju vrlo brzo. Mi još uvek ne možemo da držimo nivo ni 30 minuta a kamo li 40.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...