Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

4 minutes ago, Dobar Los Milos said:
9 minutes ago, uini said:
 
to, nema veze sto nismo placali igrace, pa su zamrzli kampaca, vildoza je kriv.

O tome ja razmisljam dok citam zelje. Ko nama uopste garantuje da ce, ma kako nam bude izgledao roster, taj isti uopste moci da igra? Sta ako opet bude "kasnjenja"?

 

nemma pojma ali mi je bezveze da se okrivljuje jedan igrac za plasman u evroligi, kada imamo celu tu chovicevu zafrkanciju od natkurnjavanja sa radonjicem do ovoga sa kampacom i svega izmedju. mislim, ako je kriv vildoza za izgubljene tekme u seriji, onda je jako zasluzan i za pobede u seriji, koje su nas vratile iz pocetne rupcage

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, uini said:

 

nemma pojma ali mi je bezveze da se okrivljuje jedan igrac za plasman u evroligi, kada imamo celu tu chovicevu zafrkanciju od natkurnjavanja sa radonjicem do ovoga sa kampacom i svega izmedju. mislim, ako je kriv vildoza za izgubljene tekme u seriji, onda je jako zasluzan i za pobede u seriji, koje su nas vratile iz pocetne rupcage

Bilo bi bas veselo da Vildoza nije dosao. U onom momentu smo ga docekali kao ozebli sunce. Zaboravili smo malo na sta smo licili na samom pocetku sezone

  • Like 22
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, djura.net said:

Samo vi pravite planove, ali ako se zakuva u subotu (znate ko I znate gde I zasto), nece ni jedan srpski tim da djuska EL sa budzetom vecim od nekog minimalca. I to u najboljem slucaju.

Ako je to cena, ja glasam ZA. 

  • Like 22
  • Love 4
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, djura.net said:

Samo vi pravite planove, ali ako se zakuva u subotu (znate ko I znate gde I zasto), nece ni jedan srpski tim da djuska EL sa budzetom vecim od nekog minimalca. I to u najboljem slucaju.

 

Daj Bobe, poslao bi i jedne u druge u beton ligu zauzvrat.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, DameTime said:

 

It's called istraživačko novinarstvo.

Pa dobro istrazuju forum :) Mogli bismo poceti da bacamo fake news povremeno.Secam se pre, na starom forumu (nesto pre moje registracije ), mislim da je @medobrundo postavio  citavu " vest" da je Aleksa Popovic done deal.Znam da sam glasno opsovao i bio u fazonu koji je kurac Covicu i Radonji :D 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kosjan Willavić said:

Pa dobro istrazuju forum 🙂 Mogli bismo poceti da bacamo fake news povremeno.Secam se pre, na starom forumu (nesto pre moje registracije ), mislim da je @medobrundo postavio  citavu " vest" da je Aleksa Popovic done deal.Znam da sam glasno opsovao i bio u fazonu koji je kurac Covicu i Radonji 😄

 

Nadam se da je jasno da sam bila ironična. Može meda da napiše nešto, deluje mi da on ima smisla za to :lol_2: U stvari, najbolje je @medobrundo ft. @uini 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, uini said:

 

to, nema veze sto nismo placali igrace, pa su zamrzli kampaca, vildoza je kriv.

Situacija je bila takva kakva je, za to znamo ko je kriv.

I jeste takodje i njihova krivica sa zabranom, upitnim”pojacanjima” itd…

Koliko god nam je Vildoza dao sa svojim igrama na pocetku kad je tek dosao toliko je i usrao posle sa svojim bolomukurcu.

Ne treba nam igrac koji ce da igra preko k ako mu ugine papagaj, pobegne macka ili ga ostavi devojka a placen je debelo i jedan je od nosioca.

Ako je istina da mu Pana nudi onu cifru po meni ne vredi te pare i moze da ide slobodno.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Sector said:

Što se tiče Wildoze, navijači PAOa ga vide kao 100% završenog za narednu sezonu ili po našem, već je uvršten u titov roster.

'naci (Tito style), pakleni tandem Vildoza i Panter

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, djura.net said:

Samo vi pravite planove, ali ako se zakuva u subotu (znate ko I znate gde I zasto), nece ni jedan srpski tim da djuska EL sa budzetom vecim od nekog minimalca. I to u najboljem slucaju.

Dao bog da se zakuva. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...