Jump to content

Panathinaikos-nova era evropskog velikana!!!


Devil In My Pants

Recommended Posts

Dejo obesmislio Bejkona

 

Quote

 

Vest da se Dvejn Bejkon nudi Panatinaikosu je došla i do trenera zelenih Dejana Radonjića, koji je istakao da Amerikanac nije tip igrača koji je u ovom momentu potreban Panatinaikosu.

 

"Čuo sam o nešto oko toga. Bilo je nekih glasina, ali Bejkon ima drugačiji profil od onoga što nam je potrebno.", rekao je Radonjić na konferenciji za medije.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/16/2022 at 7:55 PM, fradler said:

Dejo obesmislio Bejkona

 

 

Malo su ovo i bezobrazno preveli ovi naši. Orignialna verzija je ipak malo blaža, gde Dejo kaže da traže četvorku, a da Bejkon nije taj profil.

 

Btw, ima li kakvih glasina o toj rezervnoj četvorki, ili pleju? Dal je specifična situacija na tržištu ili nije? Devile?

Link to comment
Share on other sites

Ma koji Bejkon, kancer za svlacionicu a minute da izgube Pontika i Grigonis na koje Dejo svrsava. 

 

Navijaci kao i nasi hoce poJene i cude se kako to nece Bekona a na klupi im sede Radonjic i Pedulakis.

 

Volters se verovatno vraca protiv Monaka, to sto se trazi je cetvorka. Mislim da ce biti neko sa ledjnom tehnikom...nisam cuo gde je Bartel :-)) ulozio bih na slepo na njega ako nema klub, nisam ispratio to.

 

Deo navijaca je svestan sta znaci duo Pedulakis i Radonjic, nema tu mnogo crtanja i filozofiranja. Dolazi cetvorka neka i to je to...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, propolis said:

Kad Pedulakis pravi selekciju igrača mora to ovako lose da izgleda. Danas plej mora biti preko 190cm sem ako nije Majk James ili Shane Larkin ubica.

Pefi iz penzije je 3x bolji plej od svih ovih krateza u EL.

 

Ova serija početkom treče četvrtine ide Deji na dušu. Napad ionako nije blistao, a on krene sa petorkom u kojoj nema ni Lee-ja ni Andrewsa. Nije ni čudo da im je trebalo 5 minuta za prvi koš.

 

Ako za Leeja još mogu da skapiram zašto, Andrews je zaslužio minute danas, jer je bio jedan od boljih. 

Link to comment
Share on other sites

Ma Dejo je morao skartirati Lija odmah jer on ne zna pas da podeli. Papajanis je retko glup igrac, ali nema niko ni da ga razigra. 

 

Da se ja pitam otkaz Endrjuzu i Liju i dobre zamene u vidu skorera i razigravaca, ali to se nece desiti.

 

Meni je juce sve bilo jasno posle pet minuta. Mora doselekcija, ova dva nisu EL nivo realno, bar ne za top 12

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devil In My Pants said:

Ma Dejo je morao skartirati Lija odmah jer on ne zna pas da podeli. Papajanis je retko glup igrac, ali nema niko ni da ga razigra. 

 

Da se ja pitam otkaz Endrjuzu i Liju i dobre zamene u vidu skorera i razigravaca, ali to se nece desiti.

 

Meni je juce sve bilo jasno posle pet minuta. Mora doselekcija, ova dva nisu EL nivo realno, bar ne za top 12

 

Za Andrewsa se ne slažem. Ono, nije najsrečniji fit za dejin sistem, ali je zadnje dve utakmice po mom mišljenju bio jedan od boljih. Pogotovo juče. Jedan stabilan bek za 2nd unit, od kojeg znaš šta češ dobiti.

 

Za Lee-ja se slažem. U startu sam mislio da bi mogao poslužiti kao backup, jer je u Monacu bio solidan on-ball defender. Ali Radonjić na organizatorima igre ionako više voli ove duguljaste swingmene ala Kalaitzakis, pa tako Lee u odbrani gubi smisao. A u napadu kao što si rekao, nit ume da udeli pas, muči se finiširanjem kad/ako probije prvu liniju, a nije ni pouzdan šuter.

 

Papagiannis po meni apsolutno največe razočarenje do sada. Možda jeste istina da nema ko da ga razigra, ali Gudaitisu to recimo nije smetalo do sad. Čovek se izbori za poziciju dole, nazida, izvuče faul (i promaši oba slobodna). Od Papagiannisa dobijam flešbekove na Kuzmića, kad nemože da uhvait pas, ili kad mu iščačkaju loptu posle skoka. Al zato u odbrani od pika nezna gde se nalazi...

 

Nadam se da se Nate stvarno vrača sutra kako se spominjalo. To bi verovanto značilo 10min max za Leeja. Gudaitisu dati prednost u odnosu na Papagiannisa ako ovaj opet krene da igra ko neka baba. Uvuči Monako u tuču od samog starta, i uz pravu energiju sa tribina u OAKI, pobeda bi trebala doči.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, L' Imperatore said:

 

Za Andrewsa se ne slažem. Ono, nije najsrečniji fit za dejin sistem, ali je zadnje dve utakmice po mom mišljenju bio jedan od boljih. Pogotovo juče. Jedan stabilan bek za 2nd unit, od kojeg znaš šta češ dobiti.

 

Za Lee-ja se slažem. U startu sam mislio da bi mogao poslužiti kao backup, jer je u Monacu bio solidan on-ball defender. Ali Radonjić na organizatorima igre ionako više voli ove duguljaste swingmene ala Kalaitzakis, pa tako Lee u odbrani gubi smisao. A u napadu kao što si rekao, nit ume da udeli pas, muči se finiširanjem kad/ako probije prvu liniju, a nije ni pouzdan šuter.

 

Papagiannis po meni apsolutno največe razočarenje do sada. Možda jeste istina da nema ko da ga razigra, ali Gudaitisu to recimo nije smetalo do sad. Čovek se izbori za poziciju dole, nazida, izvuče faul (i promaši oba slobodna). Od Papagiannisa dobijam flešbekove na Kuzmića, kad nemože da uhvait pas, ili kad mu iščačkaju loptu posle skoka. Al zato u odbrani od pika nezna gde se nalazi...

 

Nadam se da se Nate stvarno vrača sutra kako se spominjalo. To bi verovanto značilo 10min max za Leeja. Gudaitisu dati prednost u odnosu na Papagiannisa ako ovaj opet krene da igra ko neka baba. Uvuči Monako u tuču od samog starta, i uz pravu energiju sa tribina u OAKI, pobeda bi trebala doči.

Ma ok je on bek, ali mislim da nema goreg startnog beka u EL. Tu treba klasicni trpac...

 

Tesko ce izvuci pobedu, ali ko zna. Voli Dejo te timove divlje, ali roster je pretanak. PAO je morao insistirati na par bombi. Cak i ovaj sto dolazi iz NBA mi ne deluje da ce nesto promeniti. Mada ima sut ako nista.

 

Vanilica ce igrati, ali vrv nesto sitno. Bitan mec za PAO..bas bitan.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, srlepajce said:

Screenshot-20221020-184657-Facebook.jpg

 

Gde ode kod ove budale :classic_sad:

Ovi su takvi slepci da je neverovatno da vode klub na ovom nivou...

Ako nisu spremni da trpe jednog trenera celu sezonu onda i ne zasluzuju nista osim dna u Evropi i srebro u Grckoj.

Ima Dejo jos uvek sanse da napravi nesto dole, sad se pojacao i na 4, kapiram da mu treba jedan derbi i par pobeda u el pa i da doceka pravu atmosferu u oaki.

Otezavajuci faktor su ovi indijanci sto zele sve i odma ali za male pare a raspadaju se jos od Paskvalove sezone.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Redstar0356 said:

I sto je to smesno? Mi volimo te mrtve belce, trener nam bazira igru na basketball iq a ne na kumovsko-rodbinskim odnosima. 

 

Smešno je pošto održava taj mit (Radonja dovodi samo belce) u životu i dozvoljava nam da se i dalje zafrkavamo na tu temu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...