Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

7 minutes ago, Clash said:

Devojka je visoka, maltene kao i on. Kruze neke pricice da je odbojkasica Tasic, e sad,aj ga znaj.

Mislim aj ga znaj da li je DameTime odbojkasica.

Ali ne sme se nagadjati o identitetu forumasa pa cemo sacekati.

 

Odmah ću da ti skratim muke - nisam ja ofc 😄 Da sam ovoliko visoka, ne bih sad ni bila u Srbiji, veruj mi. :classic_wink:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Sector said:

Što se tiče Wildoze, navijači PAOa ga vide kao 100% završenog za narednu sezonu ili po našem, već je uvršten u titov roster.

Postoje dve mogućnosti. Ili ostaju i Faku i Luka ili obojica odlaze. Svakako smo blizi ovom drugom scenariju.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Čočo said:

Postoje dve mogućnosti. Ili ostaju i Faku i Luka ili obojica odlaze. Svakako smo blizi ovom drugom scenariju.

A sto ne može da postoji opcija da samo jedan ostaje? Ja sam 99% siguran da Vildoza ide, a za Kampaca ćemo da vidimo. Mislim da je odlazak samo realan ako Real insistira, a posle osvojene Evrolige treba videti jel misle da ima potrebe da se otvore za Kampaca .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Milko Miller said:

A sto ne može da postoji opcija da samo jedan ostaje? Ja sam 99% siguran da Vildoza ide, a za Kampaca ćemo da vidimo. Mislim da je odlazak samo realan ako Real insistira, a posle osvojene Evrolige treba videti jel misle da ima potrebe da se otvore za Kampaca .

Zato što su tu gde jesu jer su zajedno ( Kampaco više puta ponovio da je Luka razlog zbog kojeg je došao u Zvezdu ), na primer. Ne znači da će otići u isti klub ali ako odlazi jedan verujem da će i drugi ( tu više mislim na Kampaca ). 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Čočo said:

Zato što su tu gde jesu jer su zajedno ( Kampaco više puta ponovio da je Luka razlog zbog kojeg je došao u Zvezdu ), na primer. Ne znači da će otići u isti klub ali ako odlazi jedan verujem da će i drugi ( tu više mislim na Kampaca ). 

Dovešće klub Raduljicu iz Argentine ako njemu treba Argentinac. Stavrno ne mislim da je Vildoza neki značajniji faktor za Kampaca. Niti će ostati samo zbog njega niti će odlaziti samo sto Vildoze više nema u klubu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Clash said:

Devojka je visoka, maltene kao i on. Kruze neke pricice da je odbojkasica Tasic, e sad,aj ga znaj.

Mislim aj ga znaj da li je DameTime odbojkasica.

Ali ne sme se nagadjati o identitetu forumasa pa cemo sacekati.

 😂

1 hour ago, Clash said:

Devojka je visoka, maltene kao i on. Kruze neke pricice da je odbojkasica Tasic, e sad,aj ga znaj.

Mislim aj ga znaj da li je DameTime odbojkasica.

Ali ne sme se nagadjati o identitetu forumasa pa cemo sacekati.

Vidi to bi bila sjajna vest za nas Zvezdaše. Ako je stvarno sa Milicom. Znamo koliko mu znači ženska pažnja i prisustvo. Možda i ostane. A onda ostane i... 😂

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Clash said:

Devojka je visoka, maltene kao i on. Kruze neke pricice da je odbojkasica Tasic, e sad,aj ga znaj.

Mislim aj ga znaj da li je DameTime odbojkasica.

Ali ne sme se nagadjati o identitetu forumasa pa cemo sacekati.

Ako je Milica onda je reč o bivšoj devojci Stefana Pena...

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kooineeperk said:

Radije bih da pobedimo Partizan u finalu. I ABA-e i KLS-a. 

 

Ne znam kako da ti saopštim tužne vesti, ali to se, iz nekih administrativnih razloga neće desiti 😞

 

Šilji zakazao faks u ključnom momentu.

Edited by Laki21
  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Kvaratskhelia said:

Ne vrijedi Vildoza tolike pare koje daje Pao. Dobar i atraktivan igrač, ali postaje precijenjen, a i nije baš kompatibilan sa Nedovićem. 

Pa daleko bolje je da Vildosa ostane a Nedović ode (to jest raskine ugovor), uzevši sve u obzir - i igrački kvaliteti (i u odbrani i u napadu, ali pogotovu u napadu), i godine, i zdravstveni karton (znači i istoriju povreda i to što je injury prone igrač ovaj drugi), i fizička sprema i generalno fizički je daleko kvalitetniji i ozbiljniji Vildosa, ali od toga nažalost nema ništa, a što se tiče kompatibilnosti slažem se, mislim da nam treba jedan čisti šuter/spot ap kao što je Beron, Kerol, Kjurik itd. Najidealniji scenario, pa i najbolji koncepcijski, na beku je Vildosa-Beronoliki igrač.

Edited by Шутер из блока
  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Dosta toga oko sklapanja i rasklapanja rostera ce se znati posle finalne serije, bar za mene, u smislu toga ko je nindza, ko je mindza. Bez obzira sto smo imali gro tekmica EL ove sezone, sto cemo vrlo verovatno i mi i oni da igramo i dogodine to takmicenje, ta finalna serija je ipak kruna sezone. 

 

Hocu reci, mnogi mogu da se poprave, a i pokvare u toj seriji. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, NikadProtivKaline said:

jer odbrana nije briga na koju se obaziremo

Ima ko da igra odbranu, bez brige, to nije problem, a i ova dvojica nisu igrači manje u istoj i nisu operisani od iste, nemoj da se zavaravamo, to je zabluda. A drugo u današnjoj košarci i igrači sa pozicije 3 znaju da brane protivničke bekove i plejeve - evo npr. Lazić, Papanikolau, Hejs-Dejvis/Pjer, Kalinić, Fernandez, Dialo, Kolson, Papapetru, Ulanovas, Šilds itd., tako da se to da bez problema kompenzovati i nadomestiti.

Edited by Шутер из блока
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Markoss said:

Dosta toga oko sklapanja i rasklapanja rostera ce se znati posle finalne serije, bar za mene, u smislu toga ko je nindza, ko je mindza. Bez obzira sto smo imali gro tekmica EL ove sezone, sto cemo vrlo verovatno i mi i oni da igramo i dogodine to takmicenje, ta finalna serija je ipak kruna sezone. 

 

Hocu reci, mnogi mogu da se poprave, a i pokvare u toj seriji. 

Jedno je ABA, a nešto totalno drugo je EL, tako da to kako ko odigra jednu finalnu/uopšteno plejof seriju ne mora ništa da znači i ne sme/ne treba po mom mišljenju da bude (samo to, ili da to bude glavni razlog) presudno za igrače u smislu ostanka ili odlaska, pre svega zbog/u kontekstu EL (igranja i kvaliteta istih za istu). Neozbiljno je, pogotovu ako se zanemari ili ne bude veoma/najviše bitno to kako je ko odigrao ovu i prethodne EL sezone.

Edited by Шутер из блока
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Clash said:

Devojka je visoka, maltene kao i on. Kruze neke pricice da je odbojkasica Tasic, e sad,aj ga znaj.

Mislim aj ga znaj da li je DameTime odbojkasica.

Ali ne sme se nagadjati o identitetu forumasa pa cemo sacekati.

 

Jeste Milica Tasic, cisto kad nas vec prate i sportski portali pa prepisuju, da pocnu sad malo i ovi zuti. 

 

Mada, Vildoza je veoma blizu Panatenaikosa, nevezano za romansu. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...