Jump to content

Panathinaikos-nova era evropskog velikana!!!


Devil In My Pants

Recommended Posts

Mitoglu bi bio ekstra. on, Dwill, Papagiannis, Gudaitis. Visoke pozicije fantastično zatvorene.

 

Za Hezonju se slažem da nije njegov tip igrača. Šteta stvarno što se papapetrou odlučio da ode.

 

Vanjske pozicije treutno izgledaju jako škakljivo. Tu treba još jedan igrač. dal sad il u doselekciji, videčemo. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, L' Imperatore said:

Mitoglu bi bio ekstra. on, Dwill, Papagiannis, Gudaitis. Visoke pozicije fantastično zatvorene.

 

Za Hezonju se slažem da nije njegov tip igrača. Šteta stvarno što se papapetrou odlučio da ode.

 

Vanjske pozicije treutno izgledaju jako škakljivo. Tu treba još jedan igrač. dal sad il u doselekciji, videčemo. 

Li ako ne pokaze neko cudo mudo leti. Mada bi to ja jos ojaco jer imaju sad para.

 

Papapetru je dobar, ali bi ga brzo zaboravili uz jos jedno dobro krilo. U principu meni je Grigonis vise i krilo. Dva dobra igraca fale 1 do 3 al su se istrcali sa Lijem mislim bas bzvze 🥲

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako će Radonja podeliti minute između Papajanisa i Gudaitisa, ali ne bi me začudilo da Litvanac ima sezonu karijere. On je tipičan old school centar kakve Radonja voli, ima igru na niskom postu i veoma je vešt za takvog medveda. Ne komplikuje nego uvek dobro koristi jednostavnu činjenicu da telo od 210 cm i 120 kg nije lako braniti, zna da se okrene oko oba lakta/ramena i ima soft touch na poluhorogu. Za ostalo tu je Papajanis koji je klasičan pnr centar ali dosta lagan na nogama s obzirom na svoju visinu, pretpostavljam da može da uhvati loptu nabačenu i na vrh table. 

 

Dosta im zavisi i kako će se Williams snaći. On je baš imao velike amplitude u Valensiji (gde su uglavnom pretegle dobre partije) i Makabiju (uglavnom loše). Ipak, zna ga Dejo iz Bajerna i mislim da mu poznaje žicu, najsmislenije je Williams izgledao upravo u Minhenu.

 

Spolja su dosta izgubili odlaskom Nedovića i Macona koji su bolji individualci od pridošlica, ali će igrati više u sistemu. Grigonis je jako pametan igrač (i dosta prljav), mislim da će biti produžena ruka trenera na parketu uz već dobro poznatog Woltersa. Fali tu ipak neki čvrst glue guy u ekipi, Papapetrou bi bio savršen za tu ulogu (ovo gde on glumi nekog ultimativnog napadača kao prethodnih sezona je piši propalo), ali avaj, pusti novci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Papajanis - Gudaitis pravi old school tandem, rekao bih po radonjinom ukusu. DWill mi se ni malo ne sviđa, pribojavao sam se da bi mogao u CZ da završi ali bi Mitoglu povadio tu poziciju.

 

Spoljna linija je korekta iako nema ekstra klase, reko bih da zamjena za Papapetroua zatvara roster. 

 

Korektna ekipa, ako se Radonja uklopi u novi ambijent mogao bi PAO da bude dosta bolji neko prethodnih sezona.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sem zamene za Papapetrua mislim da im fali neki kec, tanko je za EL ovo na 1-2..treba tu jos nesto sem ako Li ne poludi.

 

Ako ces vec da ustede na Kalatesu i Papapetrou onda neka dovedu jos jednog da napravi sirinu..sem ako ne izvuce iz Andrewsa i Lee neko cudo.

 

Mada za Dejov sistem to je to manje vise..vidim da vlaze na Hezonju..Grci ko cokijevci na Shabaza 😁

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice Mitoglou-a, znam da je imao suspenziju zbog nekih nedozvoljenih sredstava (ili su kao neki lekovi bili u pitanju), evo sta sam nasao juce na Twitter-u kod ovog Italijana koji izbacuje informacije vezane za kosarku u Evropi.

Ostavljam ovde upis posto ste pisali o njemu kao opciji da se vrati u Panatinaikos.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa ako ko voli spustiti četvorku na trojku, to ti je Radonja. Kontra sveta 😄 Videti na primeru Kaline recimo.

 

Tako da ako ovaj ikako može na 3 (čitaj, ima dovoljno brzine da brani trojke), Radonja če ga spustiti na SF. A izgleda se sa tim slaže i ko god mu je preuređivao wiki stranicu danas (čitaj @Devil In My Pants 😂 ) jer bi glavu dao da sam jutros na njegovoj wiki stranici pročitao da je power forward/center, a sad stoji small forward/power forward 

 

#Radonjaziherašuzimasamopoznate

 

#Papapetrouwho?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

nije radonja bas toliko kontra sveta

on je npr. jednu light trojku(simon) podigao na fulltime 4, gde je ovaj posle toga pruzao partije karijere

i deda na 5 jeste iznudjeno resenje, ali svakako nije kontra vremena

 

slabasna je ta bekovska linija za ra basketball, ocekujem tu korekcije

da li sada, da li u toku sezone

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, L' Imperatore said:

Pa ako ko voli spustiti četvorku na trojku, to ti je Radonja. Kontra sveta 😄 Videti na primeru Kaline recimo.

 

Tako da ako ovaj ikako može na 3 (čitaj, ima dovoljno brzine da brani trojke), Radonja če ga spustiti na SF. A izgleda se sa tim slaže i ko god mu je preuređivao wiki stranicu danas (čitaj @Devil In My Pants 😂 ) jer bi glavu dao da sam jutros na njegovoj wiki stranici pročitao da je power forward/center, a sad stoji small forward/power forward 

 

#Radonjaziherašuzimasamopoznate

 

#Papapetrouwho?

Radonja voli kontra , da podigne igrača za po poziciju

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Milos 3.14 said:

Radonja voli kontra , da podigne igrača za po poziciju

 

Ja se nebi složio, ali jeste istina da ima primera za obe strane. Recimo Dobrić, Kalina, Hollins vs Simon & Davidovac

 

Pascall če nam izgleda dobro doči kao neki tie-breaker za ovu raspravu 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, L' Imperatore said:

 

Ja se nebi složio, ali jeste istina da ima primera za obe strane. Recimo Dobrić, Kalina, Hollins vs Simon & Davidovac

 

Pascall če nam izgleda dobro doči kao neki tie-breaker za ovu raspravu 😄

Kalina je meni u prilog, isto kao Simon, trojka koju Radonjić koristi i na 4. 

E sad Kalinić nije dobar primer jer to rade i drugi treneri.

Holins i Dobrić su 2-3, 3-2 igrači tvineri.

 

Baš ne znam nijednog igrača kojeg je Ra spustio za poziciju. To je Vujošević radio i to je njegov stil, po meni 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Milos 3.14 said:

Kalina je meni u prilog, isto kao Simon, trojka koju Radonjić koristi i na 4. 

E sad Kalinić nije dobar primer jer to rade i drugi treneri.

Holins i Dobrić su 2-3, 3-2 igrači tvineri.

 

Baš ne znam nijednog igrača kojeg je Ra spustio za poziciju. To je Vujošević radio i to je njegov stil, po meni 

 

Može biti i da se nismo najbolje razumeli. Jer nisam ni ja planirao da tvrdim da je Radonjić nekoga zaista spustio za celu poziciju. To je skoro neizvodljivo. 

 

Nego sam hteo da kažem da tweeneri obično idu poziciju dole kod njega, a ne gore. Jer voli da ima jače, duže, fizički i atletski dominantne ekipe. A to nebi imao kad bi ove tweenere kao što su Hollins, Dobrić i Kalinić gurao gore.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Braca Kalacakis su zeleni. Vratio se najbolji strelac u 20 prvenstva i ex NBA igrac. Spominju se jos i Kuzminskas, meni drag jer je Litvanac. Drugi je Tomas Desuan.

 

Krvava kolena, we bleed a green 💚🤍💚🤍💚

 

Hocu da idem u OAKU protiv Reala prvo kolo. Ako ima neko zeljan, vodio bih zenu, ali malo dete 😁😆

 

Da pozdravimo Deja i da kazemo hvala i oprosti!!

Link to comment
Share on other sites

On 7/25/2022 at 2:56 PM, Devil In My Pants said:

Tomas Desuan.

 

Krvava kolena, we bleed a green 💚🤍💚🤍💚


😁😆

 

 

Desuan mu dodje kao potpuno suprotna varijanta krvavokolenasa.
ne bi to radonjic u svom timu, potpisujem.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, L' Imperatore said:

Ovo ne miriše na dobro. Samo se bojim da Radonja ne naleti na neke stare kasete Alvertisa tamo u film roomu, pa ga zamoli da pomogne na treningu dok se situacija na tržištu ne popravi.

 

 

Sta ne mirise, fali im jos jedan igrac. Mislim tim i nije neki..aki koliko para toliko i muzike.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...