Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Nazalost, pretpostavio sam da se ovo desilo.

 

Po mom misljenju Andjusic je trebalo da bude na spisku, ali dobro, ta odluka je na selektoru. Ali ovaj bol u kurcu da se igracima javi da nece biti na spisku, narocito jednom igracu koji igra Evroligu i za kojeg se ocekivalo da bude na tom spisku, a i on je sam iznenadjen sto ga nema. 

 

Licno mislim da svim igracima koji su igrali ove kvalifikacije treba javiti. Ej, hvala ti sto si dosao, sto si igrao kvalifikacije kad nije imao ko, itd. Minimum nekog normalnog odnosa sa ljudima.

 

Ovaj poslednji zavrsio sezonu, iscimao se da dodje za prozor, ne pusti ga igra zbog neuigranosti (koja (ne)uigranost?) i onda mu ne javi da nije na spisku na kojem se ocekivalo da bude. Vrhunac bezobrazluka.

 

I onda tamo u novembru kad ne bude ko imao da igra, bice ajde Andjusa igraj za reprezentaciju u sred sezone (ako puste CZV i PAR). Ne radi se to tako.

Edited by Del Piero
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Ovo me je sad podsetilo na to da je izasao raspored za EL i da znamo termine u odnosu na reprezentaciju.

 

10.11. igramo protiv VB

13.11 protiv Turske

 

Partizan igra EL 10., a Zvezda 11. 

 

Ko su kandidati uopste? Avramovic, Andjusic, Nedovic, Dobric bi trebalo da su sigurni. Onda Smajli, Balsa, Luka, Ilic? Takodje Bayern igra 10. (Lucic, Jaramaz), Barsa (Kalina), Efes (Vasa mozda). Fener i Virtus ce igrati 11. Racunam da ce Davidovac i Milutinov moci da pomognu. Protiv Turaka bi morali da sklopimo pristojnu ekipu, bice mnogo vazna utakmica, a nece se poklapati sa EL. Oni ce sigurno pustiti svoje. Kod nas CZV i PAR moraju da puste.

 

Onda februar.

 

24.2 @Grcka

27.2 VB

 

EL kolo je 23. i 24. I Zvezda i Partizan igraju kod kuce to kolo, tako da nema teorije da zrtvuju utakmicu i salju igrace. Protiv Grka ce biti neka skalamerija od sastava sa obe strane, a za poslednju utakmicu bi barem trebalo da imamo bolji sastav, ako bude znacila bilo sta.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Quote

Evroliga je saopštila kalendar predstojeće sezone koji kao da je pravljen da maksimalno naudi Grčkoj, Litvaniji, Turskoj, Nemačkoj, Izraelu, Italiji, Španiji i, naravno, Srbiji.

 

Iako su termini kvalifikacionih prozora poznati već duže vreme, a posebno objavljeni pre desetak dana baš da bi svi bili svesni, odmah po završetku prvog kruga kvalifikacija za Svetsko prvenstvo, operativci elitnog klupskog takmičenja su sedmo, odnosno 25. kolo zakazali upravo na datume kad će se igrati neke od prelomnih utakmica za vize za Indoneziju, Japan i Filipine.

 

🤬

Link to comment
Share on other sites

Bice ovo poslednje veliko takmicenje za nas u dogledno vreme. 
Tj, Ako se EP uopste moze nazvati velikim takmicenjem. To je takmicenje za nas i Litvance dok ostale zhiga u predelu prepona za to. 
Ja bih i na ovo EP isao sa ekipim sastavljenom od igraca koji su izborili plasman tamo. 
 

Da se lozim na Jokicev nastup necu, 
sansa je bila prosle godine da se ode na OI. 
U ovoj zemlji jednostavno nema nikakvih prvih motiva za bilo kakvu akciju u bilo kojoj oblasti, sve je borba za neku korist. 
 

Cast izuzecima naravno, kao sto je Bogdan, nadam se da ce imati odlicnu sezonu. 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, KfJ said:

Bice ovde na voxu loodilo, nema sumnje. 
I na jos par portala, mozda i izvan Srbije. 

Jako puno truda ulazes da pokazes kako ti ne znaci nista EP. Ok shvatili smo, imas svetsko u Kataru pa polako zagrevaj masinu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

mislim da je to ipak samo tvoja percepcija. ima dovoljno zemalja u evropi koje to takmicenje interesuje a meni licno je neretko i najjace po kvalitetu, tj bilo je dok nisu primili 20 ekipa 

 

uglavnom, spanija, francuska, italija, slovenija, hrvatska, srbija, grcka, turska, nemacka, litva su garantovano zemlje koje zanima prvenstvo. ne znam da li igraju letonija, rusija i sl 

Just now, DameTime said:

 

Okej je ako si EP poslednji put gledao 1995. 😄 

 

ni tada nije bilo tako, naprotiv 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

mislim da je to ipak samo tvoja percepcija. ima dovoljno zemalja u evropi koje to takmicenje interesuje a meni licno je neretko i najjace po kvalitetu, tj bilo je dok nisu primili 20 ekipa 

 

uglavnom, spanija, francuska, italija, slovenija, hrvatska, srbija, grcka, turska, nemacka, litva su garantovano zemlje koje zanima prvenstvo. ne znam da li igraju letonija, rusija i sl 

 

ni tada nije bilo tako, naprotiv 

 

Naravno da nije, podvukla sam to što je spomenuo samo Litvance i nas. 

 

Biće ovo EP visokog kvaliteta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, uini said:

mislim da je to ipak samo tvoja percepcija. 


Bez daljnjega i svakako. 
Takodje, moja percepcija je pojachana sevanjem u predelu Pajchila  ( hvala Frenso) igraca za OI

12 minutes ago, DameTime said:

 

Okej je ako si EP poslednji put gledao 1995. 😄 


Jel se secas kvalifikacija za to EP kad su nas morili Bugari do zadnjih sekundi? 
yea, to su bili dani. 

Zezam se, gledao sam sve redom, otkad je onomad Grbovic sibao menegina pa bezao okolo. ne mogu da obecam da ni sada necu gledati, 

ako budem postirao ‘To bre!’ 
prastajte

Edited by KfJ
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, KfJ said:

Bice ovo poslednje veliko takmicenje za nas u dogledno vreme. 
Tj, Ako se EP uopste moze nazvati velikim takmicenjem. To je takmicenje za nas i Litvance dok ostale zhiga u predelu prepona za to. 
Ja bih i na ovo EP isao sa ekipim sastavljenom od igraca koji su izborili plasman tamo. 
 

Da se lozim na Jokicev nastup necu, 
sansa je bila prosle godine da se ode na OI. 
U ovoj zemlji jednostavno nema nikakvih prvih motiva za bilo kakvu akciju u bilo kojoj oblasti, sve je borba za neku korist. 
 

Cast izuzecima naravno, kao sto je Bogdan, nadam se da ce imati odlicnu sezonu. 

 

Bojim se da si u pravu za ovo za poslednje veliko takmičenje za nas za dugo vremena, a za ostalo ipak postoje neke nijanse, konkretno ako EP gledaš kroz prizmu EP 2017. onda si prilično u pravu, ali ako gledaš spiskove za ovo predstojeće EP stvarno djeluje da će pasti krv do koljena.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Koliko su te izasle karte? Ja isto planiram da dodjem sa drustvom, nisam jos gledao cene, kapiram da ce problem biti naci za mec sa Cesima, ostalo bi trebalo da bude dostupno

 

Karte su od 20 do 60 EUR, u zavisnosti koji je prsten i koja pozicija u odnosu na teren. Za utakmicu protiv Čeha više nema karata u slobodnoj prodaji. Za ostale mečeva ima karata, ali ni to više nije u izobilju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, KfJ said:


Bez daljnjega i svakako. 
Takodje, moja percepcija je pojachana sevanjem u predelu Pajchila  ( hvala Frenso) igraca za OI


Jel se secas kvalifikacija za to EP kad su nas morili Bugari do zadnjih sekundi? 
yea, to su bili dani. 

Zezam se, gledao sam sve redom, otkad je onomad Grbovic sibao menegina pa bezao okolo. ne mogu da obecam da ni sada necu gledati, 

ako budem postirao ‘To bre!’ 
prastajte

 

Praštaj, samo sam se malo zekila na konto ubacivanja samo Litvanaca i nas u priču oko EP. 😄 Naravno da je ok postovati i "to, bre!", mislim ja ću prva verovatno a vrlo sam pesimistična povodom našeg učešća.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Kako smo tacno dosli do toga da svima seva pajchilo za EP? Naprotiv, ja bih rekao po sastavima koje druge repke okupljaju godinama unazad, da smo mi ti koje zna jace da zaboli pedu.

U Saletovoj eri koliko se sećam, samo Bobi i Jokić po 2 x otkazali a da nisu bili povredjeni.  Kod Dude pre toga, jedino mi Micov pada na pamet da je lelemudio (povredjen je-ne, nisam-dobro, dodji-ne mogu, povredjen sam). 

 

Nisam baš siguran da kod top 5-6-7 repka konkurencije stoje stvari bolje na zadnjih 6-7 euro takmičenja. 

 

Naravno, ne pričamo o povredama, ali to nije baš bol u pedu? 

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...