Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

11 minutes ago, suptil said:

Mozzartsport preneo obiman intervjubZvezdana Terzica. O nivou ulaganja u tim, novom stadionu i drugim stvarima. Bukari placen 3 milke, Mitrovic 600 000, Silja milionce, Kangva 1,5 miliona....

Док се Човић и Остоја утркују да "смање" цену за коју су дошли поједини играчи, Терзић: "...Vidim da mediji pišu dva miliona evra, ali mi smo Bukarija platitli tri miliona evra..."

Зна се ко је баја 😄😎

  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Visina duga se više neće iznositi u javnost, jer se snaga jednog kolektiva i uspeh ne mere na osnovu toga.

 

"Najveća i najmoćnija institucija i organizacija na svetu je ona koja je danas najviše dužna, a to su Sjedinjene američke države. Ne meri se snaga i uspeh samo na osnovu duga. Crvena zvezda danas nema visok dug, i o cifri više i ne pričamo. Iznos zna skupština kluba i nema potrebe da to više bude kafanska ili medijska tema, jer Zvezda upravo generiše i očekujem da će u roku od dve godine generisati 100 miliona evra. Ako uđemo u Ligu šampiona, klub će prihodovati 30 miliona evra sada, pa 30 miliona evra sledege sezone, jer će šampion Srbije imati direktan plasman, a sve govori da ćemo biti prvaci. I čvrsto smo uvereni u to. To je 60 miliona evra prihoda, pa po pet miliona evra od prihoda ulaznica. To je 70 miliona evra. Takođe po pet miliona evra od Gasproma, to je 80 miliona evra. Pa između 10 i 20 miliona evra na ime prihoda od transfera igrača, to je oko 100 miliona evra očekivanog priliva u narednom periodu.

 

 

Kakva dominacija  :Hail:

 

  • Like 1
  • Ha-ha 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Sjećaš li se Rum kasato said:

Ohi odlazi. Ovo je bilo klasično pranje para. Uzmeš igrača bez obeštećenja, odigra 6 mjeseci i prodaš ga za 1.5-2 miliona. I naravno da će sad da ide lažna priča da se nije uklopio, a dao je 10 golova sa polusezonu. Šta su to očekivali? Da bude Drogba? Bolje da je on ostao nego Pavkov. 

 

9 golova, a pavkov vec u ovoj sezoni postigao 5 golova, liga nije ni pocela

 

smesan igrac, nije morao da bude drogba ali je mogao da pokaze da je bolji bar od pavkova

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, suptil said:

Mozzartsport preneo obiman intervjubZvezdana Terzica. O nivou ulaganja u tim, novom stadionu i drugim stvarima. Bukari placen 3 milke, Mitrovic 600 000, Silja milionce, Kangva 1,5 miliona....

Krenuo Terza jako da medijski pere pare posle jedne dobre Evro tekme. Da nisu ova dvojica odigrala dobro početak sezone, ne bi rekao ove cifre. 

Kad su dolazili, Bukari bio 2 miliona, Kangva 800k, Mitrović 500k klauzula i Pešić 800k. Sve to pisalo u medijima koji su na prst u dupe sa Terzićem. I odjednom...opa...još cirka 2 miliona više, jer je sad trenutak da se tako nešto kaže, pošto su svi očarani kako izgledamo. 

 

A nije prvi put. Isto je radio i za Marina, gde mu je prilikom odlaska obelodanio platu od navodno 1.2 miliona. I obeštećenje za Boaćija je svakih pola godine bilo veće za 500k.

 

Govnjiva motka. 

  • Like 14
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Krenuo Terza jako da medijski pere pare posle jedne dobre Evro tekme. Da nisu ova dvojica odigrala dobro početak sezone, ne bi rekao ove cifre. 

Kad su dolazili, Bukari bio 2 miliona, Kangva 800k, Mitrović 500k klauzula i Pešić 800k. Sve to pisalo u medijima koji su na prst u dupe sa Terzićem. I odjednom...opa...još cirka 2 miliona više, jer je sad trenutak da se tako nešto kaže, pošto su svi očarani kako izgledamo. 

 

A nije prvi put. Isto je radio i za Marina, gde mu je prilikom odlaska obelodanio platu od navodno 1.2 miliona. I obeštećenje za Boaćija je svakih pola godine bilo veće za 500k.

 

Govnjiva motka. 

Slucaj za finansijsku inspekciju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Na ovom mestu nikada nisam postovao niti jedno jedino afirmativno slovo o Zvezdanu Terziću, jer smatram da onaj ko se ogrešio o zakon i zatim pobegao od lica pravde ne zaslužuje afirmaciju u bilo kakvom obliku.

I stojim iza toga, što a priori ne znači da Terzić nema i neke okej odluke... Recimo, možda naručuje dobra vina, možda čini dobro vlastitoj zdravstvenoj slici ispravno se prehranjujući, možda može da reši skandinavku do kraja... Pa u taj domen spada i ova odluka da, nasuprot svim dosadašnjim pominjanjima cene koju je platio za Bukarija, jasno i bez uvijanja saopšti javnosti da ga je, zapravo, platio skuplje nego što se dosad mislilo.

 

A zašto pominjanje tih tri miliona uopšte nije loš izbor?

 

Pa zato što i na taj način podiže lestvicu renomea kluba koji predvodi, a koji je, ako je to tačno, danas spreman da plati za igrača tri miliona da bi sutra mogao da pregovara sa klubovima oko igrača koji koštaju četiri ili pet miliona. Što, zapravo, formira osnovicu u takvim pregovorima jer se na taj način izlazi iz zone klubova koji jedino mogu da posluju na dnu kace.

 

Takođe, ako je platio igrača tri miliona, a taj igrač mu pomogne da se za nepune dve godine dočepa 60 miliona samo na osnovu plasmana u LŠ, zašto bi to skrivao? Pa jel treba da se stidi klupske platežne sposobnosti?

 

I tu dolazimo do one plačipičkaste agende i božesakloni ispraznog lamenta o tome kako narod živi ovako, a vrhunski sport se razbacuje parama...

 

Pa se lažni tribuni i pseudosamarićani ubiše da dokažu kako je nemoralno da klub koji se takmiči na vrhunskom nivou plaća milione za igrače, dok narod grca, kao da je nekada i bilo drugačije??!? Pa ne, stvarno, kad su klubovi koji se bave vrhunskim sportom delili sudbinu lokalne zajednice, osim možda u ratu? Pa čak i u ratu nisu svi prolazili isto, jer su neki u Italiji, Nemačkoj ili u NDH igrali fudbal i svakako nisu delili sudbinu naroda i onih na frontu, a isto može da se pomene i za Hajduk, čiji su igrači dobro parče rata proveli na oslobođenom Visu.

 

I jel sad treba fudbaleri iz Bundeslige da idu u one kolektivne centre da se greju zajedno sa sirotinjom za koju neće biti gasa, da bi podelili sudbinu naroda? Ili ovi iz Premijeršipa da se odreknu milionskih ugovora jer je istočni London na ivici restrikcija struje?!? A da igrači Crvene zvezde na treninge dolaze vozeći jugo floridu, a ne džipove, zato što nema smisla da džipovima mašu gladnom narodu kao biku crvenom maramom....

 

Španija, Italija, Grčka i Portugal bili su na korak od finansjkog sloma sa istorijskim rekordima dugovanja, izraženim u stotinama i stotinama milijardi evra, pa jel su prestali da igraju fudbal i dovode skupocene igrače u klubove? Pa što se Real i Barsa, koji su takođe u to vreme dugovali stotine miliona kao što duguju i sada, tada nisu ponašali kao ubogi siromasi nego su nastavili da mesijaju i ronaldinjaju?  

 

Pa zato što samo neko ko nema konekciju sa realnošću može da misli da vrhunski sport treba da deli sudbinu običnog puka...

 

Nikada nije delio, niti će deliti. Jer ako bi vrhunski sport prestajao da bude vrhunski uvek kada neka kriza, pandemija ili vremenska nepogoda pogode planetu, kada bi stigao da bude vrhunski?

 

NIkada, naravno.

 

I zato možda neko i može da zamisli život bez vrhunskog sporta, po cenu pariteta sa ostalim delovima čovečanstva koji uopšte nisu vrhunski. Ali, eto, moja malenkost to ne može i ne želi da prihvati, zato su mi i sumanute te žalopojke o narodu koji se muči dok vrhunski sportisti zarađuju onoliko para koliko prosečan čovek ne vidi ni za deset života.

 

Ali tog Bukarija, koji je plaćen tri miliona evra i koji zarađuje novac koji ja neću videti do kraja života, gledaće na stadionu u LŠ  50.000 ljudi koji su platili kartu za to, a u televizijskom prenosu - milioni, a mene ni ukućani ne mogu da gledaju dok u radnoj sobi obavljam posao kojim se bavim.

 

I zato je pošteno da taj Bukari bude plaćen, a ja ću se već nekako snaći sa mojim životom.

 

Edited by Nek grmi jako
  • Like 11
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Imate na transfermarktu uvek tacno koliko je placeno za kog igraca, tako da nema sta Terza da prica. Za Bukarija stvarno pise tamo 3 miliona, a svi mediji preneli da je 2. Za Motiku pise 2,5 miliona iako su mediji pisali milion i po. Isto tako je ranije bilo i za neke druge igrace, za pominjanog Boacija recimo.

Link to comment
Share on other sites

Moja misija je da ostavim veliki trag u Zvezdi. Životna želja mi je da ostanem do penzije u Zvezdi, hoću da moja deca, unučad, praunučad čitaju u monografijama i enciklopedijama kako je Crvena zvezda imala najvece uspehe u vremenu Zvezdana Terzića. Ovaj uspeh koji smo mi napravili je nestvaran uspeh, ova renesansa Crvene zvezde ce se izucavati na Univerzitetima za menadzment sirom Evrope. I nastavljamo dalje u istom pravcu", poručio je između ostalog Zvezdan Terzić.

 

 

Sav sam se naježio 

  • Ha-ha 8
  • Tuzno 4
Link to comment
Share on other sites

Terzić je neuporedivo sposobniji i uspješniji u fudbalu od raznih Lukića, Adžića i Kokeza, ali je zato lopov epskih razmjera. On čak ni ne krije da krade, to je dokazao i ovim današnjim intervjuom. 

 

Najbolje ga je opisao Abraham na starom forumu. Ne sjećam se tačno njegovih riječi, ali bilo je nešto u fazonu da se razumije u fudbal i da je dobar menadžer, ali kleptomanija u njega je prejaka. 

Edited by Sjećaš li se Rum kasato
  • Like 3
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Guru said:

Moja misija je da ostavim veliki trag u Zvezdi. Životna želja mi je da ostanem do penzije u Zvezdi, hoću da moja deca, unučad, praunučad čitaju u monografijama i enciklopedijama kako je Crvena zvezda imala najvece uspehe u vremenu Zvezdana Terzića. Ovaj uspeh koji smo mi napravili je nestvaran uspeh, ova renesansa Crvene zvezde ce se izucavati na Univerzitetima za menadzment sirom Evrope. I nastavljamo dalje u istom pravcu", poručio je između ostalog Zvezdan Terzić.

 

 

Sav sam se naježio 

To doduse nije pogresio, samo sto se nece bas izucavati na menadzmentu vec na pravnom fakultetu. Da nauce deca da belosvetske lopove vise ne smeju pustati da setaju slobodno.

 

 

@Nek grmi jako Skroz tacno. Osim sto ovo sto gledamo danas odavno nije vrhunski sport. Poslednji vrhunski sport se mogao pratiti 2000-ih. 2010-te je bilo poslednje pravo fudbalsko sportsko prvenstvo. Danas je sport mlaka igrica za pranje novca.

7 minutes ago, Sjećaš li se Rum kasato said:

Terzić je neuporedivo sposobniji i uspješniji u fudbalu od raznih Lukića, Adžića i Kokeza, ali je zato lopov epskih razmjera. On čak ni ne krije da krade, to je dokazao i ovim današnjim intervjuom. 

 

Najbolje ga je opisao Abraham na starom forumu. Ne sjećam se tačno njegovih riječi, ali bilo je nešto u fazonu da se razumije u fudbal i da je dobar menadžer, ali kleptomanija u njega je prejaka. 

Ko se bre razume u fudbal i ko je dobar menadzer????? Pa sta je sa Ofk-om sada ako je on toliko dobar menadzer? Sto ih nije ostavio na dobrim nogama kad se razume??

Sta je bre vama ljudi, doveo sam 9 Van La Pare i 10-og Bukarija i ja sam mnogo dobar menadzer, na stranu sto bih posle 5-og Va   La Pare  zavrsio u opstinskoj ligi da mi drzava ne pomaze i da ne zaduzujem klub gde god stignem

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Venger said:

Imate na transfermarktu uvek tacno koliko je placeno za kog igraca, tako da nema sta Terza da prica. Za Bukarija stvarno pise tamo 3 miliona, a svi mediji preneli da je 2. Za Motiku pise 2,5 miliona iako su mediji pisali milion i po. Isto tako je ranije bilo i za neke druge igrace, za pominjanog Boacija recimo.

Nije ni TM relevantan. Menjaju cifre isto kao Terzić. Baš sam proveravao ranije za Boaćija...pisalo je 1.5m i posle promenili u 2.5. 

Isto je pre neki dan pisalo 2m za Bukarija, a sad promenjeno na 3.

Baš možemo da ispratimo za Kangvu kad će skočiti na 1.5m, trenutno je na 700k.

 

I tamo menjaju u zavisnosti od novih informacija, posebno za klubove koji ne izlaze sa jasnom cifrom, nego kako dune vetar. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, vepar said:

 

9 golova, a pavkov vec u ovoj sezoni postigao 5 golova, liga nije ni pocela

 

smesan igrac, nije morao da bude drogba ali je mogao da pokaze da je bolji bar od pavkova

Pavkov nije fudbaler

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Redstar0356 said:

To doduse nije pogresio, samo sto se nece bas izucavati na menadzmentu vec na pravnom fakultetu. Da nauce deca da belosvetske lopove vise ne smeju pustati da setaju slobodno.

 

 

@Nek grmi jako Skroz tacno. Osim sto ovo sto gledamo danas odavno nije vrhunski sport. Poslednji vrhunski sport se mogao pratiti 2000-ih. 2010-te je bilo poslednje pravo fudbalsko sportsko prvenstvo. Danas je sport mlaka igrica za pranje novca.

Ko se bre razume u fudbal i ko je dobar menadzer????? Pa sta je sa Ofk-om sada ako je on toliko dobar menadzer? Sto ih nije ostavio na dobrim nogama kad se razume??

Sta je bre vama ljudi, doveo sam 9 Van La Pare i 10-og Bukarija i ja sam mnogo dobar menadzer, na stranu sto bih posle 5-og Va   La Pare  zavrsio u opstinskoj ligi da mi drzava ne pomaze i da ne zaduzujem klub gde god stignem

 

Terzicev trenutni uspeh je rezultat toga sto je pogadjao sa trenerima.

 

Prvo Grof koji je bio ogroman iskorak u odnosu na razne Kristice i Dostanice. Aj da kazemo da je i Lalat pogodio sa uvodjenjem u tim klinaca poput Ristica i Jovica. Nakon toga mu je sam Bog poslao Milojevica, koji je bio relativno anoniman trener, ali jedini koji je mogao da napravi da tim sa prilicno limitiranim igracima lici na nesto. Nismo igrali lepo, al smo igrali ono sto smo jedino mogli sa tim igrackim kadrom. I tu se sve preokrenulo. Da nije ubo sa Milojevicem ni bi bilo nista od ovoga u poslednjih 5-6 godina. Po meni i Deki radi dobro, iako ovde preovladjuje drugo misljenje.

 

Sto se tice same organizacije kluba, kontrole poslovanja, planiranja, tu nista odmakli mismo, mozda smo cak i nazadovali.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za ovo vreme Zvezdan Terzić je idealan za prvog čoveka Zvezde. Idealan.

Zamisli da dođe neko pošten, iskren, sa dobrim namerama. Pa taj bi ili izvršio samoubistvo ili pobegao glavom bez obzira za 3 meseca.

Edited by pavijan2
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, pavijan2 said:

Za ovo vreme Zvezdan Terzić je idealan za prvog čoveka Zvezde. Idealan.

Zamisli da dođe neko oošten, iskren, sa dobrim namerama. Pa taj bi ili izvršio samoubistvo ili pobegao glavom bez obzira za 3 meseca.

 

Na žalost istina.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, pavijan2 said:

Za ovo vreme Zvezdan Terzić je idealan za prvog čoveka Zvezde. Idealan.

Zamisli da dođe neko pošten, iskren, sa dobrim namerama. Pa taj bi ili izvršio samoubistvo ili pobegao glavom bez obzira za 3 meseca.

 

Nikada nikakvi uspesi nece abolirati Terziceve (a i Mrkeline) mutne radnje.

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, vepar said:

 

9 golova, a pavkov vec u ovoj sezoni postigao 5 golova, liga nije ni pocela

 

smesan igrac, nije morao da bude drogba ali je mogao da pokaze da je bolji bar od pavkova

 

Tacno, trebao je za 10 minuta na terenu da da 6 golova i pokaze da je bolji od Pavkova. Mada je vec proletos pokazao, al nema veze...

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...