Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

Just now, Miki28 said:

Tavares sa 2+1. Spasio dupe Goss ludom.

 

Ocekivana pobjeda vcrs. Lesort se vratio, Smajli u kanal. Jednostavno Punter je ta prevaga bio u ovoj seriji.

 

Brz oporavak Decku, nadam se da nije ozbiljna povreda ali male su sanse

Ma jeste Tavaresovo prelomilo ali Dzenan je stavio tacku.

 

Partizan ima 50-50 sanse.

 

Real ce biti pun samopouzdanja i nalozen na domacem parketu.

Link to comment
Share on other sites

Dobija Partizan 5, ali što se mene tiče ostaje gorak ukus sa ove dve propuštene meč lopte, kod kuće. Pri čemu su u G3 imali i 15 razlike. To je nedopustiva kocka... Sad opet u Madrid, sa Panterom, možda je taj teren taličan za prolaz.

 

Ovo večeras je bilo tužno gledati a ne pomaže ni što je Real dobio. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Cavani said:

Vraca im se Panter a Real je verovatno bez Deka i sigurno bez Jabuselea, Poiriera..

Pola pola za prolaz.

Vise mislim da je ovo sad na psihi i da je Partizan propustio dve mec lopte na svoj servis. Mislim da imaju bas male sanse.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Instinkt said:

 

Ma vi bi uvek potpisali suđenje koje imaju sve ekipe na svetu, samo vaše ne valja. 

Skoro je bila rasprava kako se kod nas mnogo vise kuka na sudjenje. U ovoj seriji je gomila postova kod vas o sudjenju. 

Koje je bilo u najmanju ruku korektno za vas.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

Dobija Partizan 5, ali što se mene tiče ostaje gorak ukus sa ove dve propuštene meč lopte, kod kuće. Pri čemu su u G3 imali i 15 razlike. To je nedopustiva kocka... Sad opet u Madrid, sa Panterom, možda je taj teren taličan za prolaz.

 

Ovo večeras je bilo tužno gledati a ne pomaže ni što je Real dobio. 

Banovace te sa Partizanove teme, predvidjas im pobedu svaki put al ne ide im nesto…

 

Igra li Poirier petu? Mnogo su oslabljeni bez Yabuselea i Decka, a Partizan kompletan. Bar je 55:45 za Partizan tu, mora Hezonja da guli 37 minuta opet

Link to comment
Share on other sites

Musa nije ponovio katastrofalnu partiju od pre dva dana. Iznenadio me je ovakav Partizan. Ako je pretpostavka bila sa Lesorom se ide na final 4, onda je takodje oboriva pretpostavka da se sa Panerom ide na  final 4. Sve je to oborivo i relativno. Nova utakmica. Sve je moguce.

Link to comment
Share on other sites

I više nego očekivano, Punter je bio taj x faktor koji je prelomio prve 2 i u njegovom odsustvu dolazimo do ovoga, ja samo noćas očekiva baš laganu pobjedu Reala, ali se ukazao Leday sa vrh partijom, pa je to išlo u egal par puta.

Ako bude igra Dek 5-u, mislim da i tamo dobijaju lagani, jer nema šanse da u toj atmosferi, u majstorici imadnete i približno sudjenje kao u ove 4, bez Deka a sa Punterom bi to bilo pata-pata.

Ovaj faul (ko zna koji po redu) Ledaya, dje mu je milije nekoga poslat u orevremenu penziju, nego leba jest, kako iskomentarisati osim da ima lik neki psihočki poremećaj.

Navijanje i ponašanje na tribinama isto je užas.

Edited by LazarusMNE
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Ja sam na momente stvarno imao osećaj da na terenu gledam neki Studentski centar u lepšim i skupljim dresovima pojačan za Tavaresa i par veterančina koje znaju košarke ali su bar 5 godina ako ne i više izvan prajma + je i suđenje bilo kao da KKP igra protiv neke ekipe tog renomea. Partizanu se vraća igrač koji lomi ovakve utakmice, suviše osciliraju ostali, Exum i Nunnally danas jako loši, doduše nenadano se pojavio Papapetrou uz vrhunskog Ledaya i veoma požrtvovanog Madara. Real mora da igra ovako, dok je Eddy na parketu centaršut na njega sa Chachom koji jedini zna da centrira, kad je on na klupi totalni small ball gde neke minute moraju dobiti Abalde i Causeur koji nisu ništa lošiji od ovih balkanskih revolveraša. Mnogo čudna serija na čije crnilo još dodatnu nijansu mraka baca ova povreda Decka koju je izazvao Leday potpuno sumanutim bacanjem u noge.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bosMan_jr said:

Banovace te sa Partizanove teme, predvidjas im pobedu svaki put al ne ide im nesto…

 

Igra li Poirier petu? Mnogo su oslabljeni bez Yabuselea i Decka, a Partizan kompletan. Bar je 55:45 za Partizan tu, mora Hezonja da guli 37 minuta opet

 

Hehe. 

 

Ne znam da li igra Poirier, ali sa ovakvim Tavaresom im i nije preko neophodan.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Cavani said:

Koje je bilo u najmanju ruku korektno za vas.

 

A to si procenio ti i konzilijum crveno belih sudijskih eksperata ili? Pošto kapiram da KKP uvek ima u najmanju ruku korektno suđenje dok je KKCZ u najmanju ruku uvek oštećen. 

Nije ni bitno, svakako nismo izgubili zbog suđenja, tako da nemam neku želju da ulazim u debatu, ionako nervozan. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

 

Hehe. 

 

Ne znam da li igra Poirier, ali sa ovakvim Tavaresom im i nije preko neophodan.

Nije problem Tavares, nego ovakav podgrejani Rendolf koji mu je izmena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cavani said:

Nije problem Tavares, nego ovakav podgrejani Rendolf koji mu je izmena.

 

Tavares je veliki problem Partizanu, nije da nismo znali to. Željko je pogrešio što je počeo sa Lessortom ovaj meč a Smajlija ostavio na klupi. Maltene ništa dobro nije doneo. Nadam se da je to prvo pitanje za njega na konferenciji. 

 

Promašili su brdo šuteva i bacanja + nisu iskontrolisali skok u ključnim trenucima; da je bar jedna od ovih stavki bila pozitivna, dobili bi meč i bez mnogo inspirisanih igrača u napadu. Leday (minus uletanje Decku) i Papapetru su odigrali odlično, ali ih jednostavno niko nije ispratio. Sad u Madridu nek dobiju 5. utakmicu, valjda je KP taj, ali se nadam da im je jasno da ovo nisu morali da oteraju u 5 mečeva.

Link to comment
Share on other sites

Real vise srece nego pameti, ne znaju ni sami kako su dobili obe utakmice u Beogradu. Ovako sklopljenoj ekipi sa ocajnim trenerom i ocajnim odlukama igraca tokom meca nije mesto u F4, ali jbg to je Real i eto zadrzali su realne sanse da ipak prodju dalje. Da nema Tavaresa ovaj tim ne bi bio ni za top8. I dalje mi je ovde Partizan favorit pogotovo sto ce mu se sastav skoro kompletirati povratkom Pantera, dok je Real verovatno ostao bez Deka. Realova prednost je svakako domaci teren (koji se do sada nije tako pokazao, ali ipak ce ovo biti peti mec) i pritisak koji ce po meni biti veci kod Partizana. To sam rekao i pred ovaj mec, Realovi veterani nece sebi ubrljati karijeru ako ispadnu u ovoj seriji, a ovi mladji ce i dalje igrati u najboljim klubovima, dok na drugoj strani ovaj tim Partizana pitanje da li ce ponovo dobiti ovako dobru priliku da se plasiraju na F4. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Kooineeperk said:

Ledaj, ovoga puta stvarno deluje da nije bilo namere, ali me strasno podseti na onu scenu iz Tockova kada Samardzic kaze Micanovicu nakon sto ubije Nikolu Koju - "Za nekog ko nije ubica, prilicno cesto ubijas, decko!" 😕 

 

Neka bude da nije namerno, ali je podsetnik zašto svaki igrač uvek mora da vodi računa šta radi na terenu.

Link to comment
Share on other sites

Sta bi znacio Realu sad jedan Trey Tompkins. 
 

I da, znam da smo vec komentarisali, ali pravilo JEDNOG CELENDZA je najgluplje pravilo u istoriji kosarke. Znaci ti budes u pravu i ok to je to, nemas vise celendz. Hahahahahahah

 

i treneri mentalno zaostali koji koriste taj jedan celendz u 3. minutu tekme. Pa jebala te ta lopta pri rezultatu 8:7 cuvaj to za kasnije kad je pravilo vec imbecilno

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Tavares je problem svakome ali minute iza njega mora neko da pokrije jer čovek ne može da igra 40 minuta, posebno ne sa svojom konstitucijom. Poirier je povređen, Cornelie deluje kao da su ga spustili direktno sa Jupitera pred utakmicu, a Randolph izgleda kao da je upravo ustao sa operacionog stola. Nakon suspenzije Yabuselea i povrede Decka nemaju ni smallball opciju, jedino da registruju naknadno Felipe Reyesa, verovatno bi bio još uvek korisniji od ovakovg Randolpha. Tako da moraju u neku zonu čim je Tavares van parketa, a i sa njim. Moraju šuterski da izdominiraju u petoj da bi prošli.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Neka bude da nije namerno, ali je podsetnik zašto svaki igrač uvek mora da vodi računa šta radi na terenu.

 

Inicijalno ja sam uvek za to da verujem da je neko dobar pa da pokaze suprotno. 

 

Ja stvarno verujem da ovo nije namerno. Vratio sam i pogledao opet. 


Za one druge stvari koje je ranije radio svasta mu se moze prepisati ali ovo ne bih. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...