Jump to content

Panathinaikos-nova era evropskog velikana!!!


Devil In My Pants

Recommended Posts

5 minutes ago, Losmi17 said:

Radonjic ima sudjenje kao da i dalje trenira Zvezdu.

 

Ima podosta nekih sličnosti. Krvava kolena, suđenje, promašena slobodna bacanja...

 

Ali ima i nekih atipičnih stvari. Dosta je bilo srljanja i brzanja u napadu. I nekih laganih koševa, kad je mogao da se napravi faul i pošalje protivnika na liniju da zaradi te poene. Pogotovo kad je bio Papagianis u igri. Premekano igra za strvinu od 220.

 

Cenim da če na poluvremenu fokus biti baš na tim stvarima, i da če drugo poluvreme biti bolje

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Odlicna utakmica PAO-a I opet je Dejinoj ekipi malo falilo za pobedu... Ali Papajanis nije ne moze da brani uopste sut Tavaresa je bruka, s obzirom da su tu negde visine... Fali Volters bas. Lee se povadio nekako trojkama ali Grigonis bas los kao I protiv Olimpijakosa.

5 minutes ago, jedibojan said:

Ali Ljulj van balansa trojku od tablu za pobedu... Koji put u karijeri?

To ti je to. Ili ce ti Ljulj dati takvu trojku ili Rudi...

Edited by Predragdjape
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, NikadProtivKaline said:

silbovati kamerunskog rebica i potraziti nekog proper pleja

moze stefan markovic ako zvezda uzme jovica

 

Po meni, kamerunski rebićtm  nije toliko veliki problem, koliko sam mislio pred samu sezonu. Pa evo i ovde je vratio PAO u igru sa dve trojke zaredom. Sasvim solidan u odbrani, takodje. Po meni više nego ok za igrača projektovanog za 10-15 minuta.

 

Problematika je u povredi Woltersa, gde ovaj sad mora da bude starter. A maltene svaki backup PG če biti u problemu, kad mu se poveča minutaža i uloga.

 

Po meni je veči problem to što Grigonis i Papagiannis nisu postojali, a ključni su igrači. Ako njih dvojica uspeju da pridodaju ovoj fantastičnoj osovini Gudaitis-Williams-Ponitka-Kalaitzakis, onda če to biti mnogo ozbiljnija priča

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kriminalna partija Grigonisa, trebalo je Andrews više minuta da dobije al opet je PAO bio blizu. Papagiannis ne beži od znojavih tela nego od Tavaresa ali od njega beže svi u principu. Fali jedan na lopti dobar bek, nedostajaće Wolters. Williams zato odličan, prija mu da igra za Radonju, da nije mašio dosta bacanja bio bi igrač utakmice. Em je poništio Yabuselea.

Link to comment
Share on other sites

Prva stvar koja se treba reci Papagiannisu nakon ove utakmice da sve ove duge dvojke nikako vise ne sutira i da ih uzima jedino ako napad istice. Gudaitis nocas bolji al nekako neodlucan previse kad dobije loptu ne ide na obruc ili da proba da sam zavrsi vec ne filozofira mnogo. Ima prostora za napredak kod obojice.

Ova uloga za Grigonisa je mozda prevelika za njega al bez Woltersa ovo ce ici dosta teze. Nece ni Grigonis dovjeka sve promasivati ali mora mu se dat malo vremena da se privikne jer niko odje nije predugo bio zajedno pa jos traje taj neki period adaptacije jedne na druge.

Sa druge strane, ja sam mislio da ce biti blowout klasican al su se drzali dobro i nacerali Real na skoro 20 izgubljenih lopti, da su ta bacanja bolje izvodili bili bi sigurno u boljoj poziciji. Prethodnih godina, ova bi se ekipa raspala nakon 2 serije Reala od 6-0.

Edited by MrTwister
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Chaos Is Me said:

Kriminalna partija Grigonisa, trebalo je Andrews više minuta da dobije al opet je PAO bio blizu. Papagiannis ne beži od znojavih tela nego od Tavaresa ali od njega beže svi u principu. Fali jedan na lopti dobar bek, nedostajaće Wolters. Williams zato odličan, prija mu da igra za Radonju, da nije mašio dosta bacanja bio bi igrač utakmice. Em je poništio Yabuselea.

 

Ma nije bilo samo u vezi sa Tavaresom. I tamo ga je Poirier jednom nadigrao na niskom postu, pa promašio zakucavanje, ili šta je več bilo. Zaštita obruča slaba, što mi je nerazumljivo za lika od 220, dugačkim rukama i jako dobrim lateralnim kretnjama za igrača te visine. Mislim da je Gudaitis u tom segmentu bio neuporedivo bolji, a i kontrola skoka mislim da je bila bolja sa njim u igri. Takav je barem bio moj utisak.

 

Ali eto sreče da je to što ti kažeš i da je samo bio nezgodan matchup/loša utakmica.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...