Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 minute ago, bodo said:

A Nedovic se povredio gde?  Na klupi za rezervne. U derbiju nikad ništa nije izvesno pa će tako biti i ovaj put ali čak mislim da cemo dobiti ovaj meč. 

U jednom napadu protiv Pao-a kad je isao na ulaz, posle toga se uhvatio za zadnju lozu ali ostao jos nesto malo u igri i onda izasao.

Mislim da ce igrati

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

U jednom napadu protiv Pao-a kad je isao na ulaz, posle toga se uhvatio za zadnju lozu ali ostao jos nesto malo u igri i onda izasao.

Mislim da ce igrati

 

Realno, bez sarkazma i ironije, potrajao je duže no što se bilo ko nadao, ja prvi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Laki21 said:

 

Realno, bez sarkazma i ironije, potrajao je duže no što se bilo ko nadao, ja prvi.

Ne zajebavaj. Odlican je Neda ali se izdrkava Dusko na njemu. Nedopustivo, nije on Dangubic

Mi smo mnogo bolja i smislenija ekipa sa njim na terenu kada se pravilno koristi. 

Nedopustivo ke da on igra 15 do 20 minuta. Nedopustivo

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Webad said:

Ja sam spreman!

Zvekno 2 bokalceta domace u kafani, punjenu pljeku od 300 grama i pivo posle toga.

 

Napred zvezdo!

 

ja mrcvarim prvo tamno vec sat vremena, drugo u frizideru u fazonu, mojne da se trudis. malo mi se spava, malo sam gladan, malo mi je muka od potere za strimom ali bice bolje za po'ure :i

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

 

ja mrcvarim prvo tamno vec sat vremena, drugo u frizideru u fazonu, mojne da se trudis. malo mi se spava, malo sam gladan, malo mi je muka od potere za strimom ali bice bolje za po'ure :i

Ja sam popio jer je kolegi rodjendan, ali i preventivno zbog utakmice... Zlu ne trebalo sto se kaze

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Nemoj nas izdati pa da ti prenos secka.

Pratim evo za sad radi kako treba, tu sam do 21h a onda se Bogu molite da ne zastopa hahah 😄

 

1 minute ago, uini said:

 

idi metni veci fi, da buja potok i mojne da gasis odmah kao na kupu, da ne vidim radovanje. ako izgubimo, gasi.

A to je automatski cim se generise meč da je gotov automatski se sklanjaju linkovi radi sigurnosti, to ce biti popravljeno uskoro

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...