Jump to content

Panathinaikos-nova era evropskog velikana!!!


Devil In My Pants

Recommended Posts

2 hours ago, Del Piero said:

Grigonis je malo precenjen igrac. Ustvari mozda i nije, cim je otisao u PAO.

 

Koliko sam video dosta ce se traziti od njega da kreira, nije to njegova igra. Generalno PAO spolja nema neku kreaciju, sta reci kad Bochoridis glumi pleja.

Moze on ponesto da iskreira, za Litvaniju je bio prilicno dobar u toj ulozi, ali ocekivati od njega da bude primarnj kreator je ludilo.

Zajebano je bez Voltersa, Paris Hilton je pre lik koji udje sa klupe i za 14 minuta proba da promeni ritam, pa ako uspe super, ako ne nazad na klupu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sa Ponitkom je juče Pao najbolje izgledao, čak i kao kreatorom, što mu svakako nije primarno.

 

Grigonis se raspao, ali ok, daće on.

 

Po meni problem organizacija, čak je i indijanac Li odigrao smisleno, ali džabe. Nisam siguran koliko mogu da očekuju kvalitetnu organizaciju od Kalaicaisa i Endrusa.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Chaos Is Me said:

Dobri su i Grigonis i Ponitka kao kreatori iz drugog plana ali ulogu primarnog kreatora def ne mogu da iznesu.

 

Mislim da se to i ne očekuje. Recimo ono što je Grigonis juče drvio loptu u mestu pa onda bacao neke bezveze šuteve, je meni izgledalo više kao neka njegova ideja u tom momentu, nego što je to bio gameplan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fradler said:

Poraz, 69-65

 

Opet cemo mi uruciti otkaz Deju, kao u Bajernu.

Samo se nadaj, mi obozavamo takve ekipe bez glave i repa i sto ie najvaznije bez pravog pleja. S obzirom da imamo zagarantovanu El, ne moramo da se kidamo u domacici tako da dolazimo odmorni.  A bicemo sve bolji i bolji kako sezona odmice. Mi se spremamo za borbu za top 8 tamo od januara i tad su nam odlucujuce utakmice. Sad se privikavamo i spremimo al nemok da sumnjas da smo i takvi plus bez Voltersa bolji od vas. 

 

Glava  gore  zeleni 💚

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Mislim da su popunjeni na 2/3 i da nema mesta još za Hollinsa.

 

Njima treba plej.

Plej svakako, na 2 i 3 su puni prosecnih igraca i netalentovanih grka, izuzetak Ponitka koji ce ko zna kad da se vrati u peak forme nakon eura.

Smetnuo sam sa uma da bi Holi mogao tek od januara da zaigra u El, to je najveca prepreka.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Nenad010 said:

Plej svakako, na 2 i 3 su puni prosecnih igraca i netalentovanih grka, izuzetak Ponitka koji ce ko zna kad da se vrati u peak forme nakon eura.

Smetnuo sam sa uma da bi Holi mogao tek od januara da zaigra u El, to je najveca prepreka.

 

Nebi se tu skroz složio. Grigonis jeste u kanalu, ali je teško reči da je prosečan igrač. A za ekipu projektovanu za donji dom EL, pogotovo. Kalaitzakis mislim da nije netalentovan. Oprobao se je več u NBA ligi, a do sad pokazao da če biti u ovom sistemu itekako značajan. Pa on ustvari igra to što je Hollins igrao kod nas lani, i uopšte mu ne ide slabo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Nebi se tu skroz složio. Grigonis jeste u kanalu, ali je teško reči da je prosečan igrač. A za ekipu projektovanu za donji dom EL, pogotovo. Kalaitzakis mislim da nije netalentovan. Oprobao se je več u NBA ligi, a do sad pokazao da če biti u ovom sistemu itekako značajan. Pa on ustvari igra to što je Hollins igrao kod nas lani, i uopšte mu ne ide slabo.

Da, da, preterao sam oko Grigonisa. Dobar je to igrac, prgav, ima mozga, verovatno je Dejo uz Zalgiris jedini koji bi mu u EL ponudio ovu ulogu ali boze moj. Spretnije bi bilo da sam rekao da im fali dodatnog individualnog kvaliteta nego ovo sto sam napisao gore, Holi naravno nije taj koji bi to doneo ali kapiram da bi im znacio svakako.

Kalaicakis je meni vise Dangubic (koji se i sam muvao po Amerikama i bio relativno blizu NBA ugovora, koliko god to neverovatno danas zvucalo) nego Holins i definitivno ce biti znacajan mada mislim da to jednostavno nije dovoljno, narocito pored ovakvog Ponitke.

Dejo ima slican problem kao i kod nas, tim mu je takav da samo pojedinacni maksimum svih igraca donosi uspeh, nema slepanja na ludilo pojedinaca jer takvih u ekipi (gotovo) da nema.

Lepo je sto im je odmah usadio u glave nacin na koji treba da igraju, ako ispliva ovih gadnih par meseci, moze mnogo.

 

Sa druge strane ako ovi iz kluba nisu spremni da zrtvuju jednu sezonu i istrpe ga, ni ne zasluzuju bilo kakav uspeh u buducnosti.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...