Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Video sam na prethodnim stranama a i na smeću od live teme da su se neki ovde iščuđavali na faul Laziću pri pokušaju kucanja Proćide. Ne da je faul nego je još i za šamar pride, tačno mu se namestio tako dok je ovaj u skoku da ga prospe usled tog blagog ali svakako nesportskog kontakta telom. Sa druge strane i dosta iskusan faul da se stavi do znanja malom da ne može baš da kuca tek tako preko iskusnog igrača.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites



 

Jedini jeziviji procenat od gore nabrojanih je Vildozin šut za 2. Pre jučerašnje utakmice, 7/26 (27%)


Vildoza je nažalost i dalje na Vi sa završnicom na obruču. Deluje kao da mu mozak radi do drugog koraka i onda reset.
Sinoć je bilo jasno kao dan da je Duško povukao Nedovića na kraju da mu dočara da nam nema berićeta od njegovog šuta spolja, da sa razlogom igramo sa tri beka i da nastavi da zabada unutra. Primetilo se i da je Alba u produžetku energetski ozbiljno utanjala.
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Ivanović za 3 u EL 7/25 aka 28%

Nedović za 3 u EL 7/29 aka 24%

Dobrić za 3 u EL 7/35 aka 20%

Marković za 3 u EL 3/13 aka 23%.

 

Ovo je živi kriminal.

 

Taj kriminalan šut raduje zato što je ostao iza nas i ima dosta mesta da se popravi. Mi smo pobedili poslednje dve tekme u EL sa tim procentima,a ukupno tri i siguran sam kako procenti budu rasli da će tako rasti i broj pobeda.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Devil In My Pants said:

Kad se kenja po Radonjicu nek se zna da je doveo Mitrovica i da su njega i Mitra svi napusavali. Slobodno mogu reci da je Mitar nas najbolji igrac.

 

Vlada bi ovo resio u FT..igra se ne razlikuje od Vlade Jo..

 

Ovdje se kenja po Cooperu a šta reći za ovaj upad.

 

Ni čestitao nam nisi, baš razočaravajuće od tebe.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, medobrundo said:

 

Pobeda protiv Makabija nam ništa ne znači ako je ne overimo pobedom protiv Virtusa.

 

6 minutes ago, suptil said:

A prethodno u ponedeljak protiv Partizana 

 

5 minutes ago, Kankkunen said:

Pa ni pobeda protiv Makabija neće imati nekog značaja ako ne pobedimo ovog, onog ... malo smo poleteli.

 

4 minutes ago, bodo said:

Domino efekt 😁

 

Ja sam to rekao u kosarkaskom zargonu, kad napravis brejk moras da ga potvrdis osvajanjem gema na svoj servis (iliti pobedom u utakmici na svom terenu). 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, medobrundo said:

I derbi je isti dan kad i Kamerun. Ne poklapa se vremenski, ali ne znam kako se očekuje da ljudi rade tih dana, treba da bude neradno od sutra do kraja naredne nedelje, da se opuste malo ljudi.

 

sta-nam-rade.

4 minutes ago, Kankkunen said:

 ...

Mnogo je tu posla i vremena, moramo biti strpljivi.

 

& verujuci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kankkunen said:

Daj da prvo kompletiramo roster, da vidimo ko može ko ne može, da se odradi doselekcija ako je potrebna ...

Mnogo je tu posla i vremena, moramo biti strpljivi.

Kankkunen nas glas razuma, crveno-beli Dalaj Lama, Broj 1, Šaman 😎

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

Mislim da bi najbolja reklama za Makabi bila: Igra repka, svi u Pionir! 17h-23h

 

Najbolja reklama bi bila da dopuste točenje piva, da se svi zagrejemo sa par komada, pa će se ljudi kasnije snaći gde će ko da gleda

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Kooineeperk said:

 

 

 

 

Ja sam to rekao u kosarkaskom zargonu, kad napravis brejk moras da ga potvrdis osvajanjem gema na svoj servis (iliti pobedom u utakmici na svom terenu). 

 

 

Pisao sam ja to jos jučer na topiku. Ako te ne mrzi potrazi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...