Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Just now, nunilo said:

 

Vecina misli da je Lesor najveca carčina na svetu!

Pa dobro, i mi smo dizali Nelsona u nebesa. 
Nismo mi mnogo razliciti iako mislimo da jesmo. 

Elem, nisam gledao poslednju cetvrtinu jer sam znao sta sledi, i okej i da je bila kradja, razumem ogorcenost, kazem nisam gledao niti mi pada na pamet snimak da pogledam. 
Nego ono sto mene zanima jeste sta se to desava sa ekipom od Kaunasa? Zasto mi ne mozemo da posteno uhvatimo ritam utakmica i zasto imamo takve padove u igri. Pa ovi su u cetvrtoj cetvrtini vodili 11:0, koliko god da sudije navlace, koliko god da Nedovic, Dobric (koji bi verovatno bio faktor veceras kao i Dzoin) i Kampaco ne igraju, kako je moguce da se dozvoljavaju tolike serije protivnika? I ne samo veceras, nego i u EL i protiv Cibone. Sta se desava sa ekipom?

  • Like 1
  • Tuzno 5
Link to comment
Share on other sites

I da dodam i ovo. Ledej je jednodimenzionalan igrac i jedan od najpredvidivijih igraca Evropi. Ima odredjen kvalitet i neke stvari moze da isporuci.

 

Ali lik trojku moze da ubaci SAMO ako sam kao duh. U svakom drugom slucaju sa onako sporim i niskim izbacajem ne moze vola da ubode. Bukvalno moze da se cuva na metar udaljenosti bez potrebe da se reaguje na fintu suta. Njega ce sacuvati svaki inteligentan i fokusiran igrac, sto je DeDa pokazao.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Za proslosezonske incidente i ovosezonske koji tek slede ni najmanju odgovornost nemaju nasi igraci i treneri kojima svaka cast kakve su prvo provokacije trpeli od protivnickih igraca, a evo sada i udarce. Sledece je verovatno da ih Savic i Zeljko jure sa palicama da im razbiju glavu, ali i to ce se istrpiti. A onda cemo svi kolektivno da se cudimo sto se desavaju incidenti i prekidi na derbijima i izjednacavamo jedne i druge kako su ista bagra. E pa nisu. Trazili ste, dobicete. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, iamsho4sho said:

aahahahahahahahah izjava obradovica ahahahahahahaha to je bila taktika Zvezde da prave faul za bacanjaaaaaaaaaaaaaaa Lesora 

 

 

ahahahahahahahahahahahhahahahahahahaha ludak!!!!

Najveći ali govnar u srpskoj košarci, čak je Dule nakad znao da bude čovek ali ovaj nikad. 

  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Samo fokus na nasu ekipu

 

Kome do sada nije jasno kakav je covek Zeljko, kakvi su grobari taj nema veze sa zivotom

 

Sto se tice nas , mora se par vaspitnih podeliti pre svega Vildozi

Ako Petruseva ne trgne ovaj divljacki nasrtak ne znam sta ce, sve preko njega dadose

 

Sve mogu da razumem ali Stefana Markovica ne

  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Tamburinjo said:

@Sharp @drakon1 

 

Jel moze objektivno objasnjenje zasto Lesor nije dobio tehnicku posle flopa i zaletanja na igrace? Po kom pravilu sudija posle gledanja snimka tri minuta kaze sve ok igra se izvedite ga gosn Obraefekat da se oladi pa ga vrnite. 

 

Ako su gledali dal je faul Petruseva ne znam po kom su osnovu to gledali jer svirali faul u napadu nisu. 

Ako su gledali da li je Lesorov flop opet ne znam po kom su pravilu gledali jel nit su svirali niti je ko trazio. 

Ako su gledali sta se posle inicijalne situacije desavalo gde 8 igraca stoji a Lazarevic drzi Lesora koji nasrce kao volina.l ne znam kako nisu svirali tehnicku. Po kom kriterijumu ono nije tehnicka? 

 

Sta su gledali tri minuta onda? 

 

Standardno objašnjenje. Sumnja na physical altercation. Gledali dali je Petrušev podmuklo nabo Lesora, pošto se ovaj valjao tamo ko Neymar.

 

Još uvek sam mišljenja da je Lesor bacio udarac u momentu kad su ga držali (čim je ustao), pa bi ja samo dodao pitanje kako se gleda na to? Iako nije bilo nkee velike štete, odnosno nikoga nije ozbiljno pogodio. Mislim da je malo zakačio Campazza ili loptu koju je Campazzo držao, ali nisam siguran

 

2 minutes ago, Pacino said:

Pa dobro, i mi smo dizali Nelsona u nebesa. 
Nismo mi mnogo razliciti iako mislimo da jesmo. 

Elem, nisam gledao poslednju cetvrtinu jer sam znao sta sledi, i okej i da je bila kradja, razumem ogorcenost, kazem nisam gledao niti mi pada na pamet snimak da pogledam. 
Nego ono sto mene zanima jeste sta se to desava sa ekipom od Kaunasa? Zasto mi ne mozemo da posteno uhvatimo ritam utakmica i zasto imamo takve padove u igri. Pa ovi su u cetvrtoj cetvrtini vodili 11:0, koliko god da sudije navlace, koliko god da Nedovic, Dobric (koji bi verovatno bio faktor veceras kao i Dzoin) i Kampaco ne igraju, kako je moguce da se dozvoljavaju tolike serije protivnika? I ne samo veceras, nego i u EL i protiv Cibone. Sta se desava sa ekipom?

 

Ne kažem ja da na našoj strani brda nema takvih koji bi mislili da je car neki naš igrač koji bi se tako ponašao...

 

Ali dal si ti stvarno uporedio Nelsona i Lesora? 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Tamburinjo said:

@Sharp @drakon1 

 

Jel moze objektivno objasnjenje zasto Lesor nije dobio tehnicku posle flopa i zaletanja na igrace? Po kom pravilu sudija posle gledanja snimka tri minuta kaze sve ok igra se izvedite ga gosn Obraefekat da se oladi pa ga vrnite. 

 

Ako su gledali dal je faul Petruseva ne znam po kom su osnovu to gledali jer svirali faul u napadu nisu. 

Ako su gledali da li je Lesorov flop opet ne znam po kom su pravilu gledali jel nit su svirali niti je ko trazio. 

Ako su gledali sta se posle inicijalne situacije desavalo gde 8 igraca stoji a Lazarevic drzi Lesora koji nasrce kao volina.l ne znam kako nisu svirali tehnicku. Po kom kriterijumu ono nije tehnicka? 

 

Sta su gledali tri minuta onda? 

Nisam gledao utakmicu, iako sam mogao. Pribojavao sam se ovako necega. Gledao sam rezultat s vremena na vreme. 15:30, 30:43, 70:66... i tu sam stao jer sam znao da je gotovo i da gubimo. Zato i nisam gledao.

 

Sad vidim neke situacije, ali stvarno ne mogu. Mucno je kad cujem da smo prosuli 20 razlike, sve u gostima, sve protiv KKP i sve sa sudijama. Pun mi je...ove ekipe trenutno. Vidim da je bilo nekih situacija, da se prica o broju bacanja i ovo sa ovim mentolom Lessortom.... Nisam prava osoba da komentarisem jer nisam gledao. Iako nisam hteo da gledam jer mi je mentalno zdravlje vaznije, opet mi nije dobro jer se desilo sta sam mislio da ce se desiti. Ekipa povede velikom razlikom i stane. Nemas 5-6 minuta kos? Primis 55+ za poluvreme? Nema tu sta da trazis dok to ne ispeglas.

Link to comment
Share on other sites

Bas me zanima kakvo je tacno pravilo, ali za ovakve poteze se realno suspenduje do kraja sezone. Mislim jel ovo znaci da je ovo dozvoljeno. Mislim covek nije dobio nikakvu kaznu. Ovo je bukvalno bio fazon, cekam te posle casova. 

A ovaj Zelimir je sacuvaj boze. Misllim drago mi je da se vratio da ljudi shvate kakav je to u principu ljakse jedan obican sa kojim Lale Lucic brise patos. Da li iko vise ima osecaj da je to neki kao veliki trener. Saban jedan obican. Slusaj ti samo ovu konferenciju

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Pacino said:

Pa dobro, i mi smo dizali Nelsona u nebesa. 
Nismo mi mnogo razliciti iako mislimo da jesmo. 

 

Kako al kako su to uopste slicne situacije???

Milutinov zamahnuo da udari Nelsona i ovaj ga prakticki u samoodbrani bacio na pod a ovde Lesor bez ikakvog razloga udara Petruseva i to planski jer ceka da utakmica zavrsi pa da udari.

  • Like 11
  • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, strah od vozova said:

Bas me zanima kakvo je tacno pravilo, ali za ovakve poteze se realno suspenduje do kraja sezone. Mislim jel ovo znaci da je ovo dozvoljeno. Mislim covek nije dobio nikakvu kaznu. Ovo je bukvalno bio fazon, cekam te posle casova. 

A ovaj Zelimir je sacuvaj boze. Misllim drago mi je da se vratio da ljudi shvate kakav je to u principu ljakse jedan obican sa kojim Lale Lucic brise patos. Da li iko vise ima osecaj da je to neki kao veliki trener. Saban jedan obican. Slusaj ti samo ovu konferenciju

Zivimo u zemlji gde mozes da istupis iz lige bez razloga i ne budes kaznjen. Zar stvarno mislis da ce dobiti neku kaznu za ovo? Sto nije dobio tehnicku kada se prvi put zaleteo na protivnickog igraca? 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drug Crni said:

Pravo je osvezenje bilo ne gledati utakmicu.
Udjoh na topik da procitam komentare,pa videh ovaj potez Lesora.

On je poluneuracunljiv lik i pride bezobrazan.

 

Brate ovo je ozbiljna dijagnoza. Zao mi je momka realno. On je i kod nas imao ozbiljne probleme sa glavom, samo ga kod nas nisu pržili da se fajta i pokusavali ispraviti te njegove anomalije.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, L' Imperatore said:

Ali dal si ti stvarno uporedio Nelsona i Lesora? 

Naravno da Nelson i Lesor ne mogu karakterno da se porede i da svi vidimo sta (namerno sta a ne ko) je Lesor. Medjutim dosta ljudi je odobravalo Nelsonov potez, koji nije za sportske terene.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Poznavalac said:

Strašna izjava i mentalitet Duška.

 

Čovek je pobedio možda i najbolju Barselonu ikada 2010. 3:0 u finalu, pobediće i ove.

 

Od sada, do kraja, samo krvav rad i biće sve u redu.

 

 

ne znam na cemu pociva takvo samopouzdanje, mislim za Duska znam, covek sigurno ne vidi problem u tome sta mi radimo u poslednjih x meceva gde gubimo poslednju cetvrtinu dvocifrenom razlikom ali mi nisu jasni forumasi koji dele njegovo razmisljanje

Partizan ima evidentno popunjeniji I kvalitetniji roster, imaju igrace I u unutasnjoj I spoljnoj liniji koji su pribliznog kvaliteta

nama je backcourt/frontcourt odnos talenta 80/20 a taj backcourt koji nam je sva snaga sacinjavaju Kampaco, raspadnuti I indisponirani Vildoza I vecito povredjeni Nedovic 

 

ko je uopste siguran da ce stakleni Nemanja da ostane zdrav I raspolozen kroz plej-of?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, jaka blazic said:

uopste tim je vodjen kontra zdrave logike, najbolji igraci ne igraju koliko bi trebali i mnogo sto sta je sumnjivo u vezi ove sezone.

pocevsi od svega oko kampaca, pa ona registracija topica, pa neigranje najboljih igraca u zavrsnici, pa fantomske povrede nedovica kad zatreba, pa odjednom posle price u medijima vildoza igra kao pijan... a sve je kulminiralo ovom sprdnjom u atini gde ti tri najbolja igraca igraju po 15 min. 

i uopste stav ekipe posle poraza recimo u italiji ili od nemaca i pao-a je pa sta da se radi sve je to sport i blabla ja preuzimam krivicu i sl... niko se nije previse uzbudio, pogotovo dusko cak bi se reklo da sve tece po planu.

 

mislim da sad ne znaju sta da rade sa nemanjom jer ako bude igrao bice jos vise sumnjivo sto je presedeo u atini, a opet potreban nam je... 

ne znam ja odavno kazem da treba ugasiti topic i da sarac nije bio dobar izbor.

da je tamburinjo otvorio sve bi bilo ok, ovako kao da smo u zoni sumraka...

deluje kao da smo tu da uvelicamo necije uspehe... generalno nista im ne verujem ni komsijama ni nama jer imamo istog finansijera koji se za sve pita tako da... 

 

moram da se samokvotujem. 

evo sad zatrebala i povreda dobrica. ja mislim da je dao onih 2+1 i nije ulazio do kraja, osetio je jak bol... xaxax, farsa. 

21 bacanje i 34 za 30 minuta, alal vera alal vera. dodas lesoru on pola puta napravi korake i svaki put dobije bacanja. haos.

kaze zeljko namerno smo faulirali lesora. 😄

zadovoljan je sudjenjem ^^

 

odvano ja pricam da je vreme da secer pocne da se pozdravlja i sa nase tribine...

ovo veceras je obicna farsa i sprdnja. kao i pao. i alba.

nasa klupa u 4/4 totalno u fazonu ok tu smo da odigramo i izgubimo.

kampaco koji se smeje, luki od kako je krenula ona prica se evidentno ne igra tj. igra kao da sabotira... i onu je slucajno dao o tablu, pa opet povreda nemanje, pa sad i dobrica... 

 

najadnija sezona zvezde od kako je covic tu, prosto prejadno gubimo tekme i postoji opravdanja sumnja da namestamo i namerno gubimo, kao da smo tu da ulepsamo necije uspehe.

 

ugasiti topic i dati fenderu da izvuce sta se izvuci moze!

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...