Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

2 minutes ago, Decembarski said:

Gobeljardo ako opali centaršut u pravcu Karabaha,medjunarodni incident u najavi,Azerbejdžanci napadaju Jermene.

 

Azeri već par dana dovlače ozbiljna pojačanja na granicu ...

Slučajnost ? Ne bi reko ...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Ne pratim nešto FKCZ niti ova nabijanja po linglongu, ali ono sinoć je jako dobro izgledalo. Ne znam doduše da li je ovaj Pjunik toliko loš inače ili smo mi toliko bolji od njih, sinoć su izgledali kao gomila amatera na čelu sa skraćenim golmanom. Već ste sve rekli za Bukarija i Kangwu, deluju kao igrači koji bi imali mesta u mnogo jačim klubovima. Meni se sviđa i kako je odigrao Ivanić iako je ovde bilo dosta kritika, vidi se da je lopta nekako sigurna u njegovim nogama. Mali Mitrović isto deluje odlično, volim konkretne igrače umesto vašarskih fudbalera, što je posebno prisutno na krilnim pozicijama.

 

Jel može neko ko više prati da mi elaborira malo oko Pešića? Sećam se da je igrao ranije u Zvezdi i da je bio najprosečniji prosek bezveznjaka, igrač za zaborav. Šta je on to u međuvremenu odigrao pa da bude starter u ovoj ekipi koja je 10 puta bolja u odnosu na tu verziju tima iz njegovog prvog mandata?

 

I da, gde je onaj Ohi? Zar nije on trebalo da bude taj turbo centarfor i gol igrač, šta je sa njim? Čim maskota Pavkov ulazi pre njega nisu tu čista posla.

 

Rodić legenda, čisto da se unese malo gobeljizma u utakmicu, da zabava bude kompletna.

Ne pratis mozda previse ali si pohvatao sve. Pitanja su ti retoricka, slobodno se moze reci (cak i ako nisi htio da budu takva).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da li je neko ikad gledao ovog Gruzina sem ovih par klipova što ima.

Gledajući ove klipove ,više mi je neko krilo ili nwki bek naklonjen ofanzivi,

ili su mu takve klipove pravili ,samo u ofanzivnim akcijama?

 

I u predhodnom pisaniju nisam napisao jedan kritički stav prema Dekiju (mislim da je neko već pomenuo) ,

ubacuješ izmene oko 60 min. na rezultatu 3-0 i ulazi prekaljeni Srnaldo,a mali Stanković guli klupu.Iako je ovaj mlađi

10 puta bolji igrač,od kojeg sutra možeš imati neki benefit,što igrački što posle finansijski.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Marokanac said:

Jel može neko ko više prati da mi elaborira malo oko Pešića? Sećam se da je igrao ranije u Zvezdi i da je bio najprosečniji prosek bezveznjaka, igrač za zaborav. Šta je on to u međuvremenu odigrao pa da bude starter u ovoj ekipi koja je 10 puta bolja u odnosu na tu verziju tima iz njegovog prvog mandata?

Nista.
Vukljao se po nekim osrednjim turskim klubovima koji su kvalitetom zaista nista posebno. Inace mi je turska liga ishajpovana kao neko kvalitetno takmicenje.

Njegov povratak vise govori o nekim pogresnim procenama,promasajima i neuspesima kluba da pronadju adekvatno resenje na toj pozicije,nego o njegovim igrackim kvalitetima. No,kao sto je neko pomenuo - u ovako komponovanom timu nama ima ko da daje golove,pa se odsudstvo pravog golgetera mozda nece toliko osetiti.

Kao lebac nam treba desni bek.

2 minutes ago, Redstar0356 said:

A sta ce ti na klupi Ben?

To je bila samo konstatacija,a ne zal. Nisi me razumeo.
(do juce maltene nezamenljivi sraf,vise nije ni rezervni deo)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, berti said:

Liga Evrope je i dalje neka mera za nas, ali nekako kopka ta liga šampiona.

Ja bih bas voleo da se vec sada oprobamo (ponovo) u Ligi sampiona..zanima me da vidim kako bi se snasao drugacije komponovan tim,sa drugacijom vizijom fudbala..

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Siki said:

u predhodnom pisaniju nisam napisao jedan kritički stav prema Dekiju (mislim da je neko već pomenuo) ,

ubacuješ izmene oko 60 min. na rezultatu 3-0 i ulazi prekaljeni Srnaldo,a mali Stanković guli klupu.Iako je ovaj mlađi

10 puta bolji igrač,od kojeg sutra možeš imati neki benefit,što igrački što posle finansijski.

Srnaldu ugovor ističe na kraju sezone,ali,bojim se da će nas i posle toga častiti svojim prsustvom...

 

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Drug Crni said:

Ja bih bas voleo da se vec sada oprobamo (ponovo) u Ligi sampiona..zanima me da vidim kako bi se snasao drugacije komponovan tim,sa drugacijom vizijom fudbala..

Slazem se. Samo ne bih voleo da opet bude ona tragedija kao psg ili bajern. Ovaj tim nam je vrli brzo bas prirastao za srce i bilo bi tuzno videti nesto onako. Naravno, uvek je dobro igrati najjace utakmice i ako smo pravi, iz toga i dalje mozemo da mnogo naucimo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mare80 said:

Srnaldu ugovor ističe na kraju sezone,ali,bojim se da će nas i posle toga častiti svojim prsustvom...

 

Srnaldo je neuništiv. 🙂

Koliko se sećam onomad je došao iz Španije posle otkaza u Las Palmasu da trenira na Marakani samo,da održava formu.

Tako da.....ne prognoziraj ništa . 😉

Edited by Siki
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Siki said:

Srnaldo je neuništiv. 🙂

Koliko se sećam onomad je došao iz Španije posle otkaza u Las Palmasu da trenira na Marakani samo,da održava formu.

Tako da.....ne prognoziraj ništa . 😉

Ti sto kao samo treniraju i odrzavaju formu su najopasniji. Kako u fudbalu, tako i u kosarci. Očas posla se prikljuce takmicarskom pogonu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Chaos Is Me

 

Nije se ništa naročito promijenilo u vezi Pešića. Igrao je solidno u Koreji i Makabiju, a prošle sezone je dao 14 golova u turskom prvenstvu i ušao u top10 strijelaca njihove lige. Ima prilično solidnu inostranu karijeru. Osjetno je bolji igrač od sporog i tromog Pavkova, koji je jedino upotrebljiv kada bunari u poslednjih 15 minuta utakmice. 

 

Ohi je misterija. Nije loše igrao a skrajnut je u stranu posle svega 6 mjeseci. Meni bi uvijek ulazio u igru prije Pavkova.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, vepar said:

 

ohi je promasio fudbal protiv rendzersa u najbitnijem mecu, a u dvomecu je bio nevidljiv

 

nek se cuva ohi za domacicu, nema sta da trazi u evropi

 

Al zato Pesic ima sta da trazi al ne ume da se nadje recimo u nekoj sansi za gol. A i kad se nadje kao u Moskvi on promasi profesiju i izbaci nas kao Gobeljic i Srnic

Edited by tsva
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sa Ohijem je od pocetka smrdelo na neku menadzersku kombinu, dodje kao slobodan igrac -> procenat menadzeru -> posle 6 meseci ga proda Zvezda -> opet procenat menadzeru.

Ne shvatite me pogresno, decko nije dobio sansu, narocito ne onakvu kakvu su dobili mnogi koji je ne zasluzuju, i verujem da bi se kod nas nadavao golova. Ali s Terzom uvek postoji rizik da je neka nefudbalska prica u pitanju.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Uvek ce se pisati o toj jednoj sansi koju je neko promasio, anulirajuci glavnu stvar, a to je koliko igrac moze da pruzi u sistemu igre i sta donosi ekipi na terenu.

Srnica i Gobeljica, koji dalje od ovih livada nece i ne mogu otici (imaju u lepe plate plus tale se sa onima koji ih drze), te je njihovo bivstvovanje u ekipi zaista nepotrebno, a stavljanje drugih igraca koji mogu da doprinesu na odredjeni nacin sa njima u ravan nije na mestu tj nema veze sa vezom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Drug Crni said:

Nista.
Vukljao se po nekim osrednjim turskim klubovima koji su kvalitetom zaista nista posebno. Inace mi je turska liga ishajpovana kao neko kvalitetno takmicenje.

Njegov povratak vise govori o nekim pogresnim procenama,promasajima i neuspesima kluba da pronadju adekvatno resenje na toj pozicije,nego o njegovim igrackim kvalitetima. No,kao sto je neko pomenuo - u ovako komponovanom timu nama ima ko da daje golove,pa se odsudstvo pravog golgetera mozda nece toliko osetiti.
 

U sustini, ovo je Haos pitao a meni si odgovorio :)

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, fradler said:

Tanak je Motika, videlo se odmah. Cela ta prica je smrdela od pocetka, 2 milke su za Bajern kao za nas 20k, ne bi se oni za taj novac odrekli klinca koji moze da im posluzi za skupljaca lopti, a kamoli klinca koji ima iole nekakvog potencijala.

 

Mustafa je mlaznjak za njega, o Mitrovicu da ne govorim. Jbg, ni prvi ni poslednji promasaj.

 

Motika je brz i jak i koncepcijski se bas uklapa u sve ono sto Dejan trazi od krila. E sad dal mu je losa frizura pa ne igra, u to ne ulazim, ali smesno je reci da decko ne zna, jer je i na EP U19 sad bio najbolji igrac Srbije. 

 

Stankovic je onda zimus trebao da kaze - nemojte da dajete 2.5 miliona za Motiku, ne treba mi, dajte 501 hiljadu evra za Mitrovica i ostavite mi ovog mladjanog Ibrahima iz Sremske Mitrovice. Medjutim, nije to uradio. E sad bi mogao malo da pocne da se mesa u svoj posao i da proba da od tog Motike napravi leba. 

1 hour ago, Drug Crni said:

Kad potpisuje mladi Gruzijac?

I jos par utisaka posle sinocnje utakmice:
- Ben ni na klupi
- steta sto smo odlozili utakmicu sa Voshom..potpuno bespotrebno..

 

Sutra potpisuje. 300 hiljda i 20 posto od prodaje, a navodno su i CSKA i Zenit bas bas zagrizli bili za njega. Videcemo, iskreno da ga sretnem na ulici, ne bih ga prepoznao tako da ne znam sta da mislim.

 

Ben je jednostavno prespor za ovo. On moze da udje da odmori Ivanica povremeno na poluspicu, ali nadam se da vise nece ulaziti kao krilo. 

 

Inace Bukari je Marinov predlog, tako da ubiramo poneki plod i od njegovog rada. Kangvu je kao sto znate preporucio Grof, za Mitrovica je zagrizao Stankovic, a za Pesica najvise Terzic. Oko Miluna su se svi slozili da je to to. Jos samo Mita da ubode...

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Bolju je šansu propustio Radonjić u prvom meču od te Pešićeve, gde je ovaj zapravo zakasnio na loptu u letu, više nego što je promašio. Npr. ovo što promašuje Pavkov u poslednje 2 utakmice je 3x lakše za pogoditi. 

 

Na toj utakmici sa CSKA u Rusiji je i Ben imao zicercinu odma posle tog Pesicevog promasaja. Mada je i Pesiceva sansa bila takva da ono napadac mora da ubaci u gol, nema opravdanja. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Markoss said:

 

Motika je brz i jak i koncepcijski se bas uklapa u sve ono sto Dejan trazi od krila. E sad dal mu je losa frizura pa ne igra, u to ne ulazim, ali smesno je reci da decko ne zna, jer je i na EP U19 sad bio najbolji igrac Srbije. 

 

Stankovic je onda zimus trebao da kaze - nemojte da dajete 2.5 miliona za Motiku, ne treba mi, dajte 501 hiljadu evra za Mitrovica i ostavite mi ovog mladjanog Ibrahima iz Sremske Mitrovice. Medjutim, nije to uradio. E sad bi mogao malo da pocne da se mesa u svoj posao i da proba da od tog Motike napravi leba. 

 

Sutra potpisuje. 300 hiljda i 20 posto od prodaje, a navodno su i CSKA i Zenit bas bas zagrizli bili za njega. Videcemo, iskreno da ga sretnem na ulici, ne bih ga prepoznao tako da ne znam sta da mislim.

 

Ben je jednostavno prespor za ovo. On moze da udje da odmori Ivanica povremeno na poluspicu, ali nadam se da vise nece ulaziti kao krilo. 

 

Inace Bukari je Marinov predlog, tako da ubiramo poneki plod i od njegovog rada. Kangvu je kao sto znate preporucio Grof, za Mitrovica je zagrizao Stankovic, a za Pesica najvise Terzic. Oko Miluna su se svi slozili da je to to. Jos samo Mita da ubode...

Bold 1. Nisam siguran da će se Stanković više baviti Motikom.Kad on njemu ne ukaže prostor i na četiri ili pet razlike protiv Radnika može se reći u najblažem obliku da ne računa na dečka.

Mislim da bi od Motike mogao da se napravi jako dobar igračić koji bi sutra doneo i neki profit klubu.Ali bojim se da je na kraju klupe,da ne kažem tribina.Mislim da on ima neki animozitet prema 

momku,ne znam koje vrste i zbog čega.

 

Bold 2. Mita možda jedino može kući da ubode,da prostiš.Mita je više tu da na promociji novog igrača drži drugi kraj Zvezdnig šala.

Edited by Siki
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, СтелаРоса said:

I koliko nas kosta ovo zadovoljstvo da stranac te reputacije bude na tribinama? 

 

 

Nije stranac

 

Toliko je ostavio traga da moze komotno da ladi jaja i opet je legenda.

 

Ako recimo poredis dva fudbalera Ben vs Stankovic Dejan, po svim parametrima i rezultatima Ben je legenda kluba dok Stankovic Dejan nije

25 minutes ago, Markoss said:

 

Na toj utakmici sa CSKA u Rusiji je i Ben imao zicercinu odma posle tog Pesicevog promasaja. Mada je i Pesiceva sansa bila takva da ono napadac mora da ubaci u gol, nema opravdanja. 

 

 

Decko je promasio loptu.

 

Katai je promasio penal protiv Rendzersa pa je opet klasa

 

Pesic je drvo a najveci mu je kvalitet sto ume da se zagradi

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, tsva said:

 

 

Decko je promasio loptu.

 

Katai je promasio penal protiv Rendzersa pa je opet klasa

 

Pesic je drvo a najveci mu je kvalitet sto ume da se zagradi

Kako drvo? Mislis isto drvo kao Milance Pavkov sa Begeca?

Nemoj da zezas, apsolutno nije drvo i to se vidi npr po pasu koji ume da posalje i kako anticipira situacije.

Drugi par cipela je to sto su gospoda iz fotelja mogli da nadju i plate kvalitetnijeg spica od Pesic Silje.

Edited by Manoly
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...