Jump to content

Panathinaikos-nova era evropskog velikana!!!


Devil In My Pants

Recommended Posts

9 minutes ago, Del Piero said:

I ovaj faul u napadu Gudaitisa nidje veze.

 

Videlo se da je čovek uspeo da zaustavi momentum.

 

A po drugoj strani, ubiše ga pod košem u ovim udvajanjima, mislim da mu jedan faul nisu svirali.

 

Inače Radović več čitavo veče briljira

Edited by L' Imperatore
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Devil In My Pants said:

Sramotno. Sta Dzejmsu sviraju..a vamo kontra u sred OAKE?? Salove akcije poslednjih 7min daj Dzejmsu koptu..uzas.

 

Onaj 2+1 što su svirali Williamsu mi nije bio baš najjasniji. Meni je izgledalo kao da je Dwill išao legitimno vertikalno na blokadu, a James mu se bacio u noge posle nabacivanja lopte na tablu, i dobio and one

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Onaj 2+1 što su svirali Williamsu mi nije bio baš najjasniji. Meni je izgledalo kao da je Dwill išao legitimno vertikalno na blokadu, a James mu se bacio u noge posle nabacivanja lopte na tablu, i dobio and one

Ma 2-3kontakta Liju su svirali. Cim mu je izbio onu loptu i zalba pa pisanje. Da ne prucam o flopu za Gudaitisov faul u napadu.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, L' Imperatore said:

 

Smešno je pošto održava taj mit (Radonja dovodi samo belce) u životu i dozvoljava nam da se i dalje zafrkavamo na tu temu.

 

 

 

Pa nije to samo Radonjicev zastitnik znak, nego i njegovog kluba. Da li se neko seca Kaponoa ili Panca - isto belci suteri na poziciji 4.

 

Na kraju mora jedan takav da bi bio kompatibilan sa Williamsom, kao sto je Bacon kompatibilan sa Grigonisom, Woltersom i Ponitkom. Ako nekoga treba oterati, to je Andrews, EC igrac koji je potpuno nepotrebno doveden.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Redstar0356 said:

Dje je rekao da  mu Pao ne odgovara? Ako si to zakljucio iz onog ugovora svaka cast. Nije doveden protiv njegove volje al je izbor bio Cirbes ili tipa niko. Izbor je lak. 

Da li je ovo izjavio:

"Yes, I heard that. There were some rumors but we have talked about what the team needs," he said. "We are building a new team with new players, and we want a player who competes at the four. Bacon has a different profile than what we need."

"At the same time, I don't know why he is still a free agent," the coach continued. "For us, it is important to consider everything for each player. We have to think about everything all the time."

Da li je ovo njegova izjava? Meni se ovde cini da ga nije bas hteo, ali sta ja znam. Cak insinuira da nije dobar za tim. Mozda zato sto je tukao Obradovica 😂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devil In My Pants said:

Volters u 12 protiv uvek nezgodnig Ionikosa 🙂

 

Lepa vest za sve navijace zelenih na forumu.

 

Ne samo da je u 12, nego igra konkretne minute. fantastična vest pred bitno gostovanje u Izraelu.

 

Paris Lee je izgleda taj koji je izvisio ovde zbog limita 6 stranaca, a ne Andrews.

 

Williamsovih 6 minuta i to što dugo nije ušao u igru malo brine. Nadam se da nije obnovio onu povredu zbog koje je bio upitan pred utakmicom sa Zvezdom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Ne samo da je u 12, nego igra konkretne minute. fantastična vest pred bitno gostovanje u Izraelu.

 

Paris Lee je izgleda taj koji je izvisio ovde zbog limita 6 stranaca, a ne Andrews.

 

Williamsovih 6 minuta i to što dugo nije ušao u igru malo brine. Nadam se da nije obnovio onu povredu zbog koje je bio upitan pred utakmicom sa Zvezdom.

Ma kakvi..vodili 23p bolje da odmori..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Da li je ovo izjavio:

"Yes, I heard that. There were some rumors but we have talked about what the team needs," he said. "We are building a new team with new players, and we want a player who competes at the four. Bacon has a different profile than what we need."

"At the same time, I don't know why he is still a free agent," the coach continued. "For us, it is important to consider everything for each player. We have to think about everything all the time."

Da li je ovo njegova izjava? Meni se ovde cini da ga nije bas hteo, ali sta ja znam. Cak insinuira da nije dobar za tim. Mozda zato sto je tukao Obradovica 😂

Kakav osakaceni prevod vec osakacenog engleskog. 

Rekao je da nije profil koji im treba jer traze 4-etvorku. 

 

Kasnije je dodao da ne zna kako je moguce da je Bejkon jos uvek slobodan. 

 

Doveli su pre par dana cetvorku a juce Bejkona. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Redstar0356 said:

Kakav osakaceni prevod vec osakacenog engleskog. 

Rekao je da nije profil koji im treba jer traze 4-etvorku. 

 

Kasnije je dodao da ne zna kako je moguce da je Bejkon jos uvek slobodan. 

 

Doveli su pre par dana cetvorku a juce Bejkona. 

Pa to i pise. Da traze cetvorku, a ne trojku. Sta je tu pogrsno prevedeno? Pita kako je moguce da je jos slobodan i kaze da je za njih jako vazno da uzmu u razmatranje sve oko igraca i da moraju da misle o svemu. Meni to lici kako im je neko rekao da nije bas najbolji za tim, ali to sam samo ja. 

Mozes gledati ovu izjavu kako hoces, ali su njemu doveli igraca za koga je rekao da mu ne treba. Ja ga ne krivim i to je zivot, moras nekada i da popustis pred zahtevima onoga ko sve finansira. I tek sam sada preveo, malo pre sam citirao na engleskom, tako da ne znam sta je moglo biti lose prevedeno.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...