Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

2 minutes ago, deez nuts. said:

Odlicna vest. Trebaju nam krvava kolena, a ne lelemudi (valjevske prevare). Vise stete, nego koristi od njega. 

Druže, radije bih gledao Teodosića 10 minuta u reprezentaciji i uživao u njegovoj magiji nego Aleksu Avramovića 40 minuta pa sve da pri tom pravi 20+10+10. Toliko. 

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Otpisan je i Marjanovic, koga je ne tako davno 95 posto ljudi metalo u 12.

 

Ako je Karijeva odluka, idemo hrabro i sa nekom novom vizijom na prvenstvo, nek je sa srecom, nadam se da nije bilo svadje i da su se rastali u miru ✌️

Link to comment
Share on other sites

Zastrasujuce iskreno.

Covek je igracima oduzeo lidera,ne osecamo i vidimo ga tako samo mi navijaci nego i igraci.Kako pucamo u sebe a poklopila nam se istorijska generacija,na treneru ostaje samo da ne uprska...Lepo pisu ljudi,ko je ovde priblizan karakter njemu?Vasa nije neki kaarakterni lider u Efesu Jokic jos manje,ostali u reprezentaciji ne mogu imati taj status sve i da imaju karakter.

 

Za kraj sta misli dugogodisnji selektor Spanije o Teovom prisustvu.

Ljudi ga drze i placaju milione i ne pustaju zbog efekta na tim i van terena i na njemu.Mi ga ovako trulo odbacujemo,izacice nam na nos.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, deez nuts. said:

Odlicna vest. Trebaju nam krvava kolena, a ne lelemudi (valjevske prevare). Vise stete, nego koristi od njega. 

Toliko je promasen komentar da ne znam da li se salis.Za sta ce nam krvava kolena?Nismo mi Zvezda u EL koja ne moze da parira timovima talentom pa da posezemo krvavim kolenima,mi smo verovatno najtaletovaniji na turniru..prvi favoriti....A i koji je to defanzivni specijalac koji ce igrati umesto njega?Koji ce to igrac sam promeniti defanzivu cele ekipe,pokrpiti Jokica u piku i to sve za 5 do 10min koje ce dobiti kao izmena Vasi?

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Na sve to, Vasa jos treba u reprezentaciji da pokaze pobednicki mentalitet, kao i apsolutno svi ostali pozvani. Stvarno, ko ce da podvikne kad nam se raspadne igra protiv nekoga, a hoce, normalne su to stvari - Jokic? Milutinov sa harizmom i ostrinom kuvane makarone? Avramovic kojem mama kad podvikne, spadaju gace same? Bjelica koji se zadnji put oko kosarke stresirao tokom igranja za Fener? U ekipama sa kojima je isti ovaj Pesic osvajao medalje ranije se takmicilo za rolu vodje, karaktera je bilo na kilo. A sad? Ko je ovde sada vodja - trener na terenu, ili nam to ne treba?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sramotan odnos prema legendi reprezentacije i coveku koji je i povredjen dolazio na pripreme, 2013 je celo leto bio uz ekipu iako su sanse za oporavak bile minimalne.

 

Ali bitno da su svima oko reprezentacije puna usta tog nekog kulta i kako vise ne postoji i onda se na ovakav nacin odnosis prema jednom Teu, koji je personifikacija svega toga.

 

Spanci su svoje legende postovali dok god su ovi bili u stanju i imali volju da igraju, mi nase olako pustamo niz vodu. Zato oni i ne mogu da prebroje zlata, a mi isto nismo videli 20 godina...

 

Jedan je Teo kapiten

  • Like 16
  • Love 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki8 said:

Mozda Micic nije hteo Teodosica u ekipi.

Mozda, ali to se resi pred objavljivanje spiska, razgovorom.

 

A ne ovako, gde legendu reprezentacije tretiras kao da je neki Ilija Djokovic, posle 5 dana priprema ga saljes kuci. 

 

Nismo ni krenuli, vec je napravljena ocajna atmosfera oko reprezentacije. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kenozoik said:

Pa kakva povreda treba da bude da ne možeš da ga držiš uz tim makar do final cut-a, i zbog njega i zbog ostalih? 

Šta će Jokić misliti? Šutnuće me k'o krpu čim mi ne bude dan? A šta da misle tek ostali? 

Užasno. Nek mu je Bog u pomoći a i svima nama sa njegovim odlukama. 

 

Ne znam, htela sam da dam benefit of the doubt da je možda tako moralo biti. 

 

Ja sam prva za Tea napisala ovde da je igrački često precenjen, ali i takvog bih ga imala bar na klupi jer je jedini pravi lider među svim reprezentativcima. Međutim ovako pregaziti legendu reprezentacije, to je za mene sramota koju ni evropsko zlato ne bi opralo. Sad mi je jasno zašto Nedović i Jokić trućaju o atmosferi ovih dana... Biće opet trula jabuka. Ma mrš svima.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nisam dugo gledao Tea, pa ne mogu da sudim da li zaslužuje igračkim kvalitetima da uđe u 12. Sa druge strane, ako zaslužuje, ovo je ogroman fejl Pešića.

 

U ekipi imamo Avramovića koji je baš u velikoj formi sudeći po poslednjim utakmicama reprezentacije, pa bi baš bilo glupo da ga gurnemo na stranu, zarad Teovih minuta. 

 

Inače ovo sa podvikivanjem je komedija, kao kada neko podvigne, svi igraju na 120%, a do tad su bili u duduk režimu. Jokić mlak na terenu, lol.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dracarys said:

Nisam dugo gledao Tea, pa ne mogu da sudim da li zaslužuje igračkim kvalitetima da uđe u 12. Sa druge strane, ako zaslužuje, ovo je ogroman fejl Pešića.

 

U ekipi imamo Avramovića koji je baš u velikoj formi sudeći po poslednjim utakmicama reprezentacije, pa bi baš bilo glupo da ga gurnemo na stranu, zarad Teovih minuta. 

 

Inače ovo sa podvikivanjem je komedija, kao kada neko podvigne, svi igraju na 120%, a do tad su bili u duduk režimu. Jokić mlak na terenu, lol.

Pa bez Bogdana, Jovica... svi su stavljali i Tea i Avramovica u 12. Ovako ce ici i Avramovic i Jaramaz.

1 minute ago, DameTime said:

 

Tako ćemo i da prođemo, kao Denver u plej ofu. A tako nam i treba.

Sta si ti, prorocica neka?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da nije stavio Tea na spisak ne bi niko ovde nista rekao.Ali vec kad si ga isicimao...I onda ga ovako otpises(ako je povreda razumem) je stvarno,...

 

I onda cemo da kukamo kad nas Jokic sledeci put odbije da igra za reprezentaciju.

 

Ili neki drugi igrac.

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...