Jump to content

Panathinaikos-nova era evropskog velikana!!!


Devil In My Pants

Recommended Posts

1 hour ago, Devil In My Pants said:

Kuku nama braco..otimaju beogradjani..ne pitaju za cenu

 

1 hour ago, Devil In My Pants said:

oannis Papapetrou to KK Partizan Belgrade is a done deal. Is set to sign a 2 year contract 1.7 million + bonus. Per 
@matty_vanpersie

 

:roflmao:triba uziti 1m ove sezone...u pao..DOKLE BRE VISE..I ONDA JE ZOC TOP TRENER..ma mrs...DOCICES TI U OAKU!!!

nDaI4ts.gif

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Devil In My Pants said:

Navodno dug, ali svi su u raspadu od navijaca. Mi smo male mace za kukanje. Kkcz i kkp rastu, PAO nema para 😅

 

Verovatno ambicije nisu nesto, ne znam..jedan dan nude Kalatesu 4m, sl dolazi Endrjuz i odlzi kapiten tima. 

Pao i ne mora da ima para kao Beogradski blizanci, imace skladan i poslozen tim i bice zanimljivo za gledanje. 

Link to comment
Share on other sites

Pustite to slozen tim. Covek od buducnosti do pao, uvek ima manjka para..setimo se spijuna covica u prvom mandatu kad je dejo otisao koga je doveo a koga sad. Na sve to je zategao i fmp.

U buducnosti stvarao, u bayernu slicno i sad evo pao, ali alhemicar je to.

 

Po budzetu..pao, lyon i alba najsiromasniji  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Morali su nesto da menjaju posto su prosle sezine imali samo devet pobeda u EL i pocisceni u finalu protiv Olija.

 

Ne znam koliko ima Vilijams, aki ova dvojica po milion.

 

Papapetru je izasao iz ugovora, nije potpisao za kkp. Ipak je on kapiten i Grk.

 

Ako ne bude jos 2-3jaka potpisa, bice ovo teska sezona za PAO.

Link to comment
Share on other sites

On 7/15/2022 at 7:00 AM, L' Imperatore said:

 

Po jednoj strani sigurno jeste. Znam da se pričalo da je jako pametan, coachable, pravi profesionalac, kul lik... To svi znamo da Radonja jako ceni i da su mu potrebni takvi igrači kako bi stvorio ekipu koja dobro funkcioniše zajedno.

 

U smislu igračkih kvaliteta, ja nisam veliki optimista. Ne da nije fit za Radonjićevu košarku, nego mi se čini kao jack of all trades, master of none igrač. A takvi znaju da nalete na probleme kad prelaze na jedan veči nivo. Pored toga on je kao combo guard, više dvojka nego kec. A sa 188cm nisam siguran da ga Radonja vidi na beku, s obzirom na to da on preferira fizičke dominantinje bekove. A da glumi pleja, i to neznam kako če izgledati.

 

Sve u svemu, ja se nadam da uspe.

 

Iskreno, nemam pojma šta je vidio u njemu. Veoma skroman igrač za kog ne vidim ulogu u Dejinoj košarci. Da ga je hipotetički doveo u Zvezdu, bio bih prilično razočaran.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znaci po ovome sto smo ispratili roster ce izgledati ovako

1.Wolters,Lee,Bohoridis

2.Grigonis,Andrews,P.Kalaitzakis

3.Pojacanje,Saint-Ross,Mantzoukas

4.D.Williams,Mitoglu,Samontourov

5.Papagianis.Gudaitis

Trazi se startno krilo i ocekuju se ozvanicenja Gudaitisa i Mitoglua?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...