Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

2 hours ago, Kooineeperk said:

 

Nikada nikakvi uspesi nece abolirati Terziceve (a i Mrkeline) mutne radnje.

Ovo je Terzićevo vreme, Terzićevo okruženje. Kakvu aboliciju? Vidiš da on očekuje orden, mesto u istoriji, na univerzitetu, muzeju.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pavijan2 said:

Ovo je Terzićevo vreme, Terzićevo okruženje. Kakvu aboliciju? Vidiš da on očekuje orden, mesto u istoriji, na univerzitetu, muzeju.

Terzić je izjavio da je za njega najveći kompliment kada kažu: "lopove jedan"!

Link to comment
Share on other sites

U Jermeniju ne idu Rodic,Pesic i Ivanic.

 

Zanima me ko ce pokriti pozicije Rodica i Ivanica.

 

S'obzirom da smo ih dobili 5:0 , bilo bi hrabro od Stankovica da prezimenjaka ponovo stavi na desnog beka (a Erak da igra levog) dok bi Ivanica zamenio Mitrovic 

 

Ne vidim zasto bi se forsirao Gobeljic na desnom beku, nadam se da ce kod uprave proraditi barem ono "pokvareno" razmisljanje, pa da se okuraze i isforsiraju maksimalno Stankovica da bi bio na radaru evropskih skauta.

 

Mada forsiranje mladih igraca kroz evropska takmicenja i ne mora da ima nekog velikog ucinka za prodaju, sto su to dokazali Njegus Petrovic i Veljko Nikolic

Link to comment
Share on other sites

Jel beše Mark Tven finišira Toma Sojera rečima - ako ovaj mali ne završi u zatvoru, završiće kao predsednik Amerike (ili tako nešto),

 

Slično je i u domaćem fudbalu, pa ona pretpostavka koju je kolega forumaš podelio s nama, a po kojoj pošten čelnik ne bi sastavio ni nekoliko meseci na čelu kluba, svakako pije vodu. Jer, kao u Serpiku, korumpirana i kriminogena sredina povukla bi ga na dno te smrdljive baruštine...

 

I zahvaljujući baš tom paradoksu današnjice, dr Terzić pledira da se, kako sam kaže, na kraju nađe na istaknutom mestu enciklopedija i almanaha na osnovu istorijskih uspeha koje će napraviti sa Crvenom zvezdom. Naravno, ako prethodno ne omiriše zatvorske rešetke sa unutrašnje strane.

 

Pa ako se to zaista desi i ako Zvezdan od Arizone odigra pobednički valcer sa istorijom, ime takvog čoveka naćiće se u enciklopedijama, monografijama i bogato štampanim brošurama u njegovu slavu... A imena forumaša (i to mahom kao internet pseudonimi), koje u predmetnom intervjuu pominje sa nipodaštavanjem kada priča kako ga ne zanimaju oni što mu se obraćaju preko tastature, ostaće samo na - forumu.

 

I to je istina sa kojom se treba suočiti, kao pokazatelj razmera iščašenosti devijantnog društva u kome živimo i u kome Zvezdan Terzić ima šanse da postane uvaženi član zajednice par ekselans, a i da ga istorija zapamti kao izvanrednog pojedinca u poslu kojim se bavi. 

Edited by Nek grmi jako
  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Mocart predvidja tim za sutra:

 

Borjan - Eraković, Dragović, Milunović, Gobeljić - Kanga, Kangva - Bukari, Katai, Mitrović - Pavkov

 

Ne mogu da kazem da mi se svidja. Bespotrebno se nastavlja sa eksperimentom guranja Erakovica na beka. I mogao je Katai komotno da odmori jednu, ne mora svaku da igra. Na silu se premesta iza spica. Bolje Motiku da vidimo.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Venger said:

Mocart predvidja tim za sutra:

 

Borjan - Eraković, Dragović, Milunović, Gobeljić - Kanga, Kangva - Bukari, Katai, Mitrović - Pavkov

 

Ne mogu da kazem da mi se svidja. Bespotrebno se nastavlja sa eksperimentom guranja Erakovica na beka. I mogao je Katai komotno da odmori jednu, ne mora svaku da igra. Na silu se premesta iza spica. Bolje Motiku da vidimo.

 

Najbolje da pobedimo utakmicu. Nema kalkulisanja, bez obzira na 5:0, ovo je Evropa, igra se za koeficijent i nema sta da odmaramo Kataija, niti bilo koga. 

 

Meni se svidja, ponovo bez zadnjeg bezveznog sa dosta brzim pocnim igracima. Jbg, steta sto ovaj mali Azarov nije mogao da bude registrovan da ga vidimo levo, i sto moramo Pavkova da gledamo od starta, ali u ovom klubu uvek nesto mora da zulja.

 

Moguce da Sanogo ode do kraja avgusta, tako da se verovatno zato i trazi alternativa, ako ne ode sad, istice mu ugovor na zimu, nece da ga produzi. Posvadjao se s Dejanom na kraju prosle sezone, zato nije ni poceo derbi onaj u kupu. Svakako se trazi taj zadnji vezni, po ljudima iz kluba je taj Ado idealan za to, ali Serif ga ne pusta, mada mozda ih i ubedimo. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vezni red Ado-Kanga-Kangva bio bi najbrži u istoriji kluba. I to ubedljivo...

 

A uz to svi znaju s loptom i svi mogu da igraju box to box. Kao nekada u Ajaksovoj školi gde su veznjaci školovani da pokrivaju sve tri centralne pozicije veznog reda, i šesticu, i osmicu i desetku.

 

Međutim, kada bi oni startovali, Ivanić bi bio višak, a čini mi se da taj film nećemo mnogo gledati jer svi u klubu veruju u Mirka. Što naravno ne znači da Ado ne bi bio dočekan kao izuzetno pojačanje. Naprotiv.

 

Neka dođe.

Edited by Nek grmi jako
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Видим бурегџије већ пакују Охија а као један од аргумената је Павков са 5 голова иако га сви пакују у иначе распуцаном тиму. Реално сада са оваквим средњим редом баш треба да игра Охи и сигуран сам да би отчепио. А не да га убацује када је све ријешено и то заједно са резервама. Али није једини коме се тако ускраћивала  шанса иако неке странце поготово нападаче мораш сачекати ако већ трошиш на њих силне мелеоне.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne bih se iznenadio da nas Ivanic napusti na kraju kvalifikacija. Sada je malo guzva u veznom redu, ali trebaju nam svi za plej of LS. Posle toga mozda Ivanic ode i onda se vracamo na igru sa zadnjim veznim, Kangom i Kangvom ispred. Razlog zasto ovako mislim je taj sto Ivanic u karijeri nije imao neki veliki ugovor, niti dobio priliku da ode u jacu ligu, a ovo mu je mozda pravi trenutak za tako nesto jer kvalitetom i formom to svakako zasluzuje. Naravno, voleo bih da ostane, samo trazim neku logiku u svemu ovome, posto mi je nerealno da ce nam na klupi sedeti npr Kanga ili Bukari.

 

I znam da nije popularno ovo reci, ali mislim da bi najkvalitetnije moguce resenje bilo da imamo vezni red Ado, Kangva, Ivanic. Ova trojka je nekako najizbalansiranija.

Edited by СтелаРоса
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, СтелаРоса said:

Ne bih se iznenadio da nas Ivanic napusti na kraju kvalifikacija. Sada je malo guzva u veznom redu, ali trebaju nam svi za plej of LS. Posle toga mozda Ivanic ode i onda se vracamo na igru sa zadnjim veznim, Kangom i Kangvom ispred. Razlog zasto ovako mislim je taj sto Ivanic u karijeri nije imao neki veliki ugovor, niti dobio priliku da ode u jacu ligu, a ovo mu je mozda pravi trenutak za tako nesto jer kvalitetom i formom to svakako zasluzuje. Naravno, voleo bih da ostane, samo trazim neku logiku u svemu ovome, posto mi je nerealno da ce nam na klupi sedeti npr Kanga ili Bukari.

 

I znam da nije popularno ovo reci, ali mislim da bi najkvalitetnije moguce resenje bilo da imamo vezni red Ado, Kangva, Ivanic. Ova trojka je nekako najizbalansiranija.

Prezivece i sa milion evra godisnje u Beogradu ja mislim (plus obrok na stadionu)

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jako me raduje ovo plansko podmladjivanje. Matora smo ekipa. Gotovo svi sem Pavkova i Ivanica su 30 plus igraci. Dakle po logici Manea jos godinu -d ve i to je to sto se igranja u Zvezdi tice a to su upravo kako stvari stoje dve sezone igranja LS. Naravno to ne vazi na isti nacin za sve 30 plus igrace. Krenuli smo sa transformacijom ekipe, usli u proces i tu nema nazad. Jeste lepo ledati tandem -Kanga-Kangva ali realno je da nam treba defanzivni vezni. Ado ima 22 godine, Sanogo je deset godina stariji. Kad je grupa igraca dobra naci ce se mesta za sve. Kanga ce igrati u prvenstvu dosta. Ado treba da nadje formu a za to je ipak potrebno neko vreme.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, СтелаРоса said:

Ne bih se iznenadio da nas Ivanic napusti na kraju kvalifikacija. Sada je malo guzva u veznom redu, ali trebaju nam svi za plej of LS. Posle toga mozda Ivanic ode i onda se vracamo na igru sa zadnjim veznim, Kangom i Kangvom ispred. Razlog zasto ovako mislim je taj sto Ivanic u karijeri nije imao neki veliki ugovor, niti dobio priliku da ode u jacu ligu, a ovo mu je mozda pravi trenutak za tako nesto jer kvalitetom i formom to svakako zasluzuje. Naravno, voleo bih da ostane, samo trazim neku logiku u svemu ovome, posto mi je nerealno da ce nam na klupi sedeti npr Kanga ili Bukari.

 

I znam da nije popularno ovo reci, ali mislim da bi najkvalitetnije moguce resenje bilo da imamo vezni red Ado, Kangva, Ivanic. Ova trojka je nekako najizbalansiranija.

od kad nas vode lopovčine mita i terza ništa nas ne može iznenaditi pa i prodaja najboljih igrača na početku sezone, ček bi se moglo reći da je to i očekivan potez. Samo nikako se ne može nazvati logičnim😃   

Edited by Perkos2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa sta fali da se neko preseli na klupi, nije klupa giljotina, ja sam uvek voleo da ulazim sa klupe kad se umore svi i kad opadne intenzitet igre pa mogu da se pokazem bolje nego sto jesam. 

 

Zamislite pocnu Ado, Kanga, Ivanic pa onda u drugom poluvremenu kad se svi umore udju Kangva i Mitrovic umesto Kataija. Koliko bi dobili na brzini protiv vec umornog protivnika. 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...