Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

5 minutes ago, Cavani said:

U cetvrtak se igra sa Brazilom, vecini je to sportski dogadjaj dana.

Quote

Naš klub pripremio je još jedno iznenađenje za četvrtak! Za sve koji žele da prate fudbal sa tribina hale Aleksandar Nikolić, KK Crvena zvezda pripremio je dva velika video bima koji će odmah po završetku utakmice biti postavljeni ispred tribine C i D, i VIP lože i plave lože.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Cavani said:

U cetvrtak se igra sa Brazilom, vecini je to sportski dogadjaj dana.

Pre bih rekao da je to je sportski dogadjaj godine, mi smo zemlja kosarke ali za malo, uvek smo bili zemlja fudbala samo bez uspeha u tom sportu.

 

Sto se tice utakmice lepa je pobeda ali ono sto mi je bilo oci je da su se nudili od 3/4 je a mi nismo umeli to da iskoristimo.

Kad god je bila prilika imali smo brdo losih odluka u napadu ali radi Dusko posao i najbitnija stvar da ekipa nije pala.

Koliko je maksimum ovog skarabudza ne znam ali verujem da ce Dusko izvuci koliko god moze, verovatno ce se jos menjati deo skarabudza ali mi smo definitivno vec dobili najvece moguce pojacanje u vidu ozbiljnog trenera.

 

edit:

Zaboravih da napisem sto se evro lige tice ne znam da li nam je dohvatljiv top 8 (verovatno jako tesko) ali kad se kompletira ovo kolo daleko nam je svega pobedu do dve.

Nekim slucajem preCednik je na vreme uvideo kako je pojeo ono sto se ne jede i sva sreca sto je relativno brzo reagovao i tako fakat priznao svoju gresku, sto mi nije bilo za ocekivati.

Edited by nunilo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Bagzzi said:

Da li je ovde trebalo priznati kos?

 

 

 

Ne.

1) nije dirao loptu (da je automatski se priznaje jer se ne smije igrati na loptu s donje strane obruča u što spada ruka kroz mrežicu) 

2) nije dirao obruč već samo mrežicu (koliko ja vidim ovdje), a u trenutku kontakta s mrežicom lopta nema šanse ući u koš i on tim dodirom ne uzrokuje vibracije ili pomicanje obruča ili table

 

 

Edit. što se mene tiče moderatori mogu premjestiti post u temu o pravilima itd. 

Edited by Sharp
.
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Duško za sada zaista uliva poverenje u svim segmentima: rezultatima sa par trika iz rukava kada su nam najpotrebniji, uzdizanje Petruševa i Džonija, izjavama u kojima zvuči preozbiljno, smisleno i sa forsiranjem tog ,,no surender'' duha kao polaznog fundamenta jer da ih pojedinačno nauči onom što nikad nisu znali to se neće desiti.

Samo da istaknem da od sve naše halabuke i sprdnje oko njegovog spartanskog sistema i uber zaebanog temperamenta, mi gledamo kako po svakom izlasku iz igre igrača koji pravi štetu isti ne dobija bečenje, agresivnu gestikulaciju i dernjavu već samo par komentara i nastavljamo dalje...a da pravimo sranja za čupanje ušiju...pravimo ih u serijama.

U komunikaciji sa sudijama ima savršenu kontrolu i deluje da tu neće biti problema.

Mogao sam kožnu jaknu da stavim da Albu kući nećemo dobiti u produžetku. Pogreši čoek...:59:

Edited by Wingwalker
  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Ta mrezica je samo poslednji u nizu bas losih sudijskih odluka. Ovog puta to nas nije kostalo pobede, pre svega zato sto Alba te poklone nije materijalizovala. Realno kako je mec odmicao bili su sve losiji i nervozniji. Dobro je da smo pobedili, pa da to sudjenje nije samo nekakvo opravdanje za poraz. Jednostavno, utisci meca su bolji pristup nasih, kao i inteligentniji napad, ali i kratka rotacija sto se kvaliteta tice, i na kraju pristrasno sudjenje u korist domacina.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Tamburinjo said:

Kad sam vec u kancelariji.... Kako je Mitrovicevo urucenje lopte Ivanovicu faul u napadu i kako je onaj pokusaj kucanja nekog iz Albe faul Branka Lazica? 

 

@drakon1

Mitrovićevo uručenje ni meni nije faul, možda je sviran Ivanoviću, a Lazić je dobro uskočio nogama ispred ovog iz Albe, ali nije lepo postavio telo.

Moje laičko mišljenje 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Duško se svaki dan krsti i ne veruje kako je neko mogao da selektira ovakvu ekipu, ali se momački prihvatio izazova i izvlači maximum iz ove ekipe iako nema vremena za bilo kakve pripreme ili trening.

Ovom timu ne fali ni jedan ni dva nego bar pet igrača da bi ličio na ekipu.

 

Fantastična pobeda protiv uvek fantastične Albe koja igra totalnu timsku košarku koja se retko viđa.

 

U četvrtak da pozdravimo šampiona Evrope i da ga ispratimo porazom kući 🙂

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Iznenadjujuće dobro smo preuzimali u produžetku a Nedović i Vildoza su ih izbušili prodorima na suvi kvalitet.

Raštelovali su im spoljnu liniju a Sikma je već disao na škrge i nije postojao u odbrani.

Ivanović je u završnici odlično odigrao u ulozi trećeg beka...pravovremenim demarkiranjem je bio odlična podrška Vildozi i Nedoviću kada su pod presingom prenosili loptu i zasmetao je Smitu u šutu za tri kojim je mogao da ih vrati kada im je stao šut spolja.

Upravo je to smernica za naš second squad. Ne izlazi iz jebenih opanaka, fokus u odbrani i budi strpljiv.

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, keli165 said:

Holand je doktor, najjaci je bio onaj wtf momenat kada ga Ivanovic stavlja na Smita koji je pre toga cini mi se dao 2 trojke preko nasih niskih igraca, vec u sledecem napadu Smit sam na trojci, Holand 3metra od njega.

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 6
  • Tuzno 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...