Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 hour ago, Cooper said:

Cedevita ima 1. i 3. juna finale domaće lige, koje je zakazano još ranije.

Ne znam što vas to interesuje.

 

Zato sto planiramo da igramo i takmicenje nakon ABA, ne zavrsava nam se sezona kao vama

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Mislim da nam je realnost da nas napuste Kampaco, Vildoza, a verovatno i Petrusev. Ja ne pamtim kojeg smo igraca zadrzali nakon sto je imao dobru sezonu kod nas. Kad god su krenule neke price o potencijalnom odlasku uglavnom su se i obistinile, bez obzira sto su se igraci pravili neupuceni i pricali da ne razmisljaju o tome. 

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Don Dusko said:

 

 

Ne znam stvarno sto sam obrisao gde  se vrsi analiza nekog potencijanog pojacanja za Zvezdu... Bas vam je tesko da se strpite do kraja ABA lige pa da pisete o zeljama?

 

 

Mi sa ovolikim strpljenjem da  kad  završi sezona komotno možemo u pripreme za novu bez stanke. 

Link to comment
Share on other sites

Postoji li mogućnost da mi igramo završnicu SLSa do početka finala? Pogotovo ako se bude igrala majstorica u drugom polufinalu.

 

Jasno je da bi to rešenje moglo da ima i negativne i pozitivne implikacije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Postovi koji se tiču postova u vezi sa potencijalnim KKCZ pojačanjima za sledeću sezonu su prebačeni na temu

 

 

 

Ako imate još nešto da sugerišete slobodno nastavite tamo. 

Edited by uvrnuto
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Kooineeperk said:

Ni meni ne prikazuje link, samo boks u kome pise "Sorry, we can't show this content because you do not have permission to see it."

 

Ali video sam komentare na PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije 

 

Ahaha, izgleda da je bilo linkovano na neki od Kronosovih izbrisanih gif-ova pa zato. 😄 Trebalo bi da sam ispravio sad. 

  • Like 1
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uvrnuto said:

 

Ahaha, izgleda da je bilo linkovano na neki od Kronosovih izbrisanih gif-ova pa zato. 😄 Trebalo bi da sam ispravio sad. 

Nije gif nego predlog da se otvori tema za prelazni rok - cini mi se.

Al` dobro.... :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kronostime said:

Nije gif nego predlog da se otvori tema za prelazni rok - cini mi se.

Al` dobro.... :classic_biggrin:

Kronose šta nam radiš. :lol_2:
Znam da nije za ovu temu nego za predloge, pa ću u spoiler:
 

Spoiler

Znam da su bile žalbe za Kronosove gifove, ali moram da kažem da nekada uživam jer znaju biti prikladni i duhoviti. Naravno, ne uživam kada nas trpa, nisam više mazohista. 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wingwalker said:
1 hour ago, Kronostime said:
Nije gif nego predlog da se otvori tema za prelazni rok - cini mi se.
Al` dobro.... :classic_biggrin:

Odličan predlog...već se zakuvalo.

Aj sto se zakuvalo, nego i centrala pocela da gresi - teska vremena, komsije.:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Kontra said:

Postoji li mogućnost da mi igramo završnicu SLSa do početka finala? Pogotovo ako se bude igrala majstorica u drugom polufinalu.

 

Jasno je da bi to rešenje moglo da ima i negativne i pozitivne implikacije.

Ovo sam i ja pomislio. Što mi ne bi igrali KLS dok Partizan i Cedevita ne završe.

Link to comment
Share on other sites

@Knipex

 

Malo sam gledao. Nerealna je priča jer se SLS grupe završavaju tek 01.06. a Partizanova serija bi mogla da se završi već 30.05.

 

Tako da ova opcija ipak ne pije vodu. Eventualno jedan meč ako budu igrali majstoricu, ako bi Ivanović smatrao da bi mu takav meč značio.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...