Jump to content

Panathinaikos-nova era evropskog velikana!!!


Devil In My Pants

Recommended Posts

44 minutes ago, uini said:

 

u zvezdu da dodje, moze i da udari dobrica, ako mu znaci : D

 

Dosta smo mi slanina preko leđa preturili,neka ga.

Edited by propolis
A i kobrica da ga ujede pa šta ćemo onda opet će da se žali na klub.
Link to comment
Share on other sites

 

2 hours ago, propolis said:

 

Živo me zanima u kom klubu će biti dogodine,a ovako mi deluje da je spreman da Pirates de Quebradillas vrati na staze stare slave.

 

On 3/11/2023 at 11:52 AM, L' Imperatore said:

 

Ja sam pisao ranije da bi Bacon potencialno mogao da bude jedan od najboljih igrača EL, kad bi želeo da igra timski i da bira bolja rešenja. Scorer, ballhandler, nije loš defanzivac, size, athleticism... Na papriu sve je tu, ali je on jednostavno odlučio da ne želi.

 

Rekao sam i da mu je ovo zadnja prilika da El kklubovima dokaže da je igrač za ovaj nivo. Nije prepoznao priliku. Sledeča destinacija Pirates de Quebradillas ili Suwon Sonicboom. Posle toga Taiwan sa Dwight Howardom.

 

Pirati su fix. Posebno što je njima skoro krenula sezona ako se ne varam. Tu le da odradi leto kao Holland lani. A onda u Koreju. A ni tamo se neče dugo zadržati

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

"Mesecima smo pokušavali da ga zaštitimo i reputaciju tima u ovoj dosad neviđenoj situaciji. Nažalost, morali smo da prekinemo saradnju sa nekim ko nikada nije poštovao tim pravila, svlačionicu... Tim je vođen određenim unutrašnjim pravilima po pitanju izlazaka, konzumacije alkohola, substanci, ali i zbot rasporeda, ponašanja, nasilja i svega što se tiče svakodnevnog života. Nema mesta za nekoga ko ne poštuje Panatinaikos i njegove vrednosti"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeste li i vi pomislili da je saopstenje o ludom gazdi 😄 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...