Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Ogromni problemi sa ovom ekipom, i za ovo kratko vreme trener jer uradio mnogo. Pre svega da u svakom trenutku veruju u pobedu, da kad protivnik napravi seriju ne budu kukavice koje se predaju. Svaka čast Dušku, predstoji mu i dalje veliki posao, al sa ovakvim trenerom i nemoguće možda postane moguće. 

  • Like 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

U principu dobili smo utakmicu pomalo i na srecu i na ogroman broj promasenih bacanja Albe, ali i konacno na znanje i neku smislenu igru. U ovoj rotaciji koju forsira Ivanovic, daleko vazniju rolu ima Nikola Ivanovic, a daleko manje vaznu Bentil. Ostalo je slicno, ali je ozbiljnost i logika daleko bolja sad.

 

Hitno je samo naci jednu dobru trojku, ostalo ako iskrsne, ali mislim da Holand nema sta da trazi u ozbiljnoj kosarci. Lepo kazu veceras komentatori, on bre ispadne a da nije bilo kretnje nikakve, jednostavno zaboravi svog igraca i ovaj se namesti i pogodi trojku.

 

Ima nade za nas, ali je ovo ipak samo pocetak.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mister-no said:

Jbt ali fascinantno je kako je uspeo da dovede Holanda, čovek nema nijednog kvaliteta. Zločin koji traje.

Bas wtf potez od pocetka, nikakva naknadna pamet. Bezveznjak u godinama, koji nije bio ni u prvih pet u svojoj EC ekipi, dovesti njega ispred Bitima, Heyesa pa cak i Andrewsa je zlocin.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakav hejt prema Nedovicu, a realno je igrac koji najvise pravi razliku na terenu, i mislim da ga nikada nisam gledao da igra ovoliko zrelo i ozbiljno. Jos uvek on nije na 100% treba i taj sut da dodje al ne brinem se ja za njega.

Svaka cast Ivanovicu na klupiranju Bentila, ono u prvoj cetvrtini sto je odigrao, kada su oni od 5 0 stigli do 5 10, je bio horor.

Holand je doktor, najjaci je bio onaj wtf momenat kada ga Ivanovic stavlja na Smita koji je pre toga cini mi se dao 2 trojke preko nasih niskih igraca, vec u sledecem napadu Smit sam na trojci, Holand 3metra od njega.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Dobro je što će ekipa napumpati malo samopouzdanje pobedom, iako smo stvarno bili grozni u bitnim trenucima tokom meča. Kad god je trebalo da povedemo, tako pravimo gluposti. Srećom, Alba nam se guzila sve vreme, pa smo imali milion prilika za popravni. Kao da smo polagali ispit "kako iskoristiti priliku kad ti se protivnik nudi" i položili iz sedmog pokušaja. 

Opet, dobro je da smo mi bili konačno na pravoj strani i nosimo brejk kući. Ekipa je živnula, šok terapija uspela, trenerski uloga se vidi vrlo dobro, sad samo ne puštati nogu sa gasa i da vežemo što više pobeda. 

  • Like 9
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Popravila nam se krvna slika, ali ima tu još mnogo prostora za napredak. Alba nas je održala u utakmici katastrofalnim izvođenjem slobodnih bacanja. Na kraju su Vildoza i Nedović riješili meč u našu korist. Najbitnije je da su utakmice postale gledljive. Ivanović je ozbiljan autoritet. Možemo očekivati da će igrači pod njegovom palicom uvijek pristupati profesionalno utakmicama i da će postajati neki game plan koji treba sprovesti.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Mozes da zivis kad te od pobjede ili poraza dijele Luca ili Nedovic, 2 nasa najbolja igraca i najbitnije kosarkasa. 

 

Uvijek bih dao Nedovicu ili Luci da mi resavaju sudbinu nego da dam onom Hollandu koji apsolutno nista u sebi nema kosarkasko. 

 

Mnogi su prokomentarisali ali evo i ja, mec je dobio Ivanovic sa fenomenalnom izmjenom Nedovica gdje mu je dao minut odmora a prepustio u ruke loptu Luci koji mu je na najbolji nacin vratio. 

 

Dzoni pod Ivanovicem igra sjajno, cepa na max. Petrusev pokazuje da se na njega moze ozb racunati.

 

Jos jednom bravo

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Petrušev je najpozitivnije iznenadjenje sezone. Dobar je skakač, solidan tajming za rampe, ide na kucanje i ne fintira vazduh, što ga odvaja od većine srpskih centara i ima meku ruku. I dalje nisam čist da li ima spore noge ili samo nema rutinu, iskustvo i mozak pa često izgleda pomalo početnički u odbrani. Ako je ovo drugo, to može da se ispravi (sem mozga, naravno).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Hajde pre svega da cestitam Dzoniju, Petrusevu, Nedovicu, Mitru, Vildozi na velikom napretku... 

Takodje izrazavam zabrinutost za stanje u kome se nalazi Dobric. 

Haland i Hasan su bivsi u to nema sumnje i dok je Hasan delovao smisleno, angazovanje bezveznjaka kakav je Haland, u najmanju ruku je bezobrazluk. 

Koliko znanja Dusko ima u repicu svoje glave, toliko nema VJ sa celokupnim dojucerasnjim strucnim stabom. 

Dusku hvala sto je oristao da saradjuje sa Covicem, verrujem da je srce prevagnulo zbog Zvezde, ja samo mogu biti pocastvovan sto je tu i zelim mu dobro zdravlje. 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...