Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

Odlična utakmica u Istanbulu. Dve fajterske ekipe i prava plejof serija. I najkvalitetnija serija jer su oba tima odlična.
Kakvi klač šutevi u završnici na obe strane..na kraju maestralni Slukas doneo pobedu i krunisao veliku partiju. I spasio Volkapa da postane tragičar.

Pošto volim Olimpijakos,zadovoljan sam i krajnjim ishodom.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, kendrick said:

 

Ovo me je podsetilo na anegdotu iz rukometa, ekipa Čehovski Medvedi (okolina Moskve) je imala unajmljenog šofera koji je sve ekipe koje su im gostovale u euro takmičenjema vozio preko Male Krsne tako da su ekipe u transferu sa aerodrom do hotela i kasnije iz hotela do hale provodile po više sati. Tu praksu su im ukinuli tek kada je u jednoj od gostujućih ekipa nekinjihov bivši igrač pa je reagovao EHF.

 

On topic

 

Gran Kanarija je od tla Afrike udaljena oko 200km i transfer ekipa do tamo je naporan i za ACB ekipe, plus klima koja je specifična pa se zato tamo jako retko pobeđuje.

Ali oni su u jednom trenutku izrazili želju da pređu u FIBA CL, mada sumnjam da će se sada to i desiti kad su osvojili Eurokup. Olja Stević bi trebalo da od naredne sezone postane pomoćni trener Lakoviču...

Edited by bekrinjo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...